Наистина матиращ крем!

  • 77 079
  • 378
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 332
Ето това 100 % ще ти матира кожата

# 136
  • Мнения: 7 947
Говорим за крем, не за лосиони против акне...+

# 137
  • Мнения: 7 429


А този Ефаклар К какво представлява точно - какво му е действието?
     Това е флуид,който ''трансформира повърхността на кожата чрез микроексфолиране на клетките.Има антибактериално,себорегулиращо и матиращо действие''.Когато го ползвах,наистина усещах това действие. Peace
     Активни съставки:
    LHA(липохидрокси киселина)
    Цинк РСА,Гликацил
    естер на ябълчната киселина,салицилова киселина
    термална вода Ла Рош Позе
 
    Заради червените съставки реших да не го ползвам сега лятото,за да не се пигментирам.Матиращият Хидратант ги няма. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 7 429
Ето това 100 % ще ти матира кожата
   Този лосьон наистина е много добър!Поне,според моите усещания. Simple Smile

# 139
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 275
Днес си купих хидратиращия крем за смесена кожа на RoC.
Това е третия, който си купувам за 1 месец
другите са:
Garnier Pure -Shine control moisturiser - в началото ми е малко драстичен,
много ми опъва и немога нито пудра, нито фон дьо тен да сложа.
Nivea Visage Mattifying  day kare - лъсвам в Т-зоната по обяд, но за мен е
по-добър от Garnier Pure.
Ще споделя за новия RoC HYDRA +, Matifying re-sourcing care.

# 140
  • София
  • Мнения: 7 098
само Зениак ми помогна.Има два крема - единия е по-лек другия интензивен.Ако си вземеш интензивен,внимавай защото на мен чак ми изсуши кожата. Успех

Не съм чувала досега тази марка. В аптека ли да търся?

Garnier Pure -Shine control moisturiser - в началото ми е малко драстичен,
много ми опъва и немога нито пудра, нито фон дьо тен да сложа.
Nivea Visage Mattifying  day kare - лъсвам в Т-зоната по обяд, но за мен е
по-добър от Garnier Pure.
Ще споделя за новия RoC HYDRA +, Matifying re-sourcing care.

Матиращият на Гарние съм го ползвала преди години, но е ужасен - като маска стои на лицето  Stop
На Нивеа наистина е по-добър.
Ще чакам да споделиш мнението си за матиращия на Рок  Simple Smile

Селма, благодаря   Simple Smile

# 141
  • Мнения: 7 947
Nivea Visage Mattifying  day kare - на мен не ми харесва, оставя някакъв слой върху кожата, които ме дразни...

# 142
  • Мнения: 421
Да - в аптека. Това е обикновения крем - http://www.framar.bg/product/led-zeniac_lp_front.jpg           
Разрови се направо в сайта,ако искаш.Има описание на доста продукти - http://www.framar.bg/product.php

А има и интензивен,но той е много силен и даже май е за акнеична кожа. На мен горния (на снимката) ми върши страхотна работа.    bouquet

# 143
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,някой ползвал ли е матиращия крем на Регал от серията за мазна кожа?
Гледам го от няколко дни в магазина и се само навивам,но пък не прочетох мнение за него.....

# 144
  • Мнения: 7 947
Онзи ден в аптеката ми дадоха мострички на ЕЛЕА - дневна емулсия при мазна кожа за намаляване на омазняването и т.н. - вече три дена го ползвам - сутрин преди да сложа фон дьо тена и ще кажа че никак не е лош! По принцип съм скептично настоена към тези по-евтини продукти, защото има проблемна кожа и лъщя по цял ден, а съм пробвала какво ли не, но това ми хареса  Wink

# 145
  • Мнения: 2 388
Момичета,някой ползвал ли е матиращия крем на Регал от серията за мазна кожа?
Гледам го от няколко дни в магазина и се само навивам,но пък не прочетох мнение за него.....
В бурканче с резидава капачка ли е?

# 146
  • Мнения: 456
За какво се ползва матирашия крем,сорри ако го има написано в предните постове,но нямам време да чета Peace

# 147
  • Мнения: 7 947
Еми за да ти матира кожата...за какво може  Wink
Да намали омазняването, да избистри тена, да свие порите и т.н. друг е въпроса обаче дали матиращите кремове наистина матират!

# 148
  • София
  • Мнения: 4 816
Еми за да ти матира кожата...за какво може  Wink
Да намали омазняването, да избистри тена, да свие порите и т.н. друг е въпроса обаче дали матиращите кремове наистина матират!
[/b]

Наистина се замислям дали правят точно това. Все матиращи кремове съм ползвала и пак след 4-5 часа лъсвах + че често ми се запушваха порите. Продължих с измиващи средства и тоници за смесена и мазна кожа, но започнах да позлвах обикновени овлажняващи кремчета за нормална кожа и положението е много по-добре. Чудя се какво да си мисля  Thinking

# 149
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,някой ползвал ли е матиращия крем на Регал от серията за мазна кожа?
Гледам го от няколко дни в магазина и се само навивам,но пък не прочетох мнение за него.....
В бурканче с резидава капачка ли е?
Влез в сайта и отвори продукти за лице,там ще видиш серията на Регал - Мат Контрол.
http://www.rosaimpex.com/

Общи условия

Активация на акаунт