Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 646
  • 281
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 643
Колко много хубави поводи за празнуване  Heart Eyes  bouquet Hug

Не съм много съгласна със това, че като хапваш сладко, ще е момиче  Crossing Arms По принцип сладко не ям, но по време на бременността ми проядох! Всеки ден било вафличка, бонбонки, тортички...  Embarassed През януари Шишкова каза, че ще имам момче и позна  Mr. Green сега си се гледкаме и слушкаме с моето Митенце  Heart Eyes

Да питам нещо - д-р Султана Петрова има ли частен кабинет и ако има такъв, бихте ли ми дали координати. Видях, че дава консултации в ДКЦ-1, в понеделник и петък, но се притеснявам дали ще се вмъкнем в краткото работно време, всеки ден мъника си определя различен режим на сън и бодърстване, та трудно се нагаждаме с графиците  ooooh!

# 106
  • Мнения: 14 133
И аз съм сладкоман, а имам момче.  Joy
Едва ли има някаква връзка.  newsm78

# 107
  • Мнения: 706
Mona, благодаря ти за инфото за тениса, ако може и тел за връзка.
0887554591-Кр.Господинова
Тенис има и в Ялта,но са само навън/малките кортове/ и в Локомотив ,но там пък май са само професионалистите.

# 108
  • Мнения: 51
MOna, мн благодаря, ще и се обадя още сега.  bouquet

# 109
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Mona, благодаря ти за инфото за тениса, ако може и тел за връзка.
0887554591-Кр.Господинова
Тенис има и в Ялта,но са само навън/малките кортове/ и в Локомотив ,но там пък май са само професионалистите.

тенисът в Ялта през зимата е в залата на втория етаж в сградата на спортния комплекс на Ялта

# 110
  • Мнения: 51
Благодаря ти Мириям и на теб за информацията, не знам къде ще ни е най-удобно за посещение, тъй като детето ми е втора смяна. Малко по-трудно е с времето. А иначе от инструкторките по тенис в парка съм мн доволна и затова бих искала да продължим с тях.

# 111
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Момичета, какво е това направление за раждане за АГ-то, кой трябва да ми го издаде?

И при положение, че за сега се налага секцио по медицински причини /наистина/ какво напраление трябвало да имам, за да е безплатно? четох във форума ...

От ЛЛ ли, от ЖК ли, от кого трябва да взема такова?

Предното ми раждане сякаш не съм имала такова изобщо ....

Ако някой знае нещо

# 112
  • Мнения: 3 219
Верги, по принцип направлението за раждане се издава от ЖК. Предполагам, че и при секцио, пак оттам трябва да е. Водещият ЖК би трябвало да знае каква е процедурата  Thinking

# 113
  • Мнения: 14 133
Верги, правилно ти е отговорила Вече Петя.  Peace
Направлението за раждане се издава от гинеколога, водещ консултацията.
И аз имах преди 5 години. Издаде ми го като влязох в 37 г.с.
И според мен вида на раждането няма значение. Доктора най-добре ще знае как да уформи документите ти, за да ти е безплатно, особено след  като е секцио по действителни медицински показатели. Късмет!!!  Heart Eyes  bouquet

# 114
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Вергилия,трябва ти отделно медицинско свидетелство(препоръка за секцио) от специалист,което се прилага към пакета документи за раждане ...Аз взех такова от ортопед,заради фрактури на таза.
Ако е гинекологичен проблема,предполагам,че няма да ти е нужно такова от друг лекар.
Успех ти желая!

# 115
  • Русе
  • Мнения: 123
 Благодаря за пожеланията    Hug
 Аз чакам да се събудим за кърмене и реших да си отградна 15 мин. за пред компа  Wink Като бях бременна се оплаквах от многото свободно време,а сега от липсата на такова.Да имаше как да си запазя тогава и да го използвам сега  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 5 577
момичета, а относно упойките - трябва ли и с анезтезиолога да имам уговорка?  ooooh! /въпросите ми са крайно тъпи за веднъж раждала, но първия път родих нормално, без упойки и не съм запозната изобщо с тези неща ... /

понеже вчера моя съпруг ме информира, че освен бебето то можело и аз да умра, ако упойката не се сложи правилно или дозата не е правилна, та леко се притесних. /понеже и аз и той, и докторката сме привържаници на естественото раждане, ама няма как да стане сега ... /. как, кога и къде трябва да ида да се запозная с анестезиолога и да му кажа да внимава Crazy ? Оставам с впечатление, че той даже е по-важен от доктора ... ами ако е недоспал, преуморен или е имал много работа и обърка нещо ... не ми се мре още.

# 117
  • Мнения: 14 133
Верги, логично е да е в случая уговорен екип, като ще е секцио. Така и анестезиолога ще има едно на ум и може би ще се държи на ниво. Питай докотора, който ще го прави. Желателно е анестезиолога да поговори с теб предаврително, да те разпита за алергии и подобни. Мен ме консултираха заради сина преди 4 години въпреки, че му правиха козметична орерация. Успех!!!  Heart Eyes  bouquet

# 118
  • Мнения: 758
Верги, първо съжалявам че се налага секцио, но случва се!
Всичко, което са ти казали е така, направление ти трябва задължително от ЖК. А щом ще е с планирано секцио е добре да се срещнеш с екипа. Но имаше още едно изследване допълнително за секциото, мисля беше за алергии към упойките. Но най-сигурно ще ти кажат в АГ-то, така че питай. Ако ще раждаш там де! Късмет Praynig Peace

Мацки, и аз имам един въпрос, ама не с раждането  hahaha
Къде мога в Русе да намеря красив кристал - вази, пепелници, бонбониери и др. То сега само стъкло и пластмаса Simple Smile Благодаря предварително

# 119
  • Мнения: 14 133
Мацки, и аз имам един въпрос, ама не с раждането  hahaha
Къде мога в Русе да намеря красив кристал - вази, пепелници, бонбониери и др. То сега само стъкло и пластмаса Simple Smile Благодаря предварително
Виж тук : http://www.ruseinfo.net/profiles_category_14_233.html за магазин Далия.  Wink
Не съм купувала нищо от там, но това изкопах в мрежата.

Общи условия

Активация на акаунт