Русенската есен свърши, ама циганското лято ей го де е!

  • 15 640
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 406
Честито, Танче!
Вегилийо, ще стискаш до 6.11 !!!!

# 91
  • Мнения: 14 133
Много да ви радва малкото съкровище!!!  Heart Eyes  bouquet

# 92
  • Мнения: 758
Честито, Танче!
Вегилийо, ще стискаш до 6.11 !!!!

Или до 7-ми, моят син е тогава Simple Smile
А за Марийка, сигурно ли е вече че ще е Марийка а не Марин Simple Smile

# 93
  • Мнения: 5 391
Честита рожба, Танче!  bouquet
Тъкмо щях да питам Вергилия да не е родила вече Rolling Eyes, никаква не се явява да информира.

# 94
  • Мнения: 202
Танче, честито!Да ти е жива и здрава малката принцеса и само да ви радва!  bouquet

# 95
  • Мнения: 14 133
Вегилийо, ще стискаш до 6.11 !!!!
Или до 7-ми, моят син е тогава Simple Smile
hahaha Мъжът ми е роден на 6,11.  Wink

# 96
  • Мнения: 758
Вегилийо, ще стискаш до 6.11 !!!!
Или до 7-ми, моят син е тогава Simple Smile
hahaha Мъжът ми е роден на 6,11.  Wink

е като гледам има доста мераклии да е около това време Simple Smile

# 97
  • Мнения: 3
Честита дъщеричка Танче, да ви е жива и здрава и много да ви радва.  bouquet  bouquet  bouquet 

# 98
  • Мнения: 5 577
 Grinning аа, аз харесвам повече Октомври месец.
Нещо Ноември ми е скучен, и студен.  Embarassed Бум, извинете.

Иван се роди нормално /непредизвикано/ 10 дена по-рано, така че май и тоя път няма да стигна до края. Заложила съм на Октомври, пък да видим. Не ми се ражда голямо бебе, 3 кг. въшка стигат.
 baby_neutral

П.П. От 7 месец не са се произнасяли за пол, последно беше момиче. Аз трябва да питам, сакън да няма промяна.

Днес изядох половин кутия шок. бисквити и ходих да дам кръв, един показател нямам в норма. Голям срам, какво ще обесня на докторите.  Embarassed Съвсем го обърнах на свободия и несериозност.

# 99
  • Мнения: 14 133
П.П. От 7 месец не са се произнасяли за пол, последно беше момиче. Аз трябва да питам, сакън да няма промяна.
Днес изядох половин кутия шок. бисквити и ходих да дам кръв, един показател нямам в норма. Голям срам, какво ще обесня на докторите.  Embarassed Съвсем го обърнах на свободия и несериозност.
Питай, питай.  Laughing
Верги, аз така бях помела като бременна солидно количество торта предната вечер на рождения ден на мъжа ми и ми излезе някаква захар в урината или подобно. Та звънях да обяснявам на доктора какви съм ги свършила. hahaha Падна от смях човечеца.  hahaha Най-много пак да те дупчат.  Sad Признай си, ще те разберат.  Laughing

# 100
  • Мнения: 758

Днес изядох половин кутия шок. бисквити и ходих да дам кръв, един показател нямам в норма. Голям срам, какво ще обесня на докторите.  Embarassed Съвсем го обърнах на свободия и несериозност.

е щом толкова налиташ на сладко може и да е на момиче Simple Smile
ама умната с показателите че да не стане играчка-плачка.

Между другото и аз Георги го родих 2 седмици по-рано, беше точно 3 кг 51 см и без разкъсвания и шевове. така чъм съгласна. Ами Верги ако не се засечем леко и безпроблемно раждане.

# 101
  • Мнения: 51
Mona, благодаря ти за инфото за тениса, ако може и тел за връзка.

# 102
  • Мнения: 343
Честито на Танче!Да ти е жива и здрава малката принцеса.

Верги, с това сладко само ще е на момиченче. Аз със първата бременност само на киселоч налитах и е..., момче. Сега кисели краставички и портокали ям, явно и второто ще е такова.

# 103
  • Мнения: 275
Здравейте момичета,
благодаря ви за пожеланията. Да са живи и здрави и вашите дечица.
Честито на новите мамчета!
А тортата ни наистина беше голяма  Laughing

# 104
  • Мнения: 14 133
benip, голяма сладурана ти е дъщеричката, пу-пу.   bouquet 
Да не иска да става балерина или гимнастичка?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт