Без думи - да покажем резултати!

  • 159 478
  • 346
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 249
Някаква идея защо изведнъж ставаме "ненормални" в очите на предишните си съмишленици или по-добре да не се отклоняваме от темата?

Много съм мислила по въпроса ,затова и ще се осмеля да споделя. Peace
Защото сме различни от тях,защото имаме волята и ината да постигнем успех с визията си,защото се грижим за себе си ,защото искаме и работим по въпроса да изглеждаме добре-всичко онова ,което другите не успяват.
Вече спрях да обръщам внимание на злобни коментари Flutter
Аз най-добре знам какво искам.
подкрепям с две ръце tonnny_bg

# 241
  • Мнения: 2 751
Първо слагам снимките Simple Smile
.....
Малко детайли - свалих 17 килограма за 9 месеца, като режимът ми бе спиране на сладко и тестено.
О йеееееее  newsm10 smile3501 newsm08
Възхищавам се на всички подобни снимки, браво, момичета   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 14 152
Да напомня същността на темата - снимки, обясниние за режима или диетата, с която е постигнат резултата и до там. За диалог си има спамо-чат отчетни теми и лични съобщения.

# 243
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Здравейте, момичета! Защо спряхте да показвате резултатите, които сте постигнали? Аз съм една отслабваща и ми е адски трудно, но вашите снимки ми дават изключително много сили да продължавам! Сигурна съм, че и върху други сте оказали такъв ефект.    bouquet

# 244
  • Мнения: 448
Мен не ме смайва. Преди време - може би, но след като видях не един такъв пример тук, във форума - не. Жената, която държи рекорда, за момента, свали 92кг, мисля, че пак за 1,5 години. Тук във форума е. А, такива, които са свалили по 50-60кг са поне 5 съфорумки.
Моля те,дай ми на лични ако е удобно тези потребите,много ми се ще да ги попитам как става тая магия Heart Eyes

# 245
  • Мнения: X
Свалих 16,5 килограма за 4,5 месеца със Система миус 60.  Grinning
Като обиколки, махнах 17 см. от ханша, 12 от талията и 4 от бюста.
Продължавам напред, имам още 12 килограма за сваляне.

Ето снимки: http://pistoletcheto.snimka.bg/other/sistema-minus-60.549278.21439683
Парола 1010

Страхотна тема за визуална мотивация!!!

# 246
  • Мнения: 126
Свалих 23кг.за 3 месеца с 90-днвната диета.
След приключването и спазвам някои нейни основни правили и фазите на Луната и свалих още 5кг. за 2 месеца.
До тук 28кг.Вече съм 67кг.Продължавам искам да сваля още!
http://saaa78.snimka.bg/other/dieta.532200.21467411

# 247
  • Мнения: X
saaa, невероятен резултат!  smile3501 newsm10
За толкова малко време направо си друг човек! Неузнаваема.  Shocked

# 248
  • Мнения: 11 747
Дано да ги задържиш, че в този форум що народ отслабна по 20-30-40-50кг и после ги върна всичките, че и отгоре.

# 249
  • Мнения: 1 095
Браво,момичета !

# 250
  • Мнения: X
Дано да ги задържиш, че в този форум що народ отслабна по 20-30-40-50кг и после ги върна всичките, че и отгоре.


Задържането всъщност е още по-трудно от самото сваляне. Но да се надяваме, че ще се справим.  Praynig Peace

# 251
  • Мнения: 3
БРЪЪЪМММ

Много хубава тема   bouquet  Днес за първи път я видях, благодарение на Жасмин   smile3501

И аз като Жас, отслабвам по Системата минус 60 - за почти 10 месеца съм минус 28,4кг и почти 150см минус от телесните мерки! Остават ми още 38,4кг до достигане на целта - продължавам напред!!!

Снимки - в подписа ми!!  Peace

Цунки по муцунки   bouquet  newsm51 smile3525

# 252
  • Мнения: 1 095
divimo -66,8  newsm10 newsm51

# 253
  • Мнения: 3
Tea-fea - благодаря!!!  bowuu   bouquet  newsm51 smile3525

# 254
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Браво, момичета newsm10!!! Невероятни сте!!! И за пореден път се убеждавам, че постоянството и упоритостта водят до невероятни резултати! Аз, за момента, мога да се похваля само с едни 13 кг. за вече три месеца. Незнам много ли е, малко ли е...но пък, като гледам вашите снимки и знам, че трябва да продължа.
За протокола: бях 107 кг. в началото, искам да стана 60 кг. Отказала съм / Embarassed не напълно/ хляба и сладкото.

Желая на всички постигане на желаната фигура!

Общи условия

Активация на акаунт