Без думи - да покажем резултати!

  • 159 468
  • 346
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Браво на всички!  Peace

# 256
  • Мнения: 488
Здравейте!



Преди да забременеяс второто си дете бях 85 кг.
Като забременях станах 120 кг, с които ме приеха да раждам /секцио/.
С раждането свалих 10 кг, станха 110 кг. И тогава започна борбата с кг.
Сега в момента съм 65 кг, с които много се гордея. Имам да свалям още 10 кг, но вече не бързам толкова много, защото като вляза в магазин мога да избирам от дрехите на щендерите, а не да питам от вратата "Имате ли нещо за мен?".
За 1 година и половина свалих 45 кг.

Започнах борбата с кг с безвъглехидратната диета. Сваля се много с нея, но не трябва да спираш да се бориш с кг, защото всичко се връща.
След това преминах от ноември месец 2009 г. на 90-дневната диета /това е най уникалния режим, който може да съществува, това го казвам, защото цял живот спазвам диети и всичко съм минала вече, както и повечето медикаменти на пазара/.
Като приключих с нея февруари месец 2010. Започнах пак да правя въглехидратната до края на април 2010г.
Лятото вече започнах да правя лунната диета и покрай нея се научих да пия много вода и през останалите дни минах на вода и слънчогледови семки, вечер с децата стояхме навън до 11:00 11:30 часа докато ги изкъпа и сложа да спят и аз спрях и да вечерям.
През август 2010 направих първата си детоксикация с диня и пъпеш и вода и кафе. Чувствах се зле, защото умирах от глад, но от този момент я равя вече за 4-ти път/т.е. всеки месец вече и се чувствам прекрасно/.

Дано да съм полезна на някой, извинявам се за дългия пост и ще кажа на всички, че успех в борбата с проклетите кг.
Много е трудно, но има начин.

Оставам тук малко снимки - преди и след.

# 257
  • София
  • Мнения: 122
Чудесна си, браво! Ако на последните снимки си въпросните 65 кг., не мисля, че трябва да сваляш още Peace! Би ли споделила колко си висока?

# 258
  • Мнения: 448
Определено нямаш никаква нужда от сваляне на повече,че и преди отслабването не виждам да си кой знае колко пълна.Като каза 110 очаквах нещо по-масивно Heart Eyes Иначе браво за усилията,наистина чудесна промяна и много си се разхубавила  Wink

# 259
  • Мнения: 488
Благодаря Ви!
Висока съм 1.66 см.
Всеки ми казва, че не трябва да свалям повече, но повярвайте, че в момента, в който спра да гладувам пак ще ги върна, така че е по добре да сваля до максимум, та при задържането дори и да кача 2-3 кила да не е болка за умиране.
Пожелавам това щастие на всеки от вас.
На снимките от бременноста съм няколко дни преди да вляза в 9 месец там все още може би съм около 105-110 кг.
Много ядях, неограничени количества, не спирах, затова сега си понасям последиците от това.

# 260
  • Мнения: 448
Раличка,за какво задржане говориш?Едно време бях чувала,че ако отслабнеш и задържиш килограмите 3 години не се връщали обратно.Голямата част имам предвид,разбира се,че ако се тъпчеш постоянно и прекаляваш страото ще се върне.Не знам колко е вярно по-скоро звучи странно,някак си не мога да си представя живота ми обаче да мине в диети,глад и постоянни ограничения Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 488
Имало едно време... да и аз така съм чувала. За съжаление здържане на кг е по трудното да направиш  отколкото свалянето на кг.
Цял живот съм на диети, защото и една ябълка ми се лепи. Никак не е лесно и свалянето, затова аз няма да се успокоявам, че съм свалила, а ще си казвам, че има още накъде. Така ще отлетят три години. Това е единствения шанс да се чувствам добре в кожата си. Свърших си работата - две деца, стига толкова, сега ще работя върху външния си вид.  newsm53
НЯмам друг избор, цял живот ограничения, това е ген.  Weary

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 14 146
Момичета, много ви моля да не оспамвате темата. Идеята е да се покажат снимки преди и след и да се напише кой по какъв начин го е постигнал. За тези, които искат съвети за отслабване има десетки други теми.

# 263
  • Мнения: 1 054
Ами.. да се фукна и аз Wink
http://bubolechkamechka.snimka.bg/other/nova.551802
Говорим за 90 дневната диета при мен.. До тук -20кг.  Peace

# 264
  • Мнения: 448
Ох не мога да не се стърпя да изкоментирам,страхотен ефект.Понеже гледам с теб имаме или сме имали по точно сходен проблем с коремите,би ли споделила в детайли как го смъкна.Единствено с диетата или и прави някакви упражнения?Май епо-добре на лични,да не спамим темата   bouquet

# 265
  • Мнения: 481
на снимката в ляво съм 73кг, в дясно 55 кг  Wink
http://img714.imageshack.us/img714/7885/vergleich7354kg.jpg
Режим: Др. Папе
продължителност - 10 месеца

# 266
  • Варна
  • Мнения: 49
Браво момичета!!

Бубичка гледам, че кърмиш. Диетата отразява ли ти се на кърменето? И аз кърмя, но нямам търпение вече да влизам във форма, че ме чакат едни 25 кила за сваляне  ooooh!

# 267
  • Мнения: 287
Благодаря Ви!
Висока съм 1.66 см.
Всеки ми казва, че не трябва да свалям повече, но повярвайте, че в момента, в който спра да гладувам пак ще ги върна, така че е по добре да сваля до максимум, та при задържането дори и да кача 2-3 кила да не е болка за умиране.
Пожелавам това щастие на всеки от вас.
На снимките от бременноста съм няколко дни преди да вляза в 9 месец там все още може би съм около 105-110 кг.
Много ядях, неограничени количества, не спирах, затова сега си понасям последиците от това.


rali44ка гладът е най-неразумния начин за сваляне на килограми.Скапваш си метаболизма и един ден като станеш на повечко години ще си търпиш последствията.Казвам ти го съвсем добронамерено,защото десет години се мъчих да се преборя с килограмите по този начин. Сега си в разумни граници на теглото, направи си подходящ хранителен режим, спортувай изобщо наслаждавай се на живота .

# 268
  • Мнения: 1 054
Рали4ка, след глад не се качват просто 2-3 килограма.. Най-често се връщат всичките с 2-3 отгоре... Извинявай, че ти го казвам, но всяка диета която лишава организма от една от хранителните групи действа така, ако след края й започнеш пак да си хапваш от всичко. Николекса е абсолютно права.  Peace

Песа, кърмя, да. Ако имаш предвид дали се отразява на количеството кърма - не, не се отрази. Може би трябваха 5-7 дни да се регулира организма, но след това нямах проблем. ЗА качеството вече нещата стоят различно... Започнах диетата, след като кърмачето беше на 1г.2м. Кърмата не беше основната й храна, а само 2-3 пъти в денонощие и то за приспиване.

Ето и какво казват консултантите по кърмене от ЛЛЛ

# 269
  • Мнения: 190
на снимката в ляво съм 73кг, в дясно 55 кг  Wink
http://img714.imageshack.us/img714/7885/vergleich7354kg.jpg
Режим: Др. Папе
продължителност - 10 месеца


Страхотен резултат! Възхищавам ти се!

Общи условия

Активация на акаунт