Без думи - да покажем резултати!

  • 159 452
  • 346
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 481
andrea_doll , благодаря Simple Smile

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 14 143
90 дневна на Дюкан няма, има ги поотделно, можете да погледнете темите за тях.

# 272
  • Мнения: 1 525
Ейййй, ама някои хора въобще не четат! Дори в заглавията ли не се ориентират?!

# 273
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
здравейте момичета, къде мога да намеря какво представлява 90 дневната диета на Дюкан?
само белтъчини ли се ядат 90 дни? Thinking


 Joy Joy Joy

Извинявам се за спама, но не се сдържах просто!!!

 hahaha hahaha hahaha





# 274
  • Мнения: 22
rali44ka и бубичка! вдъхновяващи сте! успех с поддържането Simple Smile аз сега съм направила снимки само от дебелата фаза Simple Smile надявам се да имам възможност след не много дълго време да кача преди/след и на снимката "след" да съм с по-малко кг и по-слабичка Simple Smile че от няколко месеца всяка следваща снимка "след" дава завишени отклонения в ширината на тялото ми Wink

# 275
  • Мнения: 78
   Темата е прекрасна. Браво на авторката. Ще пусна снимки след като завърша 90 дневната диета. Темичката е много стимулираща и ще наминавам да разглеждам страхотни снимки.

УУу, и аз така ще направя. Още повече се надъхвам. Супер сте момичета.

# 276
  • Мнения: 564
Ето малко снимчиции от мен :

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2860/122705782275518341312928 … ekcgWkcoimPno.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1690/693213574151014081112928 … KrVRKEFM2HkZi.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2330/445651102146553305712928 … IZaMGjCPfqgFM.JPG

Висока съм 160 см. Сега съм 53-54 кг.
Свалих 13-14 кг за около 7 месеца. В началото направих монодиетата и първата фаза на Байковата диета. После се конултирах с диетолог-ендокринолог и след направени изследвания, от средата на юни месец, спазвам балансирано 5-6 кратно хранене, като избягвам захар, захарни и изделия от бяло брашно. Имам да свалям още не повече от 2-3 кг, като в момента наблягам и на фитнеса.

# 277
  • Мнения: 97
Bobetosmile3501
Благородно ти завиждам на волята и се чудя какво е успяло да те амбицира така!
Трябва всеки път, когато ми се прияде нещо калорично или пък ме домързи да отида на гимнастика да разглеждам тези снимки!
Бъди щастлива с новото си красиво тяло! Весели празници Peace

# 278
  • Мнения: 564
  Весит, благодаря ти много! Пожелавам ти и на теб да постигнеш същите резултати!  Hug Не е трудно - всичко е в главата, просто трябва да се променим и всичко ще се нареди от самосебе си. Мен лично първоначално ме мотивира факта, че не можех да си намеря дреха, която да ми седи що-годе добре и се потресох от себе си. Радвам се, че потърсих мнението и на доктор (колкото и да се имах за веща на тема диети, въртяни една след друга от дълги години), който да ми отвори очите и да ми покаже колко е лесно всичко. А и конкретно резултатите от изследванията - черно на бяло - ми бяха много по-голяма мотивация от образа в огледалото. Просто нещо в главата ми прищрака. В крайна сметка здравето ми е по-важно от това, кое колко ми е вкусно. А намаляването на теглото си идва от самосебе си.  Peace

# 279
# 280
  • Мнения: 13
Bobeto,влязох само ,за да те поздравя ! На снимките все едно гледаш майка и дъщеря ,много състаряват тези килограми да му се не види! Изглеждаш страхотно ,поздравления за волята,на мен очевидно мотивацията ми куца и ще си нося трътката ! Желая ти много прекрасни моменти с новото ти тяло Simple Smile

# 281
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Уауууууууууууууу!
Bobeto, поздравления!
Резултатите ти са впечатряващи!
Браво!

# 282
  • Мнения: 564
Благодаря за поздравленията ви, момичета!  Blush От все сърце пожелавам на всяка една от вас да постигне целта си и да е доволна от себе си! Hug

# 283
  • Мнения: 884
И от мен едно БРАВО. Не зная дали можеш да се оцениш сама, но адски много те е разхубавило това сваляне на кг.

# 284
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
...После се консултирах с диетолог-ендокринолог и след направени изследвания, от средата на юни месец, спазвам балансирано 5-6 кратно хранене, като избягвам захар, захарни и изделия от бяло брашно.......
Бобето, поздравления за постигнатите резултати!! newsm10  smile3501
Би ли споделила къде прави консултацията с лекар диетолог-ендокринолог? Той ти изготви индивидуален хранителен план, така ли?
И още нещо - какви изследвания си прави?
Може и на лични  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт