Д-р Стефан Чанг и "Тайните на отслабването"

  • 34 973
  • 336
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 749
А мен ме интересува за яденето в определени часове-колко часа трябва да има от ядене до ядене или това няма значение и как точно да си определя часовете-от моя режим ли зависи или има някаква друга зависимост?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 40
Прави го и в двете посоки колкото време можеш и искаш!Няма определен брой,правиш го по свое усмотрение!За отслабване е и в двете посоки-иначе за регулиране на запек или диария е само в една от двете!

Тоест правя го в едната посока и връщам движението в другата! Така ли?
Да,точно така-и после повтаряш същия цикъл колкото искаш! Peace
А мен ме интересува за яденето в определени часове-колко часа трябва да има от ядене до ядене или това няма значение и как точно да си определя часовете-от моя режим ли зависи или има някаква друга зависимост?
Значи,няма такива неща като точно определени часове мужду храненията.Просто според твоя режим си ги нагаждаш.Ако закуската ти е в 9ч-просто се постарай да закусиш тогава,ако обядът предпочиташ да е в 13 ч-обядвай тогава и т.н.Най-важното е да спазваш ритъма и да не пропускаш хранене!  bouquet

# 77
  • Мнения: 148
Благодаря на Сисолинда,Арбанашка кокона и Птица   bouquet  bouquet  bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 40
Мацки,къде изчезнахте?Да не зарязахте вече дао-то?Аз смятам от утре-понеже вече съм към края на МЦ,да се заема сериозно със себе си!Ще правя упражненията,ще намаля течностите и ще се храня в определени часове!Ще се кача на кантарчето чак в неделя!Пък да видим-килограмите мен,или аз тях!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 749
Аз започнах от днес,но си чакам книгата-там нали има рецепти,а и друго си е да прочетеш цялата информация наведнъж и после пак,докато ти се избистри всичко в главата.

# 80
  • Мнения: 148
Сисолинда аз не съм се отказала просто съботите и неделите не мога да пиша защото по принцип не сме си в къщи,а аз смятам да започна упражненията но в момента съм в мц и ще изчакам да свърши

Ти преди от кое си отслабвала?Още когато написа как се правят упражненията и ги пробвах не особено сполучливо разбира се,но усетих някакво странно чувство в корема веднага след тях не беше неприятно,но не мога да го обясня,така че давай напред по книгата ако имаш време разбира се  bouquet

# 81
  • Мнения: 910
И аз чета, не съм се отказала.
Благодаря на Сисолинда,Арбанашка кокона и Птица   bouquet  bouquet  bouquet
Hug

# 82
  • Варна
  • Мнения: 40
Момичета,нямах време събота и неделя да пиша,но от утре обещавам да пиша-стигнах до рецептите-някои вече са писали от тях,за което им благодаря!  bouquet
Аз днес се чувствах много добре-не съм усетила глад,направих си и упражненията!Наистина от упражненията се усеща някакво приятно затопляне и успокояване на напрежението в коремната област-поне на мен така ми действат,особено коремната фрикция-нея мога да си я правя с часове-ако имам време де!Отслабвала съм от упражненията,намалянето на течностите,яденето в определен час,опитвала съм се под душа да разтривам участъците от тялото ми където имам целулит!Наистина трябва воля и дисциплина-никой не е отслабнал ей така без да се постарае,но тук ми харесва това,че няма забранени неща за ядене-примерно без въглехидрати или само на плодове и чай! Rolling EyesНо това беше проблема при мен-че нямах дисциплина,за да продължавам дълго, а и тогава начина ми на живот беше по интензивен и нямаше как да се съобразявам за дълго примерно с часовете за хранене.Това,което помня при цялата си сериозност-тогава бях 64кг и за седмица свалих 2кг. при положение,че тогава си ядях и бял хляб и месо....
Друг път,когато отново съм се връщала към режима,но съм изпълнявала само фрикцията и яденето в определен час съм сваляла килограм за седмица.Това за мен е супер добре,при положение,че не съм гладувала-а това е най-големия кошмар при диетите-пустия му глад-все нещо ти е забранено!И така....
Пожелавам на всички нас  да имаме воля и да не се отказваме-дори и понякога да се отплесваме пак да се вземем в ръце и пълен напред! HugДано да успеем! Praynig
Сега съм 79кг,а преди 3 седм бях 76кг! EmbarassedМислех,че е заради МЦ-то,но май съм прекалила доста и ми беше депресивно,но от днес се стегнах!Само като си помисля за ония мацки,дето връткат кльощави дупета самоуверено и се нахъсвам зверски! Laughing
  bouquetУспех,момичета!

# 83
  • Мнения: 148
Сисолинда а нещо в сантиметри спомняш ли си ?Аз искам да сваля сантиметри от талията си,не толкова килограми защото килограмите ми в случая не са ми толкова проблем,но положението около талията ми е трагично Embarassed

# 84
  • Варна
  • Мнения: 40
Сисолинда а нещо в сантиметри спомняш ли си ?Аз искам да сваля сантиметри от талията си,не толкова килограми защото килограмите ми в случая не са ми толкова проблем,но положението около талията ми е трагично Embarassed
Помня-да!Не съм мерила сантиметри тогава,но в книгата пише,че коремната фрикция води до загуба на килограми и сантиметри-предполагам,че ще подейства PeaceАз точно това се сетих вчера-че преди не съм се мерила Embarassed  и че сега е добре да включа метърчето в употреба! Laughing

# 85
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Относно сантиметрите -  за няма и седмица на тази програма забелязвам очевидна промяна във фигурата ми, а килограми не съм свалила. Коремът ми се поприбра, талията също.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 40
Относно сантиметрите -  за няма и седмица на тази програма забелязвам очевидна промяна във фигурата ми, а килограми не съм свалила. Коремът ми се поприбра, талията също.
Браво на теб!Аз мисля,че не толкова килограмите са важни,колкото самите сантиметри!Те най-добре показват как вървят нещата!Аз както писах по-горе,че съм качила 3 килограма,но като се гледам,а и по дрехите не намирам никаква разлика от преди да ги кача!Незнам,но вече така или иначе се взех в ръце! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 148
Фанта ти ми оправи настроението.Много се надъхах да знаеш че много ти благодаря Hug

Остават ми още два - три дни гърч с мц и се заемам с упражненията

 Hug на всички

# 88
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Искам да ви обърна внимание на това, че д-р Чанг не препоръчва /прекомерната/ употреба на млечни продукти. Може обезмаслени прясно и сухо мляко, сирене чeдар, пармезан и синьо сирене. Друго не срещнах. Имайте тази препоръка предвид.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 40
РИБА С ЯЙЦЕ
около 120 г. риба
1/2 каф.лъж.сол
1 с.л.нишесте
1 с.л.вино
1к.л. соев сос
1/8 к.л. млян черен пипер
1 глава малък лук
1/2к.л. сол
1/2 чаша рибен бульон
1/2 к.л. сусамено олио(топла обработка)
В една купа смесете рибата,1/2к.л. сол,нишестето,виното,соевия сос,черния пипер и рибения бульон.Отделно разбийте яйцата с 1/2 к.л. сол.Сипете ги при рибната смес и прибавете лука.Сложете на водна баня за около 15 мин. и поднесете.Добър апетит!



ГЪБИ С ЯЙЦА
4 разбити яйца
12 пресни гъби,нарязани на колелца или на средно големи парченца
12 черни гъби,разкиснати,изсушени и нарязани
1 с.л. ситно нарязан бял лук
1 парченце ситно нарязан хрян
3/4 к.л. счукан карамфил
1с.л. соев сос
1 к.л. захар
1к.л. оцет
4 с.л. олио
Нарежете гъбите и ги задушете в 1 с.л. олио.Сложете ги в отделен съд.Загрейте в тигана останалото олио,сложете лука,хряна и чесъна,след това гъбите,соевия сос и оцета и запържете всичко заедно.В последната минута залейте с разбитите яйца,разбъркайте леко и сервирайте.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 17:04 от sisolinda

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт