Бързат вече ЯНУАРЧЕТА да станат Коледарчета...

  • 16 673
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 131
Ехееееее, честито за новите бебчета и щастливите и мамчета Hug Hug Hug
Разбира се,мили момичета очакват ни само хубави новинки, дай Боже от тук нататък... Heart Eyes
И аз като всички вас се наслушвам и ослушвам.....получавам контракции честичко...ама бебчо си стои на топличко. Вече кръст , г..з...какво ли не ме боли....само си охкам Crazy и се клатя като пате покрай мойта палава принцеска....добре ,че е тя та ме разсмива Joy Joy Joy по цял ден.
Незнам дали има такава фенка като нея на Константин и песената му: "Едва ме нави" #Crazy
Повярвайте ми минимум по 15 пъти на ден я пускам,защото няма мира...детето му се танцува...ама точно на това парче #Crazy newsm78 newsm78-а бе предпочитания... Sick
Колкото до сутришния дебат в Тази сутрин....еми многооооо се омотаха господата.....едва ли не ни изкараха най-заможните майчици по света с това дългото Платено майчинство. При мен пък майчинствата се застъпват понеже дъщеря ми е на 1г и 5 месеца Heart Eyes и на мен ми е голям въпрос какво точно ще взимам......но ние да сме здрави.

Биляна, честит ви рожденник  bouquet  bouquet  bouquet
Моят болничен е издаден  от 22.11 и все още нямам парички от НОИ
Имам странното чувство, че може да ме оставят без пари по празниците #2gunfire #Cussing out.......дано греша......но досега си бях по старата наредба,  т.е идваха ми по заплатено време / точно/направо от работодателя.....
Ех, и аз се поуплаках.....дано не съм натоварила някого Blush
Доскоро, мацки
Дръжте се Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 2 122
Имало и нова темичка, аз надничам още в старата.

Снощи бях на протеста в София, майка ми се накара, че тръгвам в това състояние, да не говорим, че Стефания не е в кондиция от няколко дни /вдига Т, повръщане/, оставих я при нея естествено, но за мен това е кауза за цял живот- хората минали по този път знаят за какво говоря. А момичето в щоуто на Слави е председател на сдружение Зачатие- Анна Зашева, много геройски се държи, имайки предвид, че от миналата седмица е с отлепване на ретината- постоянно е по телевизии и заседания, за да реши бъдещето на толкова много семейства в Бг.

Честито за новите бебчета в темата, да са здрави и да слушат много, на новоизлюпените мами- бързо възстановяване   bouquet

# 62
  • Мнения: 3 861
Здравейте сладурки!!!
Още сме 2в1, но снощи видях дебелия край.
Още привечер започнаха едни жестоки контракции, направо се бях парализирала от болка, не можех да мръдна, по едно време реших да ги засичам, влязох и един душ да си взема и те  взеха, че се успокоиха от топлата водичка, може би.
След това като си легнах пак започнаха и така цяла нощ. Не стига целият ужас ами и Калоян вдигна температура, без никакви други признаци. Няма сополи, няма кашлица, нищо. Това ме стресна допълнително зщото в групата му има варицела и той е контактен, а доколкото знам първият симптом е температура. След това се появявали и обривите...Сега съм много прритеснена защото не знам дали съм я карала и никой не знае в семейството, детския ми картон от години липсва, а и аз всеки момент мога да родя и последното нещо, което ни трябва в къщи в момента е варицела....ужас!!!
Стискайте палци да се разминат нещата с Калоян и да е някаква настинка. Praynig

Гледам дискутирате парите от НОИ. И аз си чакам болничния от ноември и съм бясна. Разчитаме много на тези пари, ошушкали сме се яко...трябва да се пазарува. За мен, за бебето, за празниците, а парите ги бавят #Cussing out
Мисля утре да звъня в НОИ да попитам какво става. Някой има ли предстаа на какъв телефон трябва да звънна?

Биляна, честит ти рожденник!!!  bouquet

Това е за момента от мен, по-късно пак...

# 63
  • Мнения: 3 861
Урааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Току що си проверих сметката и с изненада установих, че от НОИ са ми превели прословутия болничен от ноември!!! Въпреки че съм регистрирана за смс, такъв не съм получила до момента от тях, но важното е, че парите са в сметката ми Grinning

От нашата счетоводителка знам, че НОИ пари превеждат във вторник и четвъртък Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 83
доня КОПРИВА  Как толкова бързо провери дали са ти превели паричките.Обади се на банката ли?Че и аз моите ги чакам а болничният за ноември съм го предала още на 6.11.

# 65
  • Мнения: 3 861
доня КОПРИВА  Как толкова бързо провери дали са ти превели паричките.Обади се на банката ли?Че и аз моите ги чакам а болничният за ноември съм го предала още на 6.11.
неее, просто си проверявам сметката през интернет. Нали ПИБ имат виртуален клон и съм си регистрирала сметките там Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 83
доня КОПРИВА  Как толкова бързо провери дали са ти превели паричките.Обади се на банката ли?Че и аз моите ги чакам а болничният за ноември съм го предала още на 6.11.
неее, просто си проверявам сметката през интернет. Нали ПИБ имат виртуален клон и съм си регистрирала сметките там Peace

Благодаря ти, но моята е в ОББ. Wink

# 67
  • Мнения: 164
Здравейте пупки.Да са живи и здрави новите бебоци и много да радват майките си. newsm59  честит рожденник на билянка и той много да я радва и да е послушен.

Стискам палци на Копривка да се окаже просто лека настинка, а ако не по-добре ще е да си вземеш синчето в къщи ,ако имаш такава възможност, поне дакато родиш , за да не рискуваш той да се зарази.

Сонче и аз съм в твоето положение през последните почти 6  месеца съм болнични и се чудя newsm78  какво база ще ми вземат ,дали 6-те месеца преди болничния или 6-те месеца от болничния.

# 68
  • Мнения: 875
Здравейте сладурки  Hug
Амелия честито бебче   bouquet
Биляна честит ти рожденник, да ти е жив и здрав най вече   bouquet
Доня стискам палци да не е варицела  Praynig
Аз днес за първи път усетих когато ми се стяга корема да има лека болка, от страни сигурно изглеждах смешно легнах веднага и се услушвам като гърмян заек  hahaha сега не усещам нищо, а по принцип утре съм на док
Лек ден момичета, трябва да стискаме особено тези дето сме още в 8-мия рано ни е

# 69
  • Мнения: 180
Здравейте  newsm53

Днес ме изписаха от болницата. За съжаление самичка, а малкия остана в кувиозчето за неопределен период  smile3518 Дано бързо се оправя и да започне да наддава на килограми, за да си бъдем заедно вкъщи  Praynig

Сега ще ходя да се цедя, да мия помпа и да запазвам кърмата и после ще поразгледам какво става във форума. После мога да поразкажа и какво и как се случи с мен, но първо да облекча нарежението в гърдите  newsm53

До след малко Wink

# 70
  • Мнения: 1 102
За осигуровките аз винаги съм настоявала да бъда осигурена на заплатата си, но работодателя ми категорично не се съгласи, въпреки че аз щях да си поема разходите.  #Cussing out
Това не е моя вина,както го изкарват политиците, да си правят проверките както трябва и да не позволяват  двойното счетоводство.
 nbirthday на порасналия батко! Да е жив и здрав и много грижовен към бебето.  Hug
Коконут, дано бързо да гушнеш бебчето си.  Praynig

# 71
  • Мнения: 73
Коконут,ще те чакаме с нетърпение да разказваш Heart Eyes HugСамо спокойствие и бебчо ще си дойде скоро вкъщи Hug Hug Peace

# 72
  • Мнения: 3 861
Кокосче, добре дошла!!! Hug
Сигурна съм, че малчо ще се справи бързо и за Коледа ще си е у дома Peace .
На колко ги изписват? На 2500 или на 2700??? Нали диша самостоятелно?

# 73
  • Мнения: 2 122
Момичета, които си получавате болничните от НОИ да ми кажете след колко време от внасянето на болничния евентуално превеждат сумите по него

# 74
  • Мнения: 3 861
Това, което знам от нашата счетоводителка е че НОИ са длъжни да преведат парите до 15 дена след подаването на болничния в нои от работодателя. Според моите изчисления досега винаги са си влизали в срока. Днес беше последния ден(защото знам кога е подаден болничния от бТВ) и затова бяхрешила утре да звъня и да се разправям, но явно няма да се наложи Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт