Отговори
# 105
  • Мнения: 1
Малееее, момичета, много сте активни!!! И на нас доки ни каза да изчакаме със секса до 4 месец.... то и не ми е до това... с това гадене! А днес си записах час за 4 февруари за фетална морфология при Марков. Тогава с Божията помощ ще бъда в 13 г. седмица. Нямаше никакви часове!! Този беше някакъв "извънреден" както се изрази жената, която записваше... имам чувството, че жените като разберат, че са бременни и си записват час!!  newsm78

# 106
  • Мнения: 9 973
 Shocked Shocked Shocked това е тема от няколко часа,а е на половина ooooh! Whistling

доки ме върна,защото е със заразна болест и не приемяаа бременни до др.седмица

# 107
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Това с пушенето в къщи е много кофти.Жалко,че има такива хора ,които не се усещат,дано поне като дойде бебето ,живот и здраве да се спрат.Аз поне в къщи го нямам този проблем и двамата сме пушачи,аз вече бивша и се надявам никога да не ги пропуша,но мъжът ми излиза на вън да пуши,затова вече не ми се ходи на работа,задушавам се там,хем имам 3-4 смени в седмицата.Момичета,замисляли ли сте се за имена?Аз от началото имам чувството,че отново ще е момиче и усилено се опитвам да измисля име,което да ми легне на сърцето,както стана с дъщеря ми,но все още безуспешно Mr. Green

# 108
  • Мнения: 4 473
strelche®  по вероятно е за 50лв. да пътуваш Mr. Green

Деси, не съм го видяла този ти постинг. Embarassed
И за 50 да е, пак е за предпочитане и на сметка. Grinning Имаш ли предвид някоя конкретно авиокомпания, или?

# 109
  • Мнения: 219
Явно мъжете се делят на 2, едните мн се грижат за жените, другите ама хич не ги разбират и не могат да проумеят просто.
То вярно, че не сме легнали да мрем, но все пак не сме 100% ефективни. 1-вия път мъжа ми разбра, че имаме дете чак месец след като се роди. Предполагам доста са така. И сега като му кажа, че не ми е добре, и нямам сили да почистя не ми вярва, защото 1-вия път не бях така, даже копах на село (е, не знаех, че съм бременна де). Но като не почистих 1 седмица и да видите как една сутрин сам се хванал и почистил. Крайно време беше Simple Smile Аз не търпя да ми е разхвърляно, но с малката няма начин, то да съм си само аз, няма да е разхвърляно. Та може би трябва да легнем и да не мърдаме, те да си мърморят как нищо не правим, докато проумеят, че и те нещо трябва да свършат.
А колкото до галенето по корема, не знам дали съм казвала тук, но по-добре да не го правят татковците, защото това причинява контракции, което не е хубаво. Иначе - нека говори, наистина е по-добре за детето, а и по гласа на бащите по-лесно разпознават Simple Smile

А за това дали някой тук не харесва друг, ами то това винаги ще го има, но честно казано очаквах, че ще е доста по нататък това. Все пак хора разни, няма как всички да сме първи приятелки, но нека си помагаме взаимно и да не обръщаме внимание на неща които ни дразнят.

Сега гледам новините, казват тъкмо за родилните домове как нямат парно и е студено. Егати, направо на къде отиват нещата. Ужас!

Секс и на мен не ми забрани доки, а и без това нещо хурмона ме удари, та не прощавам  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 60
аз не съм мислила нека се закрепи бременноста и ми кажат какво е тогава ще мисля.Въпреки че каквото и да реша няма да е това което искам....100% свекър ми ще ревне да е на негово име....кххххххххххххххх #Cussing out

# 111
  • Мнения: 219
Аз я кръстих на свекървата, 2-рото ще е на нашите. Така аз си реших, никой няма претенции. А свекър ти как се казва? Ако беше момче щеше да е на свекъра. 3-тото вече, ще му измисляме ние  Laughing

# 112
  • Мнения: 60
ами аз искам да е нещо знам ли на цветенце а иначе свекъра е Васил

# 113
  • Мнения: 12
Аз искам да попитам знаете ли кои книги за бременности е хубаво да се прочетат?

# 114
  • Мнения: 60
не съм се замисляла за книги......нямам идея

# 115
  • Мнения: 60
момичета аз изчезвам време е да си ходя вкъщи в лудницата..............

# 116
  • Мнения: 2 374
Аз искам да попитам знаете ли кои книги за бременности е хубаво да се прочетат?

Аз съм чела Д-р Спок има доста интересни неща,но има и някоой не чак толкова вярни,поне според мен.

# 117
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Първото ми дете е на свекъра ми Владислав и на майка ми Валентина,та затова съм в голямя чуденка newsm78Свекърва ми тайно се надява да е на нея Недялка и ако е момче хич не се замислям,ами го записвам Николай,но ако е момиче ми е трудно.Не харесвам имената Никол и Николета,най клоня към Ния или Надежда,но нека всичко е наред,пък и името само ще си дойде.Лека вечер на всички Stop

# 118
  • Мнения: 170
ей, голяма активност днес е имало... Честито на всички именници и именнички   bouquet
Роси, много се зарадвах, че си писала, гушкам те  Hug Недей да се обвиняваш за нищо, сигурна съм, че не си виновна ти, просто тези неща се случват понякога без причина, колкото и да искаме да знаем защо...  Sad
Иначе и на мен ми е малко черногледо напоследък... Успокоявам се, че до една, максимум две седмици ще знам какво е положението. Ако агонията от очакването не ме е довършила дотогава  Tired

# 119
  • Мнения: 2 374
Тук чета,че бебето в 6 г.с. трябва да е 45-84 мм.а на моята снимка от видеозона пише 17мм.Това дали е нормално,май не,значи направо се побърквам не знам защо този път ми е толкова притеснено.

Общи условия

Активация на акаунт