Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 251
Еййй, големи писания сте изписали докато ме нямаше в къщи.
Гледам за имена сте говорили, това и на мен ми е много интересна тема, но мисля че още е раничко... Все пак ние с мъжо доста отдавна сме си набелязали някои.
Биа, нашето бебче в 6 седмица беше около двадесет милиметра, така че спокойно...

# 121
  • Мнения: 2 374
Еййй, големи писания сте изписали докато ме нямаше в къщи.
Гледам за имена сте говорили, това и на мен ми е много интересна тема, но мисля че още е раничко... Все пак ние с мъжо доста отдавна сме си набелязали някои.
Биа, нашето бебче в 6 седмица беше около двадесет милиметра, така че спокойно...
Ох не знам защо,но имам някакво много гадно предчувствие почти от самото начало,направо ми се плаче.

# 122
  • Мнения: 143
Биа, не се притеснявай, вероятно става въпрос за сакчето. На мен в 6 г.с. ми беше 8.4 на 6.1 мм, а 14 дена след това имаше сърчице.  Peace И аз имам лоши усещания, но пък не зависи от мен сега. Ще си чакам прегледа и това е.

Аз имам разни книжки на английски. Някой ако има желание да драсне на ЛС.

Живот и здраве аз нямам намерение да си кръщавам детето на никой от родата. Даже ще гледам да няма никакви съвпадения. Все пак ние си го искаме и го правим, наше си е. Най-много на някой от нас двамата да си го кръстим, но пък май не беше на хубаво.  Laughing Иначе имам все любими имена за момичета, но пък си имам едно усещане за момче и там нищо не ми хрумваааа. По-нататък ще го мисля.

Катенце, за сега сме дружки по никотинова зависимост... Аз съм си обещала, ако всичко ми е наред на 13.01, няма хък-мък, спирам ги от раз. Дай да си направим състезание коя първа.  Wink

Вече е нормално да сме по-активни в темите - поопознахме се. Преди пишехме 10 човека на кръст. Сега е толкова по-хубавоооооо!

# 123
  • Мнения: 1 214
Честит имен ден и от мен на всички именници! Живи и здрави!   bouquet
Момичета, аз искам да ви попитам как да определя кога трябва да отида на втора ФМ между 18-22 седмица. Незнам кога се пада 18-22 седмица при мен. Последна М на 27.10.2008, термина ми е на 03.08.2009 PeaceПомощ newsm78

Ето тук си напиши датата на термина и ще се изпише кога в коя седмица си : http://www.pregnology.com/faralong.php?month=8&day=19&year=2009

# 124
  • София
  • Мнения: 1 251
Добро утро!!!
Bagneto - Първо край с лошите предчуствия-да си мислиш само за хубави неща и как бебчо спокойно си расте в коремчето!!! Naughty
Иначе за състезанието съм за, май ще ми се отрази добре подобен стимул. Между другото избрала си моя рожден ден за спиране на цигарите, дали и аз да не си го избера?!!!...

Аз тази нощ се събудих гладна като вълк, ядох банан и заспах, обаче като станах сутринта пак ме подгони страшен глад... За първи път ям през нощта. И корема започна ужасно да ми тежи, станала съм като плондер. На вас личи ли ви вече коремчето?... И гърдите започнаха пак да ме болят... имаше малко затишие, но явно е било за кратко.

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 07:55 от Катето

# 125
  • Мнения: 4 473
Добро утро!
Катето, и аз съм с вълчи апетит, но през нощта още не съм се будила от глад. Почти непрекъснатото гадене изобщо не ми пречи на апетита, за жалост. Качила съм вече поне 5кг и се ужасявам при мисълта, че пак ще стана плондер. Confused За протокола - с дъщеря ми качих почти 30кг, а сега като са две... Гледам уж да се ограничавам, но и аз като почти екс пушачка, трябва да заместя цигарите с нещо и то е ясно с какво... ooooh! Коремче си имам едва ли не от първия месец - какво е това чудо не знам. На много жени им проличава едва в 4-5 месец. За гърдите да не говорим. Днес  вероятно ще прескоча до търговския да си купя по-голям размер сутиен Crazy. Отделно преглеждам и онлайн магазините за облекло за бременни.  Blush

# 126
  • Мнения: 2
Здравейте, мили мами и от мен!
И аз като за първа и много желана бременност съм безкрайно щастлива и много развълнувана.
От доста време ви следя ,но сега чак се реших да ви пиша.Вчера бях на лекар и се оказа че съм в 7 г.с и си
имам ембрионче с тупкащо сърчице.
Аз съм на 31 г. от София термин 24.08 по мои изчисления
Желая на всички лека и безпроблемна бременост.

# 127
  • Мнения: 2 374
Момичета от кога пиете фолиева киселина? Thinking

# 128
  • Мнения: 4 473
Момичета от кога пиете фолиева киселина? Thinking

От 2 седмици насам. Не знам и аз защо започнах толкова късно, макар да знам, че от първия ден, в който се установи наличие на бременност, е добре да се започне прием.

boj777, добре дошла и лека бременност! Hug

# 129
  • Мнения: 3 372
Момичета от кога пиете фолиева киселина? Thinking

От 2 седмици насам. Не знам и аз защо започнах толкова късно, макар да знам, че от първия ден, в който се установи наличие на бременност, е добре да се започне прием.
даже е добре три месеца преди да се забременее

# 130
  • София
  • Мнения: 1 251
Биа, фолиевата киселина е най-добре да се започне още когато се планува бебе, а в краен случай веднага щом разбереш, че си бременна. Много е важна за нормалното развитие на бебето, превантивно против спина бифида. Така, че ако още ни си започнала да пиеш, направи го още от днес.

# 131
  • На плажа
  • Мнения: 1 112
Добро утро на всички,днес отивам на преглед,дано да чуя и аз едно сърчице,че се едни черни мисли и сънища ме спохождат.Относно яденето,аз винаги съм си хапвала добре дори и през ноща Mr. Green ,но съм с добър метаболизъм и подържам 44-45 кг.За сега съм качила само един кг.Ще видим до края Hug

# 132
  • Мнения: 2 374
Да знам,че се пие още преди забременяване,ако това е възможно,обаче напоследък чувам нмого противоречиви мнения по въпроса,та за това питам,а и когато бях на лекар не ми изписаха нищо,освен сама да отида и да си взема.

# 133
  • Мнения: 4 473
... че се едни черни мисли и сънища ме спохождат.

Това явно е масово усещане. Трябва да направим нещо по въпроса и да прогоним подобни мисли. Praynig
Стискам палци всичко да е наред. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 2 374
... че се едни черни мисли и сънища ме спохождат.

Това явно е масово усещане. Трябва да направим нещо по въпроса и да прогоним подобни мисли. Praynig
Стискам палци всичко да е наред. Simple Smile
Така е да,докато не видя как тупти сърчицето ми няма да мога да се успокоя и сега съм в дилема кога точно да отида,най-добре е като чели да изчакам 8 г.с. ThinkingА с първото не съм се чувствала така въобще.

Общи условия

Активация на акаунт