За празника на мама, Януарчето вече с усмивка я дарява

  • 16 151
  • 300
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 171
Здравейте Simple Smileи на  нас ни сложиха диагноза Гер.сега и ние трябва да пием тези прахчета.Сиси,при вас имаше ли ефект от приема на тези прахчета?Ние използваме много често бибата.От първите дни си я хареса много и за нас това е единственият начин да се успокои,нито носенето на ръце помага,нито спането по коремче,дори това го разстройва повече.Когато има силни колики единствено с нея се успокоява и това помага да не се напъва много,че тогава почва да повръща още повече.не мисля че отказването ще е чак толкова трудно.А цицата при нас не  я приема много спокойно,почти винаги започва да нервничи докато се кърмим,дере ме с нокти,мята ръчички ,дърпа се ,реве,явно защото започват коликите тогава,ама не ми е никак приятно.поради тази причина доста време се цедих и му давах от шише,защото само тогава се храни спокойно ,но пък и така не е добре за лактацията.
Така че кърменето не е много приятно и за двама ни по някога,но не се отказвам Simple Smile

# 211
  • Мнения: 2 122
оуу, да хубава беше
но не е торта за всеки ден имайки предвид цената, определено трябва да си я поръчаш за специален повод
сега ще поръчвам за татко, че има юбилей 50 години на 9 април, фен е на ферари, а те имат страхотен вариант на кола
на Стефания тортата ми излезе 69 лева с доставката за 15 парчета  Crazy

# 212
  • Мнения: 641
Еспа, температурата в дупето я мери, нали? Ако е така - 37.5 си е съвсем ок!  Peace Т в дупето е нормално по-висока с 5 десети, т.е. ако нормалната Т под мишница е 37.00, то в дупето е 37.5  Peace Така че споко  Hug
Ууу, жива да си за това инфо!  Hug Да в дупето я мерих.

# 213
  • Мнения: 656
вижте тези торти. Много яки изглеждат, ама и цените са ...  ooooh!

deni_d81, в началото помагаха, после не. Доки каза каша, но не съм му давала. В един момент се случи така, че ги спряхме праховете. И да ти кажа - все тая беше.. Сега обаче пак се засилиха повръщанията и се чудя дали пак да му давам..  newsm78 да си призная обаче - домързява ме.. като знам, че 15 минути преди ядене.. а той с рев се събужда и иска да яде сега и ми е трудничко... не знам, сигурно пак ще ги почна, поне няколко дни да видя ще има ли пак ефект..  Rolling Eyes А на вас по колко ви предписаха? И в каква концентрация? (т.е. колко прахчета стават от едно хапче?)

Дони, вчера го пробвах бе Wink Много е гот, ефект обаче не знам доколко има, щото тая сутрин пак си бях схваната  Rolling Eyes Може би ако няколко пъти се пробва... не знам, ще опитам и така и ще докладвам  Peace Лошото му на това уредче е, че може само 20 минути да се ползва (не знам защо, така пише в книжката  Laughing)

# 214
  • Мнения: 63
[b]Еспа[/b] и аз щях да те успокоявам за температурата, но Смайлинг Сиси вече го е направила. Simple Smile
Мен тези дни ме няма на хоризонта, тъй като зачестихме разходките, а през останалото време- домакинската работа.
Доника, много е добра класацията на бебчовците на първа стр.
Аз ползвам памперсина Либеро и Хъджис и от двата вида съм доволна. Тук във всеки детски магазин продават на бройка, чак се чудя, че при вас не е така, ама нали сте по- паралии в Софето  Laughing
 Подплънки за кърмачки също ползвам, но вече не ми тече така , като преди. Даже сега си развявам  bombs  на свобода  Grinning

# 215
  • Мнения: 171
Сиси  bouquetза отговора,на нас ни ги изписаха по 3 на ден 15мин.преди ядене,а за концетрацията незнам,защото док нищо не спомена ,а аз още не съм ги вземала ,защото трябва да ги купя от аптека в която ги забъркват,а тук задуха много силен вятър и май днес ще пропуснем разходката Mr. Greenи ме е яд доста

# 216
  • Мнения: 656
Дени, концентрацията на рецептата тр да пише, ама аз сега си гледах моята и нищо не разбрах  Laughing, така че зарежи Wink А иначе и нашите ги забъркаха в аптеката  Peace

Еспа, температурата в дупето я мери, нали? Ако е така - 37.5 си е съвсем ок!  Peace Т в дупето е нормално по-висока с 5 десети, т.е. ако нормалната Т под мишница е 37.00, то в дупето е 37.5  Peace Така че споко  Hug
Ууу, жива да си за това инфо!  Hug Да в дупето я мерих.

Hug Пак заповядай Wink Аз бях намерила една много хубава табличка за температурата, измерена на различните места от тялото, ама сега нещо не успявам да се сетя къде е... Ако я изровя ще пусна линк  Peace

# 217
  • Мнения: 61
 Използвах един подплънки които струваха 5.20, бяха немски, но не бях въобще доволна. Още имам от тях - ползвам ти да попивам върнатото млекце. А има едни във синя кутия, много мекички и евтини 4.90 или нещо такова, обаче съм ги виждала само в две аптеки. Едната при Тина Киркова и едната тука в Стрелбище. Иначе са старохтни!

 Айде, отивам да храня Краси и да водя социален живот, като гледам времето ще са е в Южния парк.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 12:55 от Иники

# 218
  • Мнения: 641
Пепи, Сиси  Hug
Иники, в коя аптека в Стрелбище ги има тея подплънки – на Нишава или на Костенски водопад или в тая на Орехова гора? Мойте са едни италиански – голяма отврат – убиват и дерат, пък другите доста скъпи излизат
Приятен ти социален живот

# 219
  • Мнения: 61
 На Нишава, точно до TCM магазина срещу Фантастико. Не помня как се казваха, но цената беше около 4.90 (или 4.80), синя опаковка, има майка и бебе отпред... като на всички опаковки за такива работи.

# 220
  • Мнения: 3 861

Мацки, привет!
Минавам набързо да ви поздравя, дохранвам Анчето и отпрашваме към Южния парк. Ако някой ще ходи ната да свирка, ако пък ни разпознаете, пак свиркайте. Ние сме с една много оранжева количка, с Калоян, а мен ще поизнаете по въздебелия задник Mr. Green

# 221
  • Мнения: 30
Не помня как се казваха, но цената беше около 4.90 (или 4.80), синя опаковка, има майка и бебе отпред... като на всички опаковки за такива работи.
И аз си купувах такива подплънки. Нещо с F.... (Fixies май) бяха. При нас са 4.50 за 30 бр. Много са добри.
Сега вече изобщо не ми се налага да ползвам. Само сутрин, но си слагам обикновено лигнинче, то капва по 1-2 капки.

# 222
  • софия
  • Мнения: 30
И аз ползвам от същите подплънки и съм много доволна(на мен ми ги подариха)

  KrisDiMarYana  newsm59 !!!!

# 223
  • Мнения: 61
Ние сме с една много оранжева количка, с Калоян, а мен ще поизнаете по въздебелия задник Mr. Green

 Не ти е толкова дебел задника.  Sunglasses

 Пак съм айде, забълекарката ме зове с машинка и арсен.

# 224
  • Мнения: 7
Ние разходката я направихмеееееееее.Искаше ми се и още ама ще трябва да правя торта за месечинката на Дени.Тя куклата още е навън на двора, гледа я свекито.Дано и утре да е такова хубаво времето, че като се подберем с бебка и с мойта мама цял ден да хайманосваме Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт