® E-bay - тема 26

  • 43 235
  • 803
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 182
Дали има в ибей обувки с токчета за малка госпожица, от някоко дена търся и не мога да намеря. Няма значение каква ще е обувката важное да "тропа" както вика мъника. Тя е 25 номер и понеже след един месец има рожден ден и иска "топчета" така им вика  hahaha Та е обещано и все отнякъде трябва да се намери  Thinking
пълно е даже Peace Мойта кифла нямаше 3 години като се качи на ботуши с токче и оттогава на сезон поне 2 чифта са й с токчета Laughing
Моля те дай линк, че с парти сандлас ми излизат 5 чифта и то не такива с токчета.

# 706
  • Мнения: 1 650
Аз ги дразня, тя след мен ги успокоява, но засега процент не съм видял
Ти пък що се лъжеш, че успяваш да дразниш? Mr. Green Както казва дъщеря ми - иска ти се  hahaha



ще се старая повече, обещавам

# 707
  • Мнения: 5 255
Дали има в ибей обувки с токчета за малка госпожица, от някоко дена търся и не мога да намеря. Няма значение каква ще е обувката важное да "тропа" както вика мъника. Тя е 25 номер и понеже след един месец има рожден ден и иска "топчета" така им вика  hahaha Та е обещано и все отнякъде трябва да се намери  Thinking
пълно е даже Peace Мойта кифла нямаше 3 години като се качи на ботуши с токче и оттогава на сезон поне 2 чифта са й с токчета Laughing
Моля те дай линк, че с парти сандлас ми излизат 5 чифта и то не такива с токчета.
Има, но попадам на носени -  цък
Търси на Next sandals - имат модели с токчета.

# 708
  • Мнения: 1 889
Дуранго, каква е тая доставка, бе човек, да не я карат с президентския самолет Mr. Green

# 709
  • Мнения: 1 889
Я да ви попитам, че не ми се пуска отделна тема: къде има поща по бул България, Борово, Гоце Делчев???

# 710
  • Мнения: 5 790
Близо до пазара Красно село има.

# 711
  • Мнения: 1 650
Дуранго, каква е тая доставка, бе човек, да не я карат с президентския самолет Mr. Green
ами стола е доста голям и не влиза в стандартните размери на USPS и се плаща допълнително

# 712
  • София
  • Мнения: 1 231
Като се заговори за столчета за хранене на предната страница, да попитам някой дали е мяркал да се продават само тапицерии, че искам да сменя тази на нашето столче  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 1 030
Като се заговори за столчета за хранене на предната страница, да попитам някой дали е мяркал да се продават само тапицерии, че искам да сменя тази на нашето столче  Rolling Eyes
http://baby.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fBabyQ5fBabayQ5 … amp;_osacat=20400

# 714
  • Мнения: 131
Здравейте, момичета и момче!
Ще си правя нова карта - кредитна, и искам мнение на коя банка. Насочила съм се към ОББ или Райфайзен. Пейпал приема ли плащане с тях???????


Моля да ми отговорите бързичко!

# 715
  • Мнения: 1 030
Аз съм много доволна от ПИБ Peace

# 716
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Втори глас за ПИБ. Имам и на Райфайзен, ама нещо не съм им фен.

# 717
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Kölsches Mädel, мама * Мия*   bouquet   bouquet писах му, сега чакам отговор. А каде трябва да видя дали ми е затворен диспута  Embarassed Ох, защо изалчнях за ефтиния и сега бера ядове  ooooh!

# 718
  • Мнения: 1 889
Близо до пазара Красно село има.

Мерси, видях и в нета, ама не знам защо първо гледам и питам във форума и после се сещам за чичко Гугъл! Grinning

Здравейте, момичета и момче!
Ще си правя нова карта - кредитна, и искам мнение на коя банка. Насочила съм се към ОББ или Райфайзен. Пейпал приема ли плащане с тях???????


Моля да ми отговорите бързичко!

Аз си направих в ДСК ВИЗА ЕЛЕКТРОН.Не е кредитна, а само дебитна, но аз не исках кредитна, че децата нямат спирачки Mr. Green Приема се в Пей Пал. На телефона ми получавам смс всеки пък като се разплащам, а най-готиното беше ,че така получих и прословутия 4-цифрен код за верифициране!

# 719
  • Мнения: 305
Бях на ЦКБ,но хакери ми дръпнаха 2 пъти по 100-200лв...водиха разследване,от което все още няма ни вест ни кост #Cussing out #2gunfire
Сега съм на Прокредит,дебитна карта с чип(уж по-сигурни и надежни срещу хакери) newsm78

Общи условия

Активация на акаунт