® E-bay - тема 26

  • 43 230
  • 803
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 219
Здравейте, момичета и момче!
Ще си правя нова карта - кредитна, и искам мнение на коя банка. Насочила съм се към ОББ или Райфайзен. Пейпал приема ли плащане с тях???????


Моля да ми отговорите бързичко!

Аз съм дебитна Виза Електрон на Райфайзен, не съм имала никакви проблеми с разплащанията. Таксите са минимални, понеже е дебитна. Имам и интернет банкиране, мога да следя горе долу и парите в картата.

# 721
  • Мнения: 131
Благодаря на всички за мненията. Аз също имам дебитна на Райфайзен и нямам проблем, но искам да си направя и кредитна. Значи за ОББ няма мнения!?

# 722
  • Мнения: 1 140
В ОББ таксите са колосални, не ги помня вече, но като ги чух, бързо се отказах.

# 723
  • Мнения: 346
Моля за малко помощ,имам едно плащане,но не ми достигнаха парите и понеже е събота помолих приятел да ми прати пари от неговия пей пал.Но кога мога да ги ползвамтези прехвърлени пари,че нещо не става пак.Благодаря ви предварително  bouquet
да си побутна питането
на части се получи
благодаря за съветите Hug  bouquet Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 127
Защо не мога да платя с картата ми , днес вкарах малко пари в нея, но ми изписва следния текст:  This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
После искаше да я ъпдейтна , но пак не става! Какво да правя? newsm78

# 725
  • София
  • Мнения: 1 231
Като се заговори за столчета за хранене на предната страница, да попитам някой дали е мяркал да се продават само тапицерии, че искам да сменя тази на нашето столче  Rolling Eyes
http://baby.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fBabyQ5fBabayQ5 … amp;_osacat=20400

Благодаря ти, но за съжаление няма за нашия модел  Confused......поне вече знам как да ги търся занапред  Hug

# 726
  • Мнения: 1 650
Защо не мога да платя с картата ми , днес вкарах малко пари в нея, но ми изписва следния текст:  This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
После искаше да я ъпдейтна , но пак не става! Какво да правя? newsm78
ами или си вкарала прекалено малко, или транзакцията не е обработена (пробвай след 4)

# 727
  • София
  • Мнения: 1 231
Щях да забравя да попитам друго нещо.....преди малко си взех от пощата едно пакетче, но продавача ми е изпратил грешен артикул. Предполагам, че ще ме накара да му го върна, обаче аз трябва ли междувременно да пусна диспут за стока не отговаряща на описанието примерно (за да се застраховам един вид, че в последствие той ще ми изпрати отново това, за което съм платила) или как въобще се действа в тези случаи  Thinking

# 728
  • Мнения: 3 216
Малко встрани от темата да попитам - изтече ми картата и я поднових - със същия номер е, но с различен секюрити код. Опитвам да редактирам данните в ПейПал, но ми излиза съобщение, че е отказано от банката-издател  newsm78 Дали трябва да я изтрия и да я добавя наново?

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 6 950
Моля те дай линк, че с парти сандлас ми излизат 5 чифта и то не такива с токчета.
не ги търся специално,гледам наред размера ни и които ми харесат с токче без токче  ги следя Peace

# 730
  • Мнения: 1 745
И аз малко извън темата,но на ЦКБ он лайн банкирането безплатно ли е?Че сега четох в сайта,ама не пише дали е или не! Simple Smile

# 731
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм много доволна от кредитната си карта си на Алианц. Е-банкирането им е безплатно.

# 732
  • Мнения: 3 216
И аз малко извън темата,но на ЦКБ он лайн банкирането безплатно ли е?Че сега четох в сайта,ама не пише дали е или не! Simple Smile

Безплатно е  Peace

# 733
  • Мнения: 4 202
Знаете ли английските пощи до кога са в почивка?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Утре ще работят. Peace

Общи условия

Активация на акаунт