Май 2005- Тема 126

  • 12 847
  • 235
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 689
Честит Рожден ден на красивата малка госпожица Иса.
Пожелавам и да расте все така красива и умна и да радва всички около себе си.
Весело изкарване.   party023
Валя кученцето е супер.
Ант честито, да е живо и здраво бебето.

# 76
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден на Иска!Да порасне голяма умница за радост на мама!Много целувки!  bouquet

# 77
  • Мнения: 4 350
Честито на Иса! Да е здрава и щастлива!

Нашето парти мина вчера. Уж щяхме да сме в тесен кръг, а пак стана лудница. Беше готино. Бях го обявила за 1 ч. докогато ни е приятно, като казах, че до 6 ще изкараме тортата. И така - бяхме готови в 1, маси, покривки, тенти, украси, кът за децета - масичка за тях, градинските играчки, едно килимче, на което да играят по-малките, още седящи деца... дойдоха няколко човека, успяхме да седнем навън за малко, тъкмо запалихме и барбекюто и изведнъж като се изсипа един дъжд - хайде всички на юруш вътре, стана мазало, майки с колички, деца, лазещи, ходещи и тичащи по стълбите нагоре-надолу, татковци с тенджери и чаши в ръце, всички се прескачаме и се чудим кое да спасяваме първо от дъжда. Заваля, колкото да ни насмете и после откарахме навън до 10. Та така. Сега съм скапана, но беше много готино.

# 78
  • Мнения: 948
Честит 4-ти рожден ден на Иса!Да е здрава и щастлива!Весело детство!

Ант, честито!Да расте здраво и щастливо дете и да радва много всички ви!

# 79
  • Мнения: 829
ЧРД на Иса, да растe здрава и усмихната, обградена от любящо семейство и добри приятели!  Hug
Ант, честито лелинство! сигурно много би искала да нагушкаш малкото човече...  Grinning
Мартеа, разбирам какво имаш прeдвид - и при нас е имало такива сценки - от двора вътре, после пак двора и пак вътре...  Flutter

Ние до края на седмицата сме комплект у дома. Марти все още имал хрипове, уж леко се подобрява, но явно бавно става. Не помня дали споделих, че правим и синапени лапи, освен другото. В сряда сме на контрола.

Вярвам, че ще се пребори юначето! Хубав ден на всички, умихнат и ведър!  Hug

# 80
  • Мнения: 1 102
Привет! Ние се завърнахме - беше страхотно, дечурлигата се набесняха много здраво, ние си починахме качествено...изобщо, беше чудничко. Честито на всички рожденичета, които съм пропуснала Hug Ето снимчици от нашето пътешествие http://snimka.bg/album.php?album_id=378464

# 81
  • София
  • Мнения: 891
Честит рожден ден на Иса! Да е здрава и щастлива!
Вале, много е мъничък Ричи. В кой номер обувки се побира?

Честит рожден ден на Пламен на Дона  на патерица!

Ант, честито лелинство!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 5 597
Честит Рожден ден на Иса! Да е жива и здрава и все такава чаровница.
Вале, това Ричи все такова мъничко ли ще си стои. Направо като играчица. Много е сладко.
Мартеа, явно чудесно сте си изкарали, въпреки дъжда.
Сиска, прекрасни снимки.
Ивчо днес беше за първи път на градина след 1 месец стоене в къщи. Аз имах да се мотая малко из града и чак сега разбрах, че докато съм била карантина станало лято. Хората из Варна са с къси гащи, потници и джапанки.
На нашия охлюв му се случи случка. Според официалната версия сам, според неофициалната с чужда помощ се върна обратно от където дойде. Mr. Green За щастие вестта не беше приета така трагично както предполагах.
Добре, че децата бяха на градина и не видяха как едни мъже, които косиха травата зад блока събраха всичките намерени охлюви.
Днес за първи път заведох Иво на фризьорката, при която ходя, да го подстриже. До сега пищеше и се мяташе и затова го подстригвах аз в екстремална обстановка. Днес седя като писенце, докато го подстригваха. Чак да не му се надяваш. Ех какво било да станеш на 4. Изведнъж замязваш на човек.
Не че не останах без глас да викам да се спре и да не се опитва да се метна под всяка кола, която минава покрай него. Mr. Green

# 83
  • Мнения: 449
Честит рожден ден на Иса
Валя, кученцето верно е голям сладур, и какво е мъъъничко  Heart Eyes
Мартеа, разказът ти звучи, както винаги твърде увлекателно, ама явно и хубаво сте изкарали. За дъжда-еми така е, иначе с какво ще го запомниш празника  Hug
Дианка, и аз се смях със сълзи на твоите перипетии с охлювите, особено момента със съседа си го представих образно  hahaha Joy
Малейна, ще се справите, аз изобщо не се съмнявам  Hug
Ант, честито ти племенниче! Голяма тръпка са това племенниците, да знаеш  Wink
Деспина, ето, виждаш ли, очовечват се вече по малко...А за колите-на моята кръщелница й викали "Дария камикадзето", щото и тя проявявала нездраво влечение към префучаващите автомобили, дано да се израства това  Heart Eyes
И кво, как го офъкахте дребен? И аз трявба да го водя мойто диване, че за снимиите тъй и тъй пак ще сме разкрасени с някоя и друга синина, поне да е подстриган  Mr. Green

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 597
Августа, точно си е камикадзе моят човек. Подстрижката не е много къса и не е нищо особено. Аз май по-добре го стрижа.
Мислех аз, че нещо пропуснах.
Дианка, добре че не съм попадала в подобна ситуация. Целият блок щеше да бъде огласен от писъци. Горкият съсед. Joy
Ант, честито племенниче! Да ви е живо и здраво.  bouquet
Малейна, не се и съмнявам, че Марти ще се пребори и ще оздравее скоро. Стискам палци. Hug


# 85
  • Мнения: 3 818
Деспина, на тази възраст и аз съм правила опити за шмугване под автомобили, като съм го изпробвала при всички налични роднини - брат, баби и т.н. При един опит да се отскубна от ръцете на майка ми и да се настаня под един камион обаче, жената ме удържала със сетни усилия и ми хвърлила един як бой, там, насред улицата. Оттогава винаги внимавам като пресичам Laughing

Дианка, историята с охлювите е култова просто. Laughing Ние като малки с брат ми събирахме охлюви и ги давахме на баща ми да ги издава. Човекът, понеже не му се занимавало много, ги пускал на една полянка и ни давал пари все едно ги е издал. Предполагам, че сме събирали едни и същи охлюви по няколко пъти Laughing

Вале, честит рожден ден на малката Иса  bouquet И със здраве да си гледате кученцето. Моят идеал за куче е точно противоположен на вашето Laughing - голямо и рошаво. И по тия причини, докато живеем в апартамент, само ще си мечтая за куче Tired

# 86
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви за честитките и пожеланията за вече голямото ми малко момиченце Hug!

Детското парти мина много добре-прилагам снимков матриал : http://valia777.multiply.com/photos/album/33

Кучо наистина е много малък-400 гр. е /родителите му са по кило и половина/....белите чехли, в които съм го снимала са моите-38 номер.... сега в сряда сме на втора ваксина /като бебетата/
Ками, преди имахме персийска котка....
Fairy, то и аз харесвам големи кучета за пазачи, но не и в апартамент....много лиги хвърчат и косми падат....майкини имаха в апартамента немска овчарка....като скочеше и обръщаше фотойла.....а да не ти казвам като си разтръскаше главата какво става наоколо....
Сиска,разгледах снимките-личи си , че сте разтоварили....а и толкова спокойствие лъха от тях....
Mалейна, да кажеш какво е казал доки в сряда...
мартеа, по вода ще и върви тази година на твойта мома....


Аз от утре съм мома за 4 дни....мъжлето ще е по работа в Германия....утре мисля да заведа децата на цирк, че малката не е ходила на такова нещо до сега, та да видим как ще се представи....

Рапорт даден!


# 87
  • Мнения: 2 407
 Честит рожден ден на Мартин,Петър,Момчил и Мони! newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2
Сиска добре сте си изкарали..
Иса е много хубава рожденичка.

# 88
  • Мнения: 2 407
Не мога да вляза в албумчето?

# 89
  • Мнения: 689
Валя, рожденничката е една малка голяма госпожица и си личи, че добре сте се забавлявали.
Честито на всички днешни рожденници   Party Time
Сиска снимките са супер и почивката наистина ви е била активна.

Общи условия

Активация на акаунт