Май 2005- Тема 126

  • 12 852
  • 235
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 366
Привет,

набързо съм само.
Имам притеснения, че Теа не доучва с лявото ухо. Отдавна съм забелязала, че често ме кара да си повтарям въпросите, но си мислех, че се лигави. Вчера си беше легнала на другото ухо и забелязах, че не дочува нормален говор с лявото. Направих 100 проби сигурно и съм почти сигурна, че не ме лъже. Та, искам да я заведа...
свързах се вече с Диана, затова редактирам...

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 10:55 от мартеа

# 91
  • Мнения: 480
Oлеле, Мартеа, много кофти.  Sad  КАто бях малка съм лежала в болница заради проблеми със слуха. Правиха ми някакви нагревки, за друго нямам спомен. Сега си чувам чудесно. ДАже и неща, които не трябва. Шегувам се, разбира се. Дано и при Теа се размине с малко, а още по-добре просто да си се объркала  Praynig

# 92
  • Мнения: 4 366
Дано и при Теа се размине с малко, а още по-добре просто да си се объркала  Praynig

дано. Мъжът ми е с 20% слух на лявото ухо Sad Навремето го е спасил един доцент, сега професор, от ИСУЛ. Спасил е точната дума, защото некадърни доктори от Военна са допуснали загниване на костта, този доктор му е направил трапанация, сложно му е било състоянието, Слава Богу всичко е зъвршило добре, въпреки че преди операцията е бил на месец от най-лошото по думите му. Сега разговаряхме с мъжа ми, май ще я заведм при този професор, а след това и при Френгов...

# 93
  • Мнения: 2 498
Августа, да ти е жив и здрав рожденника  bouquet! Весел празник!

Мартеа, дано това са само твои предположения Praynig и всичко да е наред с ушето на Теичка...

# 94
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧРД на патерици на Иса! Много да е здрава, все така красива и послушна!    bouquet

ЧРД на Никола! На първо място да е здрав, много послушен, омаен и щастлив   bouquet

Любака днес е на ДГ, но ме притеснява нещо. Акото му от два дена е жълто-бежово. Имате ли идея какво е това? Звънях на педиатърката и вчера, и днес, но ми прекъсва и не вдига. Попритеснена съм, не много, но д азнам, дали може да е нещо спешно?

Иначе, ние започнахме обиколките  из светилата да си кажат мнението. В тази връзка, Мартеа, дай ми моля те координатите на този професор, моля... и него ще посетим. Общо взето ще се изръсим много с тези обиколки, но искаме да знаем, че операциите са задължителни, спешни и че наистина няма друг начин. До сега не сме го чули, но...все се надявам.

# 95
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на Никола! Да има чудесно детство!  bouquet

Мартеа, дано не си права! Hug
Диана, надявам се и вашето ходене по мъките да приключи скоро Hug

# 96
  • Мнения: 4 366
Диана, вероятно утре ще отидем и веднага ще дам отзиви.
За другото - а има ли изменение в урината?

# 97
  • Мнения: 4 366
Разрових се сега за мнения за този доц. Тодоров и имаше 2-3 недобри. Сега се чудя какво да правя, защото пък мъжът ми настоява да ходим при него...

# 98
  • Мнения: 302
Мартеа, аз  съм доволна от доц. Тодоров - водих Момчил като беше на 2г. Отнесе се много внимателно с него, даже го закачаше нещо... Мисля че спокойно можете да заведете Теа. Пък после и при Френгов, евентуално  Peace

# 99
  • Мнения: 4 366
Благодаря ти, Нина. Така и ще направя. Ще я заведа и при Френгов... чакай да видим Тодорв какво ще каже де... Ти при възрастния ли? Или при сина?

# 100
  • Мнения: 829
Августа, да ти е жив и здрав юнакът! Да расте силен, самоуверeн, весел и усмихнат! Hug
Мартеа, дано нещата се разминат с най-лекия вариант, т.е. всичко да е наред!
Дианка, и на вас пожелавам добри новини от светилата! За акото - не знам. Да не би да е от хрaна? не бих се притеснила май  Blush

Ние днес бяхме на контрола - по-добре сме, но още продължаваме с всичко както досега. В петък пак на контрола. Дано успеем да се преборим, много положително съм настроена, дано, дано!!! Блaгодаря на всички ви за положителната енергия и пожелания!  Hug

# 101
  • Мнения: 689
Августа честит рожденник, пожелавам му безгрижно детство и много успехи в живота.
Мартеа, дано всичко е наред с Теа  Praynig
Пожелавам всички да оздравяват, че идва лятото, макар че и Веси е хремава от вчера и днес я задържах да не ходи на градина, а утре ще я гледа лекарката.

# 102
  • Мнения: 2 407
 Честит рожден ден на Никола! newsm59 nbirthday  Много здраве и късмет!
Дано нищо и няма на Теа!
Изследванията на Ники  са ок,направих и кръв и орина профилактично..
Диана нещо е ял сигорно..

# 103
  • Мнения: 3 818
Мартеа, мисля, че не се е родил на тази земя още докторът, за когото  ще има само положителни мнения. Щом мъжът ти настоява, отидете, не е задължително да приемете мнението му.

Дианка, пиши дали си се свързала с лекарката ти. По принцип знам, че подобни изменения в акото са свързани с чернодробни проблеми, НО мисля че при децата е свързано най-вече с вида храна. Не се притеснявай излишно Hug

# 104
  • Мнения: 449
Момичета, и аз набързо се включвам  Hug
Благодаря ви на всички за честитките за рождения ден на Ники, стоплихте ми сърцето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рожденият ден мина страхотно, първо в градината, после в къщи, голям купон си спретнаха хлапетата, а рожденикът беше мноогооо на кеф  Grinning
Отчет със снимки-утре, че ме чака цяла къща на вили и могили...нооооо, както каза Мартеа-уморена, но щастлива, чувствам се прекрасно  Grinning
Кате, наистина и аз като теб забелязвам, че всъщност за първи път в мъничкия си живот Никола наистина разбра какво се случва и го изживя с цялото си сърце  Wink 
Вале, и вашият празник е преминал с много настроение, личи си. Иса е прелестна, както винаги, каката също, мамата - и тя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт