БЪДЕЩИ МАМИ - ЮЛИ 2009 - ТЕМА 59

  • 14 832
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 658
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ВСИЧКИ Hug
nellyr къде стерилизираш помпата и силиконовите зърна? Аз преди като съм стерилизирала махам водата на стерилизатора и ги държах вътре като го отварям да изсъхнат Grinning или слагах на плота кърпа и нареждах стерилизираните неща на нея Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 581
И ние имахме такава случка скоро, но не беше на зъболекар, а за даване на кръв за определяне на кръвна група. То не е хич смешно ама нашичкия се свлече на пода, ужас. Даже си разби брадата  Cry А вие искате да го вкарвам на раждането
Netty, нямам още стерилизатор, ще купя след раждането. Притесняват ме силиконовите зърна да не се променят нещо

# 32
  • Мнения: 1 208
О за раждането и дума да не става да присъства. Той като ни вземаха кръв за васерман като се женихме 5 пъти си дава пръста да го боцнат и тъкмо сестрата да го хване и той го дърпа и ме пита дали ще го боли.  Joy

Virginity , благодаря за инфото  Hug

Забравих да ви се похваля,че вече съвсем  обзаведохме стаята на бубките и съм спокойна.Бях пуснала снимки преди но сега вече е напълно готова - само липсват дечицата  Laughing Ето поетапно снимките -килимчето исках да е на Дисни но разбрах,че са доста скъпи а нямах търпение да събираме пари и да го купуваме после затова купихме друго днес.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13045869

# 33
  • Варна
  • Мнения: 893
Диди, сега вече прилича на истинска детска стая  Peace

аз пробвах да снимам нашата с фотоапарата, но цветовете изобщо не излизат такива каквито са  Sad сега ще пробвам с телефона...дано стане
.....................
ето, да ви покажа цветовете поне, че не знам кога ще довършим дребните неща Rolling Eyes
оранжевото трябваше да е по-наситено, ама нали таткото държеше сам да го забърка, та стана по-светло от жълтото, и на снимките се сливат малко  Mr. Green
http://prikachi.com/files/960694I.jpg
http://prikachi.com/files/960695b.jpg
http://prikachi.com/files/960696H.jpg
http://prikachi.com/files/960697k.jpg

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:45 от Virginity

# 34
  • Мнения: 232
Грация*, честита Мария!!   bouquet
Лотус, честит ти Кубрат!!   bouquet

Да са ви живи и здрави бебчетата!
Eho82, оправяй се бързо!
Джижди, супер, че се оправяте така добре, при мен все ще се намери кой да всее паника, убедена съм, даже знам кой ще е  Laughing
Сиси, добре дошли у вас!
Julsko_bebe, не се ядосвай, и наистина няма нищо срамно да споделиш, че в момента сте затруднени и не ти се излиза на по една бира щото ти се прияжда всичко дето е по съседните маси!
napetia, ама че несъобразителни продавачи!
Мама Диди, твоя пак изби рибата  Laughing А детската е много весела.

Ние вчера се помотахме с приятели напред-назад, та докато наваксам да ви прочета ми мина деня  ooooh!

# 35
  • Мнения: 253
Момичета,може да ви се сторя луда и въпроса ми да е малко не в точното време,но......имам голяяяяяяяяяяямо желание с таткото  luvbed
Една позната ми каза,че ако правим с.... с мъжо съм щяла да навредя на бебка и да съм предизвикала раждане.... newsm78 #Crazy
Помагайте...... Heart Eyes Mr. Green

# 36
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Момичета,може да ви се сторя луда и въпроса ми да е малко не в точното време,но......имам голяяяяяяяяяяямо желание с таткото  luvbed
Една позната ми каза,че ако правим с.... с мъжо съм щяла да навредя на бебка и да съм предизвикала раждане.... newsm78 #Crazy
Помагайте...... Heart Eyes Mr. Green

И с какво точно ще навредите на бебка? Аман от компетентни познати Tired. Щом си вече в 9-тия нямаш ядове, най-много да тръгне раждането, но нали това искаш, доктора ще излиза в отпуск. Не слушай всеки какво ти приказва, че ще ти побелее главата.
Абсолютно нищо няма да му стане на бебето, щом ти се прави сех, правете.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
а предния път колкото и да се стараехме не можахме да предизвикаме раждане с таткото че си преносих 4 дена даже  Joy то в това състояние сме толкова активни в секса че..... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 208
Дарка за завиждане сте - и аз имам желание ама и мъж трябва да си намеря - с нищо неможе да навредиш. Я правете секс ,че и вместо нас  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 6 199
Честито и на мама Лотус!Да порасне здрав и силен малкия Кубрат!

Мама Диди,нали знаеш,че мъжкото месо боли повече LaughingДетската е много сладка      bouquet
Jullsko bebe,не се ядосвай.Имаме предимството да раждаме през лятото и можем да ходим с бебетата по откритите заведения.С малкия сме имали случаи да се приберем преди последното хранене в 24ч.
Nellyr,не се променят силиконовите зърна при стерилизация.Друг е въпроса дали е необходима-твойте зърна не са стерилни.За помпата-след стерилизация я сглобявам веднага и стои затворена със собствената си капачка.

# 40
  • Мнения: 400
Здравейте юлки.
Честито на Грация и на Лотус - много да ги радват бебоците  1crib
Julsko bebe - дано скоро ти оправят документите. И на мен ми е малко криво, че  искам да си накупим някои неща сега, но ще трябва да си чакам болничните за юни  Sad
С парите за излизания нямам голям проблем - мъжът ми има кафе -аператив и съм на гости по цял ден и си пийвам , каквото си искам , сладоледчета хапвам  Mr. Green Лошото е, че се намира до училища, обаче кварталът е пенсионерски и от месец насам няма никаква работа, чат-пат  идва някой негов приятел, дори не влизат и някои заблудени души. И той сега трябва да си търси нещо за работа до 15 септември  Sad
А колко пари вложихме за нищо - не ми се мисли, а аз даже и в сайт го качих:http://plovdiv.zavedenia.com/1008/club.inside/
Аз днес се чувствам супер и нещо коремът ми не ми тежи толкова, утре съм на преглед и ще докладвам  Hug

# 41
  • Мнения: 253
Момичета,може да ви се сторя луда и въпроса ми да е малко не в точното време,но......имам голяяяяяяяяяяямо желание с таткото  luvbed
Една позната ми каза,че ако правим с.... с мъжо съм щяла да навредя на бебка и да съм предизвикала раждане.... newsm78 #Crazy
Помагайте...... Heart Eyes Mr. Green

И с какво точно ще навредите на бебка? Аман от компетентни познати Tired. Щом си вече в 9-тия нямаш ядове, най-много да тръгне раждането, но нали това искаш, доктора ще излиза в отпуск. Не слушай всеки какво ти приказва, че ще ти побелее главата.
Абсолютно нищо няма да му стане на бебето, щом ти се прави сех, правете.

Вече,не,защото доки ще си е тука до 6-7, а аз дотогава май ще родя.. Mr. Green
А и да не е тука-има един при който може,но Божа си работа.Всичко като си върви нормално и сестрите тука при нас могат да ме изродят
Мама Диди стоята е страхотна/аз мнооооооооооого обичам зеленият цвят/,а играчките-ги обожавам.Между другото да ти кажа,че имаш най-сладката дъщеричка.Да тие жива и здрава!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 199
Darka_jivko,щом имаш желание-давай смело.На бебето нищо няма да му стане.Иначе в спермата има хормони,които биха могли да предизвикат контракции,но това има своето очевидно решение  Wink

# 43
  • Мнения: 1 208
Darka_jivko , благодаря за комплимента за Петя  Hug - пожелавам ти и ти да си имаш  едно здраво и хубаво момиченце ,което много да ви радва. Hug

# 44
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте!Влизам набързо.
Значи Мимето утре ги изписват и каза, че ще се опита да намери 5минутки за форума, за да ни драсне някой ред.Малката София от четвъртък е при нея, кърмят се и се гледкат.Вечер от 12 до 6 й я взимат, за да се наспи  Peace
Чакаме утре с нетърпение мама Мими и малката София и снимки, разбира се  Mr. Green Много стиснати тия наште мами, ей.Никви снимки не дават  Thinking Crossing Arms
Дарка, много готини познати имаш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт