ГРУБ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС

  • 94 985
  • 518
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 571
Ми,чИ смей се Party Нали си положително променена Heart Eyes

# 451
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Дискусията с Кобилкина се водеше точно заради това, че при секцио по желание жените се лишават от възможността да се насладят на положителните изменения в сексуалния живот в последствие.  Crazy 
Глупости.
Подкрепям  Peace Аз като родих секцио, следва да съм се променила фригидно ли?
Според мен всичко зависи от горното обзавеждане, психическата нагласа към пълно отдаване.

Цитат
При жените по-слаб оргазъм може да предизвика 3-5 контракции, докато по-силен такъв между 10 и 15, като продължителност на всяка контракция е около 0,8 секунди.

Бройте и смятайте  Grinning

# 452
  • Мнения: 571
Що рече,Мадам ?Кви са тея контракции newsm78 0,8 по 15....като правите секс това ли ви вълнува?Ако не е по 15 и не е 0,8....ще го отсвиря тоя господин дето не смята правилно Whistling
Нищо лично-развеселих се.Има и съботяни-дето само в събота "работят" на тоз режим Laughing

# 453
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
*Мира*, нищо не броя, за мен е по важно половия акт да завършва с оргазмИ за да е пълноценен такъв, но такива които не изпитват подобно удоволствие няма как да го знаят и разберат.

Цитатът ми е от глобалната енциклопедия, добре е от хорска срама да имаме информация за тези неща.

# 454
  • Мнения: 755
*Мира*, нищо не броя, за мен е по важно половия акт да завършва с оргазмИ за да е пълноценен такъв, но такива които не изпитват подобно удоволствие няма как да го знаят и разберат.

Цитатът ми е от глобалната енциклопедия, добре е от хорска срама да имаме информация за тези неща.



Ти пък тук всички знаят всичко по тези теми...нима се съмняваш? Laughing

# 455
  • Мнения: 3 447
Тъкмо да се отчая и Дона ме отказа Mr. Green
Разясни,моля
Ми аз съм раждала със секцио, а промени има, и то не от психическата нагласа.

# 456
  • Мнения: 571
Щото,то нали казват,че оргазма на жената е първо в главата и за това питах Peace

# 457
  • Мнения: 3 447
Да бе, утешение за фригидните  Simple Smile

# 458
  • Мнения: 571
Фригидните да родят по 1-2 деца и ще си решат проблемите и посещенията при сексолози ще секнат Peace

# 459
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
 smile3532 smile3532

# 460
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Оффф, много жалко, че все още има хора, които бъркат свършването с оргазма...  Tired

# 461
  • Мнения: 755
Оффф, много жалко, че все още има хора, които бъркат свършването с оргазма...  Tired

мхммм... Whistling

# 462
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
То е защото не трябва само правене, а и четене  Laughing

# 463
  • Мнения: 3 447
Искате да кажете, че "свърших" не означава "получих оргазъм", а "приключих с тая досада, мога да се върна към форумчето"?

# 464
  • Мнения: 755
Искате да кажете, че "свърших" не означава "получих оргазъм", а "приключих с тая досада, мога да се върна към форумчето"?
 

Дали?! Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт