Клуб "Парфюмен Ценител" 20 - Любими аромати Tom Ford

  • 44 744
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 213
за Огранза - имам мини, стои си в кутията 10на и повече години и го вадя само от време на време за удоволствие, потъмняла е леко течността или аз я помня по-светла
Еее за 10 години стоене ще и простим промяна в цвета. Laughing Laughing Laughing


има парфюми, които и за 1000 години не бих могла да похабя, но бих желала да се запазят поне още 50на, докато аз съм жива да им се радвам  hahaha

пп днес с Кели Калеш се ухажваме Simple Smile

# 16
  • Мнения: 389
Днес, да споделя, издебнах в ebay Purple fantasy - Guerlain на отлична цена, но при опит да сложа залог, се оказа, че този продавача не приема залог от регистрирани потребители от България.

Тъпо ...  Tired

# 17
  • Мнения: 31 430
Днес, да споделя, издебнах в ebay Purple fantasy - Guerlain на отлична цена, но при опит да сложа залог, се оказа, че този продавача не приема залог от регистрирани потребители от България.

Тъпо ...  Tired
Отвратително! Нещо се е опарил сигурно за да прави такава дискриминация. Рони, много съжалявам. Hug

Момичета слагайте информация, снимки и линкове за и на Том Форд, които откриете в нета.

# 18
  • Мнения: 389
На линка, който съм сложила по-горе има и още информация, превеждани от една скромна парфюмна любителка.

Нищо, Денси, и без това на сляпо щях да го захапя.

За сметка на това поръчах на отлична цена от FragranceX един B*men на приятелят ми, че горкия от Май месец не съм му подарявала парфюм  Joy

# 19
  • Мнения: 96
Здравейте дами   bouquet
Нямам никакво време напоследък за форума, но не можех да се сдържа да се включа със скромно ценителско мнение относно този красавец, Мистър Форд   Blush



Заради него се запалих да отглеждам орхидеи като новообзавела се наскоро с култовата Black Orhid  Heart Eyes
Вече ми се иска да е късна есен, за да си я разхождам в прохладата и парфюмния облак да се носи мистично след мен  Embarassed

densi, прекрасна, страхотно дизайнвана тема, култов ексцентричен дизайнер с ярко изявена креативност  Simple Smile
Благодарности за труда и идеята !    bouquet

# 20
  • Мнения: 2 677
Рони, тази   Thierry Mugler B Men красота ли? Много ни е любим заедно с А*Men  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 31 430
Слънчевите очила на Том Форд са убийствени както и ароматите му. А двете в комбинация правят трупове след гърба ви.  Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Денси, страхотно оформена тема   bouquet и достоен за юбилейната тема бранд!

Нама как, абсолютно пристрастна съм, гласувах за трите най-популярни. С голямо съжаление казвам, че другите не познавам, освен мъжкия разбира се, но него пък не го харесвам. Изобщо този любим гей вероятно прави по-добри творения за жени, отколкото за мъже.

По повод Поем - горчивина не усещам. Танюш, грабвай го от тук, цената е приказна. Без кутия е, но пък си е с капачка, нищо че пише, че е без  Peace

# 23
  • Мнения: 389
Точно този, фата моргана! Не съм го мирисала, на сляпо го взех, но много харесваме A*men, пък и цената му е невероятна, $22 за 50 мл ...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Vian, хич не чакай есента, за да носиш Орхидеята. Пробвай в прохладна лятна вечер навън, ще останеш поразена за какво парфюмно съвършенство става въпрос  Heart Eyes Винаги съм казвала, че повече харесвам този парфюм в по-топло време. Естествено не за 35-градусов задух като днешния във Варна  Mr. Green, такова кощунство е немислимо.

# 25
  • Мнения: 31 430
Точно този, фата моргана! Не съм го мирисала, на сляпо го взех, но много харесваме A*men, пък и цената му е невероятна, $22 за 50 мл ...
Ще останеш много доволна от аромата. Но е зимен,тогава се разкрива приказно. Има тамян в него и е силен и много плътен. Със съпруга ми харесваме и двата много.

# 26
  • Мнения: 2 677
Точно този, фата моргана! Не съм го мирисала, на сляпо го взех, но много харесваме A*men, пък и цената му е невероятна, $22 за 50 мл ...

Как да не те присърбят ръцете при тази цена...

# 27
  • виртуално
  • Мнения: 2 877
Днес, да споделя, издебнах в ebay Purple fantasy - Guerlain на отлична цена, но при опит да сложа залог, се оказа, че този продавача не приема залог от регистрирани потребители от България.

Тъпо ...  Tired
И аз го гледах, продаде се за 10 лири  Wink
Смени си регистрационния адред  с английски  Peace

# 28
  • Мнения: 389
Единия се продаде на около 10, другите 2 на 8.99 ...

Карай да върви, и без това беше на сляпо. Сега гледам нещо друго, дето поне съм го пробвала и знам, че е разкош ... за зимата ...  Blush

# 29
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт