Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 420
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 556
Малко си бях зарязала темата (без да искам!), аз имах предвид лъжите при дългогодишни извънбрачни връзки предимно, а не при случаен секс примерно.

За съжаление аз съм склонна да се съглася с Немо в конкретния случай, според мен почти никой мъж не би се отказал от едно бързо натискане, ако е 100% убеден, че жена му няма да разбере (мъжете на форумките от бг-мама са изключение  Simple Smile)

# 106
  • Мнения: 3 057
bimba, това е идеалния случай когато и двамата са искали кратка връзка без ангажименти. Обаче не винаги е така и когато в случая женения мъж усеща че отсрещната страна търси повече от неангажираща връзка и въпреки че го знае продължава нататък с нея ми изглежда естествено че ще се намесят и лъжи. Особено когато жената се влюби, забременее, възникне усложнение някакво...

# 107
  • Мнения: 6
Малко си бях зарязала темата (без да искам!), аз имах предвид лъжите при дългогодишни извънбрачни връзки предимно, а не при случаен секс примерно.

За съжаление аз съм склонна да се съглася с Немо в конкретния случай, според мен почти никой мъж не би се отказал от едно бързо натискане, ако е 100% убеден, че жена му няма да разбере (мъжете на форумките от бг-мама са изключение  Simple Smile)


няма по голяма лъжа от ЗАЛЪГВАНЕТО в една дългогодишна извънбра4на връзка........поне за мен е така и не мога да разбера жените и мъжете които с години си ходят ей така с по още някой и си мислят как един ден вси4ко ще е ОК. Аз не варвам на приказки ,а на дела(поне ве4е е така).

# 108
  • Мнения: 2 448
Аз не преставам да се чудя защо битува мнението, че мъж поддържащ извънбрачна връзка търси просто разнообразие в секса, а жената хванала се с него е непременно влюбена и чака да се разведе.

Или другото, че всеки мъж просто едва държи, ако нещо му падне за чукане, което става.

Нито едното, нито другото са абсолютни величини и хора има всякакви. Започваме да приличаме на Космо или някоя американска романтична комедия.  Laughing

# 109
  • Мнения: 92
Никога не сме били щастливи заедно,просто съм я търпял заради детето.Сега искам да намеря щастието с теб! hahaha

# 110
  • Мнения: 610
Цитат
Нито едното, нито другото са абсолютни величини и хора има всякакви. Започваме да приличаме на Космо или някоя американска романтична комедия.  Laughing

Точно това си мислех..че има хора,които се вкарват я в трилъри,я в сапунки.Човек би си помислил,че средни положения няма.

# 111
  • Мнения: 1 232
Аз не преставам да се чудя защо битува мнението, че мъж поддържащ извънбрачна връзка търси просто разнообразие в секса, а жената хванала се с него е непременно влюбена и чака да се разведе.

Или другото, че всеки мъж просто едва държи, ако нещо му падне за чукане, което става.

Нито едното, нито другото са абсолютни величини и хора има всякакви. Започваме да приличаме на Космо или някоя американска романтична комедия.  Laughing
Peaceточно това имах предвид,а колкото и да им е чудно на някои да има мъже които отказват секс  с привлекателна дама,за подбудите не съм съвсем сигурна,но за мен е достоен за уважение.Сега Немо ще почне да ме убеждава,че мъжът не я е изчукал щото жената не става,но не жената си ставаше на сто процента,лъхаше от всякъде на парфюм -аз съм захарче ела ме хапни Grinning

# 112
  • Мнения: 1 232
Цитат
Малко си бях зарязала темата (без да искам!), аз имах предвид лъжите при дългогодишни извънбрачни връзки предимно, а не при случаен секс примерно.
Тес при дългогодишните няма по-голяма трагедия от това да се заблуждават сами....в момент на отчаяние някой друг им е крив Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 107
Аз не преставам да се чудя защо битува мнението, че мъж поддържащ извънбрачна връзка търси просто разнообразие в секса, а жената хванала се с него е непременно влюбена и чака да се разведе.

Или другото, че всеки мъж просто едва държи, ако нещо му падне за чукане, което става.

Нито едното, нито другото са абсолютни величини и хора има всякакви. Започваме да приличаме на Космо или някоя американска романтична комедия.  Laughing

Мисля, че темата е за лъжите, които мъжете казват, за да поддържат такава връзка. За да ги казват, значи ситуацията го изисква. Чистите отношения между такава двойка няма защо да се разискват. Жената показва, какво иска и обяснения не са й нужни.

# 114
  • Мнения: 2 448
Мисля, че темата е за лъжите, които мъжете казват, за да поддържат такава връзка. За да ги казват, значи ситуацията го изисква. Чистите отношения между такава двойка няма защо да се разискват. Жената показва, какво иска и обяснения не са й нужни.

Не е задължително. Едва ли някоя му казва, моля те кажи ми, че жена ти е мърла и той за да и угоди го прави. Може и да е излъгал, може и наистина да си мисли нещо от тези неща, може да говори сам себе си да заблуждава (убеждава) и така. Той дори може да мисли, че жената е влюбена в него и че ако не я лъже, ще го зареже, а ситуацията изобщо да не е такава. Най различни варианти има. Варианта изпечен лъжец кръшкач - влюбена патка е един от всички, но съвсем не единствен.

# 115
  • Мнения: 1 455
На мен все по- често ми се струва, че жените избират и те са тези, които свалят мъжа.

# 116
  • Мнения: 3 057
На мен все по- често ми се струва, че жените избират и те са тези, които свалят мъжа.



Процеса ми изглежда да е взаимен - няма значение кой е пуснал въдицата, а и кой ще поиска да се хване  Simple Smile

# 117
  • Мнения: 107
Мисля, че темата е за лъжите, които мъжете казват, за да поддържат такава връзка. За да ги казват, значи ситуацията го изисква. Чистите отношения между такава двойка няма защо да се разискват. Жената показва, какво иска и обяснения не са й нужни.

Не е задължително. Едва ли някоя му казва, моля те кажи ми, че жена ти е мърла и той за да и угоди го прави. Може и да е излъгал, може и наистина да си мисли нещо от тези неща, може да говори сам себе си да заблуждава (убеждава) и така. Той дори може да мисли, че жената е влюбена в него и че ако не я лъже, ще го зареже, а ситуацията изобщо да не е такава. Най различни варианти има. Варианта изпечен лъжец кръшкач - влюбена патка е един от всички, но съвсем не единствен.

Точно този вариант изисква например такива лъжи.
Естествено, че никоя не казва:"Я кажи, защо си с мен сега, а не при семейството." Но предполагам, че в един момент довеждат разговора завоалирано до такава тема или нововлюбеният мисли, че трябва да погали самочувствието й, а не е така лесно, ако не си необвързан.
Аз в тази тема първо само се записах, защото ми е интересна. Имаше една"как попаднахте във форума?" Просто потърсих в интернет разсъжденията на жени, впуснали се във връзки с женени мъже. Моментът бе такъв, че исках да разбера за себе си, какво трябва да направя. А вече лично какво съм намерила по тази тема-бедна ти е фантазията. Малко са тези, които пишат в този подфорум и могат да вземат лично отношение по темата, но от другата страна. Това е един от болезнените въпроси-защо го направи зад гърба ми, а това включва и какво си говорил за мен, за нас-това е едно от най-гадните неща.(един от отговорите-защото се надявах, че няма да научиш). Joy Сега пишем продължението на приказката "Лъжливото овчарче". Joy Аз съм музата, авторът е друг. Joy

# 118
  • Мнения: 0
Малко си бях зарязала темата (без да искам!), аз имах предвид лъжите при дългогодишни извънбрачни връзки предимно, а не при случаен секс примерно.
За съжаление аз съм склонна да се съглася с Немо в конкретния случай, според мен почти никой мъж не би се отказал от едно бързо натискане, ако е 100% убеден, че жена му няма да разбере (мъжете на форумките от бг-мама са изключение  Simple Smile)
Така е Тесс ! Даже снощи като заспаха терминаторите си направихме една сценка с жената. Аз играех женен мъж в командировка , а тя случайно попаднала в стаята ми мацка. То се знае - казвах за всичко НЕ, НЕ се събличай, НЕ лягай до мене , НЕ пипай там, НЕ , НЕ , НЕЕЕЕ  Embarassed .... и така останах твърд до края.  Embarassed
Беше интересно  Mr. Green Жена ми после вика - офф тресе те критиеската вече щом си мислиш за такива глупости  ooooh! Аз - ами добре бе - няма повече  Crossing Arms Тя - Еееее да съм казала нещо  Grinning Откъде ти дойде на акъла  все пак Embarassed
Аз - амммм - четох го в интернет  Mr. Green
Е поне бях искрен  Grinning

# 119

Общи условия

Активация на акаунт