МАРТенчето маха с крачета и ръчички за радост на всички (10)

  • 8 368
  • 305
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 931
ох и аз напоследък ставам по два пъти на нощ до тоалетна, а толкова мразя да си прекъсвам съня  Confused

ahoney, браво за добрите новини Peace  какво значи недоброкачествени гъби? Аз с Никола бях хванала кандида алб, лекувах с гинодактарин, беше към 4-ти месец. След това малко преди раждането си направих профилактичен курс с гинодактарин, защото тези гъби са опасни точно по време на раждане. По принцип тези гъби нормално си живеят във влагалището, просто бременността предизвиква хаотичното им размножаване. И преди съм го писала - като профилактика действа - всеки ден кисело мляко (но истинско, с лактобацили) и максимално ограничаване на захарта

мила-лила, май и циститът си беше от обичайните оплаквания за бременността. Кога се връща лекарят ти?

# 91
  • Мнения: 25
благодаря ви момичета за съветите честно казано много се успокоих,а що се отнася до доктора ми май ще го сменям но изчаквам да мине почивния месец август и тогава ще потърся друг,защото не знам в България как е но тук в Атина през август никой не работи.а пък и този ми иска 3500 за раждане така чеееееееее.....

# 92
  • Мнения: 190
уау, тези съвсем не си поплюват 3500 евро нали ?

# 93
  • Мнения: 25
да евро а и това е за нормално раждане а ако се наложи секциум цената скача още

# 94
  • Мнения: 2 926
Здравейте, момичета
Първо да кажа, че ми стана много мъчно заради лошите новини в темата ни  Sad
Второ - от вчера сутринта съм със зверска бъбречна криза.Все съм вадила камъчета от бъбреците, но този път е нещо ужасно.
От вчера повръщам през половин час и втори ден не съм се хранила.
За болките няма да ви обяснявам...те са необясними.
Не съм ходила в болницата да ме обезболяват, защото ме е страх тия коктейли дето ги бъркат там да не навредят на бебето.
Опитвам да не се обезводня, но ако продължавам с това повръщане ще се наложи да влизам в болница за системи.
И е излишно да казвам, че умирам от страх да не е станало нещо на бебето от тия невъзможни болки.

# 95
  • Мнения: 1 931
 Shocked такива ли са цените в Гърция? Вярно не си поплюват гинеколозите там, пък и по цял месец отпуска карат, браво. Ако искаш не ми отговаряй на този въпрос, но за грък ли си омъжена?

Карамел, съчувствам ти  Hug Лекарствата, които дават за бъбречни кризи няма да навредят, повече може да навреди, ако не вземеш мерки. Бебето си е достатъчно защитено, нищо му няма, помисли за себе си обаче, защото за да родиш здраво бебе, ти трябва да си здрава  Hug

# 96
  • Мнения: 190
Здравейте, момичета
Първо да кажа, че ми стана много мъчно заради лошите новини в темата ни  Sad
Второ - от вчера сутринта съм със зверска бъбречна криза.Все съм вадила камъчета от бъбреците, но този път е нещо ужасно.
От вчера повръщам през половин час и втори ден не съм се хранила.
За болките няма да ви обяснявам...те са необясними.
Не съм ходила в болницата да ме обезболяват, защото ме е страх тия коктейли дето ги бъркат там да не навредят на бебето.
Опитвам да не се обезводня, но ако продължавам с това повръщане ще се наложи да влизам в болница за системи.
И е излишно да казвам, че умирам от страх да не е станало нещо на бебето от тия невъзможни болки.

миличка това с бъбречната криза е ад. Аз имах преди години и знам какво е, аз припадах от болки. Можеш да пиеш но шпа то действа добре на гладката мускулатура. На мен ми разбиваха камъните с литотриптер има го във военна болница и в пирогов, не знам до колко е безопасен обаче при бременност  newsm12. Ако все пак стане нетърпимо препоръчвам ти да отидеш в бързата помощ на Военна болница щото са много по-внимателни и кадърни лекарите. На мен много ми помагаше когато не толкова трагично положението Роватинекс ама и него не годават до 3 месец от бременността. Мила, лично мнение на много страдал човек отиди на лекар. Знам как боли и тези спазми за мен бяха нетърпими като не съм бременна просто си представям в какво състояние си smile3518

# 97
  • Мнения: 2 926
Благодаря за съветите, момичета.
Аз принципно съм с камъни в бъбреците от 12-годишна.
Общо взето имам стаж с тия камъни 14-15 години вече.
Хубавото при мен е, че олганизма ми не им позволява да станат големи, а ги изхвърля.
Но лошото е, че годишно имам по 1-2 кризи.

# 98
  • Мнения: 521
Карамел иди на лекар, недей да се измъчваш така. Като им кажеш, че си бременна ще се съобразят и няма да ти дават отрови. Да ти вземат от аптеката биологичен разтвор и го пий по една супена лужица на 15 минути, може и по-често ако можеш... Ще се обезводниш иначе и ще стане лошо. Дано всичко се оправи. Ама иди на лекар!  Hug

# 99
  • Мнения: 93
Крамелче много съжалявам че те е хванала тая бъбречна криза ,е точно сега ли пък .Незнам какво да те посъветвам но може би наистина трябва да отидеш на лекар и предвид състоянието ти да ти препоръчат някаква терапия ако е възможно дее Hug
Аз си записах час на фризьор след малко изчезвам , не може да продължава така аааа Grinning

# 100
  • Мнения: 14
Ох Карамел, много ти съчуствам с тая бъбречна криза.
Доколкото съм чувала това е даже по тежко от едно нормално раждане така че да не се плашиш въобще от раждането със сигурност няма да е така както се чустваш в момента.
ти в момента си направо героиня. Наистина вземи мерки и намери лекар който да ти предпише нещо което поне малко да те успокои.

# 101
  • Мнения: 25
да марисса такива са цените,а по повод мъжа ми не е грък ,щастливо омъжена съм за българин което много ме радва защото макар и не много богати сме равностойни а не се чувствам като чужденка сред мъж на мястото си.

# 102
  • София
  • Мнения: 483
Момичета, някой може ли да ми изпрати юзър и парола за албума да кача малко снимки и аз

# 103
# 104
  • София
  • Мнения: 483
Мерси, Tink, качих малко снимки.

Общи условия

Активация на акаунт