Почитатели на Майкъл Джексън 14 - THIS IS ... THE FINAL CURTAIN CALL

  • 32 744
  • 784
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 269
Абсолютно споделям мнението на Moon.Този израз "след дъжд качулка" винаги изниква в съзнанието ми след такива посмъртни почести.

Малко по деликатната тема за живота след смъртта-една приятелка ме посъветва да гледам Горещо на Венета Райкова,чиито два епизода са посветени на Ванга.Току що ги изгледах и те потвърдиха доста от отговорите,които имах по въпроса.Има ги в Замунда-Горещо от 3,10 и 10,10.
Който е на тази вълна,ще ме разбере добре.

Кажете само на мен ли в момента почти всички певци,които ежедневно се изреждат по музикалните телевизии,ми се струва бледи еднодневки?Постоянно правя сравнения и те не са в тяхна полза.

# 76
  • Мнения: 0
Не ти се струва. Така е. Звездите  им изгряват за една вечер и на сутринта не ги помниш. Колко певци имат по един хит в кариерата си. А за българските ни звезди по-добре да не коментирам, че все пак съм родолюбка. Място за сравнение просто НЯМА. МАЙКЪЛ е единствен и неповторим.

# 77
  • Мнения: 7
И да преповторим нещо хубаво  Heart Eyes  на който му се гледа http://www.youtube.com/user/TLLMJ#p/a/u/2/TK0dhanq-Lo  

    Peace

# 78
  • Мнения: 4 195
Miss Fairy аз гледам така на нещта: кажете ми един жив изпълнител, който има поне една песен, която целия свят да знае, всички хора, които имат достъп до звуковъзпроизвеждащо устройство - няма такъв.
Кажете ми един човек, който не знае кой изпълнява песента Heal the world, Give in to me, Will you be there  и тн и тн.
По - голямо доказателство, че всички бледнеят пред него - няма.
На мен постоянно ми се случва, да слушам някоя песен по радиото, да е супер известна, дори и знам текста, обаче нямам никаква идея кой я пееше.....докато с Майкъл не е така, дори и тези, които не го харесва, чувайки негова песен няма да кажат - мани тая песен, а ще кажат - Мани го тоя Майкъл Джексън, но ще са го познали, той е неповторим дори за онези, които не го обичат Peace

# 79
  • Мнения: 1 182
Муун,подкрепям мнението ти, точно така е...Майкъл е неповторим.Всеки знае гласа му.Мисля ,че няма човек, който да не знае песента Thriller Hug

# 80
  • Мнения: 3
Майкъл Джаксън ще влезе в учебниците!

Велик е и никога няма да бъде засенчен!

 smile3533

# 81
  • Мнения: 87
Милички,защо така "след дъжд качулка" ? Нима Майкъл не бе удостояван с награди? Нима само споменаването на присъствието му някъде на вдигаше на крака зали и стадиони ? Не е непризнат. Той е пример за изпълнители,танцьори...Той написа историята на съвременната поп музика и това бе оценено и наградено. Той няма да влезе в учебниците,той вече е там(мисля,че с "Ben").
MJ,по-често,де ! Hug

# 82
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Незнам точно колко награди е печелил приживе-със сигурност са страшно много,незнам сега колко предстои да спечели,само знам,че имаше най-голямата награда за която си е струвало-нашата обич.Отварям си сутрешния вестник и една голяма статия по повод предстоящия филм придружена със снимки-толкова тъпо отдавна не се бях чувствала-стана ми адски криво.Кени Ортега е споменал колко жизнен и "как само подскачал"по сцената и това е бил умиращ Майк-не го вярвам! Cry

# 83
  • Мнения: 7
Права си Лили,той и приживе е признат за велик талант.Нищо от това което е направил не може да остане скрито .Той го знаеше и беше много благодарен за всички награди с който го удостояваха ,но не се възгордя и продължи да изпълнява своята мисия.А колкото до тази награда за мир ...до колкото знам самите условия за присъждането и не позволява ли да му бъде връчена.Тези които са организирали  тази кампания искат да променят именно тях за да бъде удостоен и той...защото я заслужава.И защо трябва да се връчва на брат му?Той има деца...те могат да я получат . Heart Eyes

# 84
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Kloi  Hug, поклон!!!
Това е най-силната ти тема, благодаря ти   bouquet

# 85
  • Мнения: 87
 Много е логично брат му да получава наградите.Защо е необходимо децата му да са под прожектори и център на внимание и папараци? Баща им достатъчно си пати от това. Нека си изживяват детството вън от светлините.

# 86
  • Мнения: 7
Все едно вече му я дадоха та ние определихме кой да я получи.Ако изобщо някога му я дадат децата му може вече да са пенсионери.За съжаление те винаги ще са като магнит за пресата и папараците.Все пак са  ДЕЦАТА НА МАЙКЪЛ и ще бъдат такива до края на живота си.Не може да гадаем ...ако са наследили таланта на баща си ще им се наложи да бъдат под прожекторите.

# 87
  • Мнения: 4 195
Лилка, права си, не казвам, че не е взимал награди, просто ме е яд, че сега се сетиха. Нобелова награда за Мир е най - голямото признание, за човек като него и ми се искаше, да бяхме правили и ние самите петиции докато беше жив, обвинявам и себе си като фен и като човек, който се вслушва във думите му, не съм изключение от всички, и аз приемах майкъл за нещо вечно и ми беше добре, какво му е било на него, рядко съм се замисяла, каво наистина заслужава - също.
така че и фенове, и преса, и фондации и организации, които тепърва ще го награждават сме заксънеи, тов аимах в предвид.
Извинявам се, връщам се от гробища и не съм в най - доброто си настроение..............

# 88
  • Мнения: 59
Тази награда за мир,вече не е такава,след връчването и тази година.
Щом някой може да я заслужи за толкова кратко време.
Не ме интересува Crossing Arms
и не искам да я връчват на Майкъл.

# 89
  • Мнения: 87
arween44 ,рече и отсече  Laughing
А аз нямах предвид точно тази награда,а говорех по принцип.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт