Почитатели на Майкъл Джексън 14 - THIS IS ... THE FINAL CURTAIN CALL

  • 32 749
  • 784
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
 Thinking Съгласна съм с всички и за да се отърва от собствените си главоблъсканици за това кое рано,кое късно ,кой да връчи и кой да приеме и т.н...
ще направя следното:от моята скромна позиция EmbarassedВръчвам наградата на цялата любов,на която е способно сърцето ми на Маъкъл Джоузеф Джексън!!!

    ...и така си разчиствам сметките с всички останали условности Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 269
Майкъл Котън е дизайнер на сцената,той я направи.Брус Джоунс,ко-продуцент по визуалните ефекти,беше създател на дигиталните кадри,се занимаваш с техническата част.Целия концерт беше замислен като пищно оперно представление.Декорите бяха замислени като за голямо музикално представление на Бродуей,много сложни,вместо да се преправят между песните,защото Майкъл искаше шоуто да е без прекъсване,се сменяха самите 3D декори.

Въпреки,че AEG предложиха да възстановят сумата от продадените почти 1 милион билети за концертите в Лондон билети,много от хората решиха да си задържат тези възпоменателни билети за отменените концерти.

"Съжалявам "-казва Капра-"Много исках да видя тази продукция.А сега никой няма да я види..."


ЕТ, и аз така. Peace

# 92
  • 7800
  • Мнения: 243
Вместо запис:

# 93
# 94
  • Мнения: 476
  bouquet за темата!

# 95
  • Мнения: 2

Хей Вики,   Hug


Miss Fairy,  bouquet
благодаря ти за преводите, плакат докато четях...

# 96
  • Плевен
  • Мнения: 974
Майкъл Джаксън ще влезе в учебниците!

Велик е и никога няма да бъде засенчен!

 smile3533
Ей това е приказка Simple Smile .

kloi   bouquet

# 97
  • Мнения: 376
И на мен всички, които се пробват да пеят ми бледнеят и са от вчера до днес. Толкова им трае блясъка. Никой не може да се доближи до Майкъл даже и на метър  Heart Eyes
Мислех, че аз съм прекалено критична към останалите изпълнители, но щом и вие така усещате значи си е така... Hug

# 98
  • Мнения: 7 302
Незнам точно колко награди е печелил приживе-със сигурност са страшно много,незнам сега колко предстои да спечели,само знам,че имаше най-голямата награда за която си е струвало-нашата обич.Отварям си сутрешния вестник и една голяма статия по повод предстоящия филм придружена със снимки-толкова тъпо отдавна не се бях чувствала-стана ми адски криво.Кени Ортега е споменал колко жизнен и "как само подскачал"по сцената и това е бил умиращ Майк-не го вярвам! Cry

martinka би ли ми казала кой е тоя вестник?  Знам само, че не е 24 часа, защото днес го гледах и нямаше нищо подобно в него  Simple Smile

skali4ka тая детска рисунка е толкова сладка  Heart Eyes  Много се радвам на малките фенчета. Преди няколко дни видях едно момченце /на около 10-12г/ да се опитва да прави лунната походка на улицата. Направо ми разстопи сърцето, с такова старание си местеше краката назад...  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 77

Привет,
не мога да успе да ви изчета. Последните дни мислите ми са в много посоки. Емоциите са в повече и не пиша. Скоро те ще избухнат и аз отново трудно ще ги овладея. Радвам се обаче, че сега имам вас. Първите дни след онази черна дата, бях сама. Боже колко пусто беше тогава! Искам  за пореден път да ви кажа , че с цялото си сърце и душа се радвам , че ви има. Скоро с някой от вас вече ще се видим. И пак благодарение на Майкъл!

Вижте го на  снимката! Не е ли най- сладкото същество?

# 100
  • Мнения: 522
Само да кажа на чакащите,че вече има субтитри на Мемориала в Замунда. PeaceОчакваме и на другия непреведен филм скоро.
Да попитам и тук някой знае ли от къде може да се изтегли този филм? http://www.vbox7.com/play:dce67061
И има ли някой който си е купил списанието? http://info.rozali.com/novini/p11562.html
като се загледам май пише -ноември на корицата,може и да е раничко

# 101
  • Мнения: 4 195
Gita и аз очаквам списанието Peace

# 102
  • Мнения: 269
Като превеждах статията за това,какво е потготвял за концертите,ми стана много криво.Усещате ли сега как скоро някой ще изскочи със същите идеи и ще направи това,което е откраднал от Майкъл?Мисля,че ще имаме нова ера в изнасянето на концерти и познайте кой е новатора.

# 103
  • Мнения: 0
Miss Fairy, абсолютно си права. Майкъл им показа как се танцува, как се правят клипове, а сега ще им покаже за пореден път как се правят и концерти. Но както се казва и срещу него него да тичат няма да го стигнат. Жалко е за нас, че никога няма да видим това шоу, което ни беше подготвил и да докаже за сетен път, че не случайно ТОЙ И КРАЛЯ.

# 104
  • Мнения: 7 302
Момичета, някоя от вас теглила ли е този филм

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=184062&hit=1   -  Michael Jackson - The Footage You Were Never Meant to See

да ми каже дали е имала проблеми със субтитрите? При мен не излизат, а доколкото разбирам не се теглят отделно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт