Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 962
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Я и аз да подпрем тукя...и да бегам да си легам.... hahaha
Лека и Саруханска... Mr. Green

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Да е лекинка и мекинка и сарухановосладинка !   bouquet

# 677
  • Мнения: 0


  Лека и от мен, малко се уморих от "наряда "  Hug

# 678
# 679
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 

       

# 680
  • Мнения: 0
добро утро мацки! хайде да се запиша и тук. Бризче имаш специални благодарности от малката щерка за снимките на Сару - каза че е много готин. Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 165
Добро утро мацки!
Теди и мойта щерка е фенка и е на 5годинки, спретна се с кръст и два пистолета и искаше да я подстигваме като Есмер, и колко се сърди, че сме й направили прическа като на Езел... Joy Joy Joy
Нещо притеснена ми се вижда Врабката до Сару, защо ли? newsm78
Ама дето вика Бризка хич не се виждаме у филм, ний и толкова не моем игра, ако сме на нейно място... Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 20 795
аха , не е  smile3513 като го гледам в йени баштана и твоите 15 кг е сложил, че и отгоре е понатрупал  newsm78 newsm78

 Бризче, са виж к'во предлагам....дай една снимка в работния стил/гащеризон......па да си го разгледаме по-подробно bowuu те тази в началото много ме "обостри", нея нека не я броим  Naughty Mr. Green Mr. Green
Не съм Бризчето, ама за да побутна малко темата, слагам няколко снимки на Мурат в работно облекло. Дано Бризчето не се сърди  Peace

# 683
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро!-вън е ледено студено,
но на мен не ми е притеснено-
топличко е тук при нас,
че с Есмер минава всеки час!!!

Ех, Тони, Ваня, пък и други, ако има
с влюбени деца в Сару /олеле, че рима!/
бързичко сега ги целунете
поздравче от мен им поднесете!!!

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Вени, не мога да се сърдя- снимките не са ми приоритет, но ще сложа и аз малко  Stop
 
 
 

# 685
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  ruporuu  ruporuu Хелоуууу Йенибащанки...Врабки и Муратки... Hug Hug Hug
Адмираций за подпрелите темата... smile3501 smile3501
Отивам да напрайм едно сънче и съм на линия... Mr. Green
Да се надяваме до тогава да има хора...за лаф... Laughing
Чилииии, декя се скри ма булкя....цепи ли те кратуната... hahaha hahaha hahaha
Тонка, Бризке...и на вас по едно спешъл ЗДРАСТИ.... Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 0

  Поздрави от снежната морска столица  Hug
  На всички заснежени и безснежни Саруханки  Grinning Laughing

  Сега видех тази последната снимка....стана ми ясно, що цела нощ ми се струваше, че някой ме наобикаля да ме подушва  hahaha Joy Joy

# 687
  • Мнения: 0
Добро утро мацки!
Теди и мойта щерка е фенка и е на 5годинки, спретна се с кръст и два пистолета и искаше да я подстигваме като Есмер, и колко се сърди, че сме й направили прическа като на Езел... Joy Joy Joy
Нещо притеснена ми се вижда Врабката до Сару, защо ли? newsm78
Ама дето вика Бризка хич не се виждаме у филм, ний и толкова не моем игра, ако сме на нейно място... Joy Joy Joy
 
   Вани, не се подценявай, мила....и нас не подценявай  Naughty
   Така бихме заиграли покрай Сару, огин и пламък ша има  Laughing те затуй и никой не ни кани де  hahaha Joy Joy

# 688
  • Мнения: 0
аха , не е  smile3513 като го гледам в йени баштана и твоите 15 кг е сложил, че и отгоре е понатрупал  newsm78 newsm78

 Бризче, са виж к'во предлагам....дай една снимка в работния стил/гащеризон......па да си го разгледаме по-подробно bowuu те тази в началото много ме "обостри", нея нека не я броим  Naughty Mr. Green Mr. Green
Не съм Бризчето, ама за да побутна малко темата, слагам няколко снимки на Мурат в работно облекло. Дано Бризчето не се сърди  Peace


 Венетат, благодаря, мила   bouquet  bouquet
 Ма много добре си ми стои Сару - хем красив, хем работен  hahaha Joy Joy.. И ник'ви 100 кила не виждам....а вие  newsm78 newsm78

# 689
  • Мнения: 20 795
Тъй, тъй и на мен ми изглежда супер и в работно облекло и в костюм и в кожено яке.  Rolling Eyes Може и да е сто кила ама добре му стоят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт