Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 353
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 371
Magosniwa ,   bouquet направо си неуморна , джанъм ! Hug
 
 

# 76
  • Мнения: 6 570
моля, за момичетата с резерви към събуването и обуването предлагам тези- -  Чехли за еднократна употреба, конфекционират се от нетъкан текстилен материал.
а за останалите, лека закачка -



Сега ако споделиш и от къде да си ги вземем   bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 104
вкъщи си ходя с чехли, но когато ми идват гости не бих им предложила моите, абсурд Crossing Arms - ходят си с обувки.
Дори и зимата, когато навън е киша, през пролетта и есента с калните обувки?  Shocked Трябва да си много търпелива и да обожаваш да търкаш пода.  Peace

Е пред вратата има изтривалка, а и мокрите кърпички вършат чудеса. Като домакиня винаги казвам не се събувай. Ако човека няма проблеми с краката, не го е гнус от чужди чехли и т.н.  му връчвам едни и така. Ама съм била на гости и то за посрещане на Нова година, нагласена, направена и пак ми връчиха чехли на вратата. smile3506 smile3513

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Идеята някой да ми се разходи по килимите с обувки - никак не ми допада. Всички в семейството ни обичаме да се излежаваме на пода - играем, борим се, дори четем книги...
Знам, че не на всеки мога да кажа да се събуе - така че ако очаквам подобни хора на гости - просто вдигам килимите...
А за чехлите - пак е относително...

# 79
  • Мнения: 1 296
трябва да си организираме среща и там ще се раздават на промоция smile3533

# 80
  • София
  • Мнения: 642
Докато ви намеря, сте изписали цели 6 стр. от новата тема, а за предишната - какво да кажа.... май няма да мога да я изчета.

Днес се разочаровах малко с този Fort Boyard, а утре дали ще дават Листопад?

# 81
  • Мнения: 20
вкъщи си ходя с чехли, но когато ми идват гости не бих им предложила моите, абсурд Crossing Arms - ходят си с обувки.
Дори и зимата, когато навън е киша, през пролетта и есента с калните обувки?  Shocked Трябва да си много търпелива и да обожаваш да търкаш пода.  Peace

Е пред вратата има изтривалка, а и мокрите кърпички вършат чудеса. Като домакиня винаги казвам не се събувай. Ако човека няма проблеми с краката, не го е гнус от чужди чехли и т.н.  му връчвам едни и така. Ама съм била на гости и то за посрещане на Нова година, нагласена, направена и пак ми връчиха чехли на вратата. smile3506 smile3513

И на врата връчваш мократа кърпичка и госта започва старателно да търка и да лъска до постигане на задоволителен резултат Simple Smile
Мисля, че малко се преиграва с тези чехли. Все пак за да поканиш някого в дома си се преполага, че ти е близък познат приятел роднина, не всеки срещнат, следователно познаваш елементарните му навици, като смяна на чорапи. Simple Smile О, много се задълбах...айде стига вече с тея чехли...аз им давам на моите гости и обичам да ми дадат и на мен да ми е топло...вярвам на приятелите си че няма да ми дадат вмирисани и стари чехли, а аз ги уважавам като гостенка като си мия краката  Mr. Green

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Имам предложение - сега гледам на турски следващия епизод... Ама този турски - нищо не разбирам - някой ще разкаже ли - какво се случва с бб.... най-вече какво се случва на бб: пикника Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 22:24 от click

# 83
  • Мнения: 1
вкъщи си ходя с чехли, но когато ми идват гости не бих им предложила моите, абсурд Crossing Arms - ходят си с обувки.
Дори и зимата, когато навън е киша, през пролетта и есента с калните обувки?  Shocked Трябва да си много търпелива и да обожаваш да търкаш пода.  Peace

Е пред вратата има изтривалка, а и мокрите кърпички вършат чудеса. Като домакиня винаги казвам не се събувай. Ако човека няма проблеми с краката, не го е гнус от чужди чехли и т.н.  му връчвам едни и така. Ама съм била на гости и то за посрещане на Нова година, нагласена, направена и пак ми връчиха чехли на вратата. smile3506 smile3513

Да, изтривалката върши чудесна работа. Peace
Някой спомена за килими - ние у дома килими, мокети и т.н. не ползваме, не ги понасям, не харесвам. Нямам проблем с чистенето, и без това мия плочките всеки ден. Пък гости определено не посрещам толкова често.
 Но пък това всеки си го решава за себе си, различни хора сме, в различни среди живеем - нормално е да има различия по въпроса.

# 84
  • Мнения: 0
Да се включа и аз по въпроса с чехлите Grinning - то голяма работа! Никога не съм вярвала, че такава дискусия ще се проведе на тази тема... Много радвате!
На мен лично ми се е случвало и то не веднъж- дваж, като знам, че отивам на гости, да си взимам моите си чехли ( всъщност те са едни плюшени лилави ботушки и всички много им се радват!); у дома иначе имаме два чифта чехли за гости ( вторият е предназначен за една колежка на майка ми, която така... има проблем с аромата на краката... Confused Принципно, този чифт е изолиран от всички останали пантофи и обувки...)
Но пък си мисля, че е срамота за една домакиня да предоставя разни парцалосани останки на гостите си... Ние у дома се грижим за чехлите си! (леле, това като някакво лого за реклама прозвуча Joy)

# 85
  • Мнения: 75
Да се включа и аз по въпроса с чехлите Grinning - то голяма работа! Никога не съм вярвала, че такава дискусия ще се проведе на тази тема... Много радвате!
На мен лично ми се е случвало и то не веднъж- дваж, като знам, че отивам на гости, да си взимам моите си чехли ( всъщност те са едни плюшени лилави ботушки и всички много им се радват!); у дома иначе имаме два чифта чехли за гости ( вторият е предназначен за една колежка на майка ми, която така... има проблем с аромата на краката... Confused Принципно, този чифт е изолиран от всички останали пантофи и обувки...)
Но пък си мисля, че е срамота за една домакиня да предоставя разни парцалосани останки на гостите си... Ние у дома се грижим за чехлите си! (леле, това като някакво лого за реклама прозвуча Joy)

Ха хахха това последното изречение се изкушавам да си го сложа в подписа Wink

# 86
  • Мнения: 0
Давай! Прехвърлям ти авторските права Wink

# 87
  • Мнения: 0
Като сме тръгнали с чехлите- аз давам на гостите само ако изрично си поискат,след което веднага отиват в пералнята,за да са чисти винаги след всеки

# 88
  • Мнения: 4 569
Много бързо пишетееее  ooooh! Tired

# 89
  • Мнения: 20
Като сме тръгнали с чехлите- аз давам на гостите само ако изрично си поискат,след което веднага отиват в пералнята,за да са чисти винаги след всеки

Ето това е ! Переш и си посрещаш гостите, не да ги карам да си лъскат обувките по 30 мин на вратата. А когато аз ходя на гости, обикновено там където гостувам ме посрещат нормално не с парцаливи чехли както някой по-горе спомена. Чорапите след гостито...отново веднага в пералнята.
Стига с тея чехли вечееее... #2gunfire  Joy събувам чехлите аз сега и се пренасям в страната на сънищата Simple Smile

Лека нощ на всички листенца с и без чехли  Mr. Green   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт