Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 358
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 296
който ще си ляга - без чехли и без чорапи hahaha, лека нощ на уморените момичета

# 91
  • Мнения: 443
Боже  ooooh! 3 теми съм изпуснала и се чудя защо моята не мърда, а тя била заключена  Joy много бързо пишете, не мога да смогна... само да кажа за пантофите - имам у нас към 10-15 чифта, та като дойдат гости, да има за всички. не съм ги прала, че са ми отскоро, но скоро и тая съдба ще ги застигне (дано не се разпаднат в пералнята).

# 92
  • Мнения: 19
Да се включа и аз по въпроса с чехлите Grinning - то голяма работа! Никога не съм вярвала, че такава дискусия ще се проведе на тази тема...
Grinning Grinning Grinning Явно съвсем ферхундясахме без филм тази вечер.  Laughing Нищо де, по-добре да си приказваме за чехли, отколкото да нервничим и да спорим. Аз лично не издържах и се теша със следващия епизод на турски. Ама не ме карайте да пиша бб защото не разбирам какво си говорят.

# 93
  • Мнения: 1 296
Grinning Grinning Grinning Явно съвсем ферхундясахме без филм тази вечер.  Laughing Нищо де, по-добре да си приказваме за чехли, отколкото да нервничим и да спорим. Аз лично не издържах и се теша със следващия епизод на турски. Ама не ме карайте да пиша бб защото не разбирам какво си говорят.

аз ги почвам след малко, чакам новините да минат, за по-горе написаното те подкрепям на 100 % Peace

# 94
  • Мнения: 0
Ех,голяма скука тази вечер,даже захаросаната"Незабравима"няма,а Форт Бояр си е жива мъка SadКво няма чехлите си да обсъждаме Laughing

# 95
  • Мнения: 1 296
Ех,голяма скука тази вечер,даже захаросаната"Незабравима"няма,а Форт Бояр си е жива мъка SadКво няма чехлите си да обсъждаме Laughing

мъка, мъкаааааааааа smile3511

# 96
  • Мнения: 0
Боже  ooooh! 3 теми съм изпуснала и се чудя защо моята не мърда, а тя била заключена  Joy много бързо пишете, не мога да смогна... само да кажа за пантофите - имам у нас към 10-15 чифта, та като дойдат гости, да има за всички. не съм ги прала, че са ми отскоро, но скоро и тая съдба ще ги застигне (дано не се разпаднат в пералнята).
Ааааа,споко,не се разпадат,само малко се изкривяват,но това е по-добре ,отколкото да дадеш излъскани и почернели на петата чехли,с каквито ме "черпят"редовно на гости Mr. Green

# 97
  • Мнения: 0
Фортът днес за мен не беше много зле, заради Аламинут- забавляваха ме... По принцип нямам нищо против шоуто, ама да не беше за сметка на сериала, ега ти... Sad

# 98
  • Мнения: 75
Предлагам следващата анкета да е,Давате ли чехли на гостите си. Joy hahaha

# 99
  • Мнения: 1 296
или - кой от героите на листопад не бихте желали да обуе домашните ви чехли newsm62, шегичка smile3534 преди лягане

# 100
  • Мнения: 0
Предлагам следващата анкета да е,Давате ли чехли на гостите си. Joy hahaha


Ще е много весело. А ако се съберем съфорумките/ ците по чехлите ще се познаем  Joy Joy Joy

# 101
  • Мнения: 0
Предлагам следващата анкета да е,Давате ли чехли на гостите си. Joy hahaha

 Joy P.S Както гледам да се надяваме в Петък да махнат Комиците щото като гледам че само в Сряда ще има две серий ми се къса сърцето  Cry

# 102
  • Мнения: 19
Знаете ли какво?! Подозирам, че Лейла във втория сезон е с нов нос! В края на първия сезон имаше една сцена дето плачеше в леглото (май в стаята на Фикрет беше) и върха на носа й изглеждаше като патешка човка. Точно това си мислех, като я гледах - че единствения кусур ий е в носа - накрая малко разплеснат. 
Откакто започна втория сезон обаче, загледах се на няколко пъти, усетих някаква промяна. Днес се загледах сериозно и този път със сигурност мога да твърдя че носът й е променен - няма я тая разплеснатост, която изпъкваше преди, особено при някои гримаси.

# 103
  • Мнения: 75
Предлагам следващата анкета да е,Давате ли чехли на гостите си. Joy hahaha

 Joy P.S Както гледам да се надяваме в Петък да махнат Комиците щото като гледам че само в Сряда ще има две серий ми се къса сърцето  Cry

Мани ги тия Комици пишман артисти,незнам как ги гледат хората аз и секунда не ги издържам.

# 104
  • Мнения: 1 296
soya-fen , аз май четох в предната тема някой беше споменал, че тя е с ремонтиран нос и имаше снимка със синя рокля, с вързана коса срещу огледало беше седнала

Общи условия

Активация на акаунт