Весели ритничета от ЮНСКИте мъничета! - 18

  • 20 584
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Здравейте, тумбачета Simple Smile

Ако не държиш коша или дръжката да се въртят, този модел е добър избор. Аз я побутах малко в един магазин - лекичка и маневрена Simple Smile Обаче аз исках да се обръща дръжката и за това взехме Дакота Simple Smile
Добър вариант от Чиполино също са Джия, Пуки, Ултра 2010 Simple Smile

Нашата дребосъчка също не е еднакво активна всеки ден... има дни, в които имам чустовото, че ще се подаде я крак, я ръка през пъпа ми, има и други, в които си е невероятно спокойна... но забелязахме, че колкото и да е дивее, щом мъж ми си сложи ръката да я усети и тя веднага се кротва  Grinning

# 706
  • Мнения: 140
На новата мама -добре дошла при нас Hug
За усещането-аз определно го усещам доста силно тези дни,то не се спира,имам чувството че постоянно се върти,предимно го усещам над пъпа,макар че доки каза че  е седалищно.

# 707
  • Мнения: 23
tenderseducer нямам познати,които да са я ползвали, и съответно да ти кажа отзиви за нея, но пък това, което прочетох ми звучи много добре и на външен вид на мен ми харесва.Предполагам, че ще има и гаранция, аз сега си спомням,че нашата лятна на Чиполино модел Каролина имаше 1 година гаранция/2006година/.

# 708
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Здравейте тумби  Hug

Офффф, срам не срам  Embarassed, отдавна не съм писала  Blush
Надявам се всички сте добре, растете и хубавеете  Hug Heart Eyes
Ние също сме добре. Отлично даже  Heart Eyes Бебка  Crazy ОПСССС  Mr. Green чакаме момиченце  Crazy, ние това искахме , и таткото е много щастлив  Crazy ...та Бебка раздава ритници здраво . Все по-силна става , с всеки изминал ден  Heart Eyes Даже като съм в движение, и ако ме изрита ме отнася 2-3 крачки встрани  hahaha

Сигурно обсъждате вече и покупки  Mr. Green Охооо, ние това го свършихме още в 20-та седмица  Crazy ...Ето и малка част от покупките  Mr. Green   http://picasaweb.google.com/modeva1976/MyFirstBaby#5432585892977872690

Остава ми само ваничка за къпане , с някой принадлежности  Party

Обещавам малко по-редовно да се включвам  Blush Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 13:18 от milly vanilly

# 709
  • Мнения: 1 183
Добре дошла на новата мама!
nikolovi всъщност като не мърда толкова се притеснявам и затова се зачудих дали и при другите е така. Сори, че не успяхме да се запознаем на лекцията в събота, но бях с приятелка и нямаше как да се включа към вашата групичка, нищо другия път!

# 710
  • Мнения: 781
silvyy , на следващата съботна съм пак на линия  Peace За съжаление само тях мога да посещавам, но пак е нещо де, доволна съм

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 789
По най-обсъжданата тема:
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2845593

Аз на два пъти помолих за отзиви за количката Чиполино прима, не получих такива, но в крайна сметка ще я взема - от приятелка, то този модел май вече не се продава. Само да питам по-разбиращите- 10  кг много ли са или малко за количка??  newsm78 Защото тази тежи толкова, пък модела е летен.

# 712
  • Мнения: 10
Rening, добре дошла!  Hug
Тъкмо си мислех да пиша за това с ритането на бебчетата и видях, че сте коментирали.
На мен днес ми беше особено притеснено заради това, че съм будна от 6 часа сутринта и до преди малко изобщо не усещах бебчето. До сега не ми се беше случвало толкова часове да няма нито един ритник и направо се стъписах от ужас. Преди 20 минутки направи една бърза гимнастика и малко се успокоих. Но явно има периоди, в които са по-активни и периоди, в които не са, както някои от вас са писали. А аз честно да си кажа предпочитам да ритка постоянно.

# 713
  • Мнения: 1 183
ani_di и аз предпочитам постоянно да рита, така съм доста по-спокойна.
nikolovi аз също ще гледам да съм на линия за следващата лекция в събота, на мен те определено са ми по интересни от тези в мола, но и лекциите в мола гледам да не пропускам  Joy
t_tabakova щом е от приятелка я вземай, ако толкова не ти хареса ще си купиш тогава друга. Аз съм така една приятелка ми дава Кангару круизър, вземам я пък ако не ми пасне ще се оглеждам тогава за друга.

# 714
  • Мнения: 864
Табакова, нямам впечатления от количката, но според мен я вземи. Ако не ти е удобна, можеш да я смениш по-късно.

# 715
  • София
  • Мнения: 161
Rening, добре дошла!
Привет отново, аз да се отчета Simple Smile .
Със сигурност е мацка  newsm44  newsm68  newsm44 . Тежи - 911 гр, а дължина мисля, че беше 24. АГ даже и слуша тоновете - 145 в мин. Беше застанала седалищно и подритваше Simple Smile . Много съм щастлива, че ще правя опашки и плитки. Не зная защо, когато бях на ФМ не повярвах на докторката.
Относно ритничетата - аз ги усещам сутрин и вечер докато съм в леглото, после като стана и се раздвижа се случва по-рядко. Ааа понякога когато се заседя дълго пред компа също започва да ме рита Simple Smile . А когато таткото иска да усети ритниче винаги се спира.
Аз може би в следващата темичка няма да мога да се включвам често, т.к. племеника ( нали сме две две семейства на едно място) се е разболял  Sick и може да се наложи да си отида до Русе за около седмица-две. Малко ме е шубе, защото тука си свикнах с милото и нещо ако ми има все се опирам на него и му се оплаквам, и му мрънкам, а пък там него няма да го има и мисля , че ще ми е подтиснато. Обаче все пак е важно с бебка да сме добре, а скуката някак ще я преодолея Simple Smile - ще разуча новостите из Русе , а може и да се запозная с русенските мами Simple Smile .

Извинявам се за дългия пост, но имах нужда да си излея душата, поне тук знам че ще ме разберете Simple Smile .

# 716
  • Мнения: 119
Привет!

Да се разпиша, все още в тази тема, че сигурно днес ще почнете новата. Не съм чела нищо назад, така че по актуални въпроси не мога да се изкажа, но ще се опитам до утре да наваксам.

За престоя във втора градска да кажа две думи, за патологията по - скоро, защото не успях да видя родилното. Обстановката според мен е допотопна, пружините, на които се спи - брутални, както и повечето обзавеждане. Хигиената обаче е на много високо ниво. Чисти се по няколко пъти на ден абсолютно всичко. Храната естествено не става за консумация, това не само според мен, а и за всички, които бяха там. Варианта е да ти носят, иначе ще умреш от глад. Имало някакво кафе в болницата, но не ни пускаха да ходим там, защото имаше карантина заради морбили. Свижданията също бяха абсолютно забранени, когато не са, са м/у 16 и 17 ч., но в родилното по принцип няма. Лекарите и акушерките като цяло са много мили и се държат доста добре. Има малки изключения, но не мисля, че някъде в държавна болница може да се очаква по - добро отношение от това, което видях там. В този аспект наистина нещата са на ниво. Това се сещам за сега, ако някой го интересува нещо, да пита.

Сега се връщам да ви чета, че имам около 40 стр. да прегледам.

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.При нас едно слънце се е показало,обаче и такъв вятър духа,не е истина.Относно усещането на бебето,аз го усещам най-вече като лежа,а през деня докато съм в движение по-малко.И ние имаме слаби и силни периоди,явно е нормално.
Вчера намерих един сайт за дрешки за бременни и доста намаления имаха.Поръчах си някои неща и днес ми се обадиха че са ми ги пратили и утре ще пристигнат.Ако някой иска да си поднови гардероба го давам-http://conti-bg.com/index.php?go=act.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Ulla, добре завърнала се!   bouquet
Танче старата ми количка тежи 11 кг. Велизар го изгледах само с нея (2 год. и 3 мес.), но към края ми тежеше доста.За новородено обаче 10 килограмова количка споря мен си е екстра.Можеш да я ползваш до първата годинка и догодина да си купиш хубава и лека лятна количка. Peace За самия модел нищо не мога да кажа.

Движенията и активността на бебето и при мен са различни всеки ден.Това е нормално.Забелязала съм, че е доста активно когато се ядосам, а на мен често ми се случва напоследък. Laughing

# 719
  • Мнения: 1
Milly Vanilly- честито, добавих ти щъркел   bouquet
На новата мама- Добре дошла!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт