Намаления есен/зима 2011

  • 114 927
  • 803
  •   1
Отговори
# 660
  • Berlin
  • Мнения: 11 362
Знаете ли къде има хубави мъжки костюми с елек?

# 661
  • София
  • Мнения: 3 104
В магазин за обувки Ecco в МОЛ София има ли намаление?

И аз имам молба ако някой забележи намаление да пише.Обикновено във всичките им магазини правят едновременно.
А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.

И аз това намаление чакам  Peace както и в Геокс.


А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.
Къде е аулет-а на Еко? Този в аутлет-центъра ли, или имат отделен магазин, за който не знам  Crazy

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 19:45 от мандаринка

# 662
  • Мнения: 21
за мъжките костюми с елек - има във Франт, но по-тъмни цветове, понеже мъжът ми търсеше светло сив- намерихме в един магазин на В.Левски - от попа в посока СУ, казва се Жулидан или нещо подобно, ушиха му елек от избрана материя за 2 дни, а имаше и готови костюми с елеци.

# 663
  • София
  • Мнения: 11 828
В магазин за обувки Ecco в МОЛ София има ли намаление?

И аз имам молба ако някой забележи намаление да пише.Обикновено във всичките им магазини правят едновременно.
А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.

И аз това намаление чакам  Peace както и в Геокс.

Да в Аутлет центъра,но изборът е много беден последните 2-3 месеца.Да не говорим,че понякога и цените са малко по-високи,отколкото при -50% намаление.


А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.
Къде е аулет-а на Еко? Този е аутлет центъра ли, или имат отделен магазин, за който не знам  Crazy

# 664
  • Мнения: 32
Дами, от днес следобяд има 20-40% намаление в Musette.
Аз така или иначе отидох да си взема една чанта с много специфичен цвят и ги изенадах да разлепват етикеите с новите цени.

Къде е този магазин?
Само в Сердика ли има Musette  newsm78

Има и в Мол София.
Благодаря ти! Видях магазина, ама тези цени не ми харесват, и 50% намаление там не ме устройва  Embarassed

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
В Еко казаха, че намалението ще започне след около седмица, но ще е малко.
Аз тях чаках, но в Хюманик ме изкушиха /има частично намаление/ и вече се снабдих с ботушки.  Peace

# 666
  • Мнения: 118
Някой забелязал ли е какво е намалението в GAP и докога?

# 667
  • София
  • Мнения: 4
    В Gap намалението е до 50% не на всичко и е до 14.01.

# 668
  • София
  • Мнения: 118
В Oviesse в Ситицентър има ликвидация - всичко на 50%, като намаленията са върху досегашните  Peace. Но много бързо се опосква всичко и размерите са пообрани  :peace.

# 669
  • Мнения: 3 651
Да не би да затварят Oviesse?

# 670
  • София
  • Мнения: 118
Да не би да затварят Oviesse?
И аз това ги попитах, но казах, че разпродавата стоката само.

# 671
  • Мнения: 10
В Гранд Мол Варна има огромен избор от тениски на Bershka, Stradivarius и Pull&Bear по 9 лв.! Намаленията в повечето магазини са до 60%, но трябва да призная, че в София сте много по-добре! Миналата седмица бях на шопинг и 6 часа не ми стигнаха, за да обиколя Сердика Център Simple Smile

# 672
  • Мнения: 184
Да не би да затварят Oviesse?
И аз това ги попитах, но казах, че разпродавата стоката само.

Да,закривали зимната колекция и ще зареждали пролетно-лятна.Наистина никакви размери,нищо,всичко обрано

# 673
  • Мнения: 679
Дали вече има намаление на новата колекция на Koton? Иначе старите модели са с редуцирани цени.

# 674
  • Мнения: 54
Колко е намалението в Stradivarius?

Общи условия

Активация на акаунт