Намаления есен/зима 2011

  • 114 933
  • 803
  •   2
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 11 829
В магазин за обувки Ecco в МОЛ София има ли намаление?

И аз имам молба ако някой забележи намаление да пише.Обикновено във всичките им магазини правят едновременно.
А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.

# 646
  • Мнения: 54
В МАНГО намалението още ли е до 50%? Някой ако има информация за Miss Sixty да каже Simple Smile Интересува ме и в GUESS Варна дали има до 50% Simple Smile

# 647
  • Мнения: 2 776
В Манго вече е до 70%

# 648
  • Мнения: 54

 Благодаря Simple Smile

# 649
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В магазин за обувки Ecco в МОЛ София има ли намаление?

И аз имам молба ако някой забележи намаление да пише.Обикновено във всичките им магазини правят едновременно.
А аутлета на Еко миналата седмица ми се стори празен от към  детски модели.

В МОЛ Сердика има намаление на 2-3 чифта (!) - 50 %, но аз чакам 50% на всичко!

# 650
  • Мнения: 1
В Резервд е вече до 70%, в Кроп Таун - 75% - има хубави мъжки суитчъри по 20-30 лв, тениски - до 10 лв и пр. Видях, че в Андрюс също има до 50 , във фокс също, Кенвело -60%, Калиопе - 70%, Теранова - 70%, ПийкЕндКлопенбург до -50%, Котон -50%, в Даная разбрах, че имало хубаво намаление, но не видях колко.

Това за Мол Сердика.

# 651
  • Мнения: 333
Момичета, да кажа за феновете на марката Oviesse, че в CCS има ликвидация на цялата стока и цените са доста намалени, направо са си станали прилични в сравнение с това, което са по принцип. Не знам дали е само за този магазин или и в другите молове, но е факт, че има какво да се види. Бебешкото и детското е супер намалено, друг е въпросът, че вече е бая обрано откъм номерация, мъжки костюми, ризи, вратовръзки, тънки пуловери- много приятни, спортни неща също, както и дамски дрехи и бельо.

# 652
  • Мнения: 5
Във Варна по моловете има ли намаления Simple Smile

# 653
  • Варна
  • Мнения: 535
Много сме зле от към намаления във Варна. В Темпо има обявено до 70% но една от консултантките каза, че още не е актуално, в еспри-30%, в пума - до 50%, андрюс - до 50%, плейлайф - 30-50%, хотспот -до 50%, разни калиопета теранова и кенвело са около -60-70%, страдивариус и бершка имаше също но не видях процента. Общо взето ми прави впечатлние, че реалното намаление на стоките е около 20-30%.На много места процентите по витрините са впечатляващи но цените не са мръднали от коледа насам......

# 654
  • Мнения: 32
Дами, от днес следобяд има 20-40% намаление в Musette.
Аз така или иначе отидох да си взема една чанта с много специфичен цвят и ги изенадах да разлепват етикеите с новите цени.

Къде е този магазин?
Само в Сердика ли има Musette  newsm78

# 655
  • София
  • Мнения: 0
Момичета, да кажа за феновете на марката Oviesse, че в CCS има ликвидация на цялата стока и цените са доста намалени, направо са си станали прилични в сравнение с това, което са по принцип. Не знам дали е само за този магазин или и в другите молове, но е факт, че има какво да се види. Бебешкото и детското е супер намалено, друг е въпросът, че вече е бая обрано откъм номерация, мъжки костюми, ризи, вратовръзки, тънки пуловери- много приятни, спортни неща също, както и дамски дрехи и бельо.

Аз вчера не устоях на намалението там и се сдобих с един дънков панталон, който преди 2-3 седмици се чудех дали да не си купя за 56лв, вчера беше вече 35 и всякакви съмнения отпаднаха Wink))

# 656
  • София
  • Мнения: 0
От Даная съм разочарована. Уж мейд ин Итали, а панталона който си купих наскоро след 2 обувания се разши около ципа ...

# 657
  • София
  • Мнения: 4 817
От Даная съм разочарована. Уж мейд ин Итали, а панталона който си купих наскоро след 2 обувания се разши около ципа ...

Че какво му е италианското, това са китайски дрехи  Peace

# 658
  • Мнения: 258
Дами, от днес следобяд има 20-40% намаление в Musette.
Аз така или иначе отидох да си взема една чанта с много специфичен цвят и ги изенадах да разлепват етикеите с новите цени.

Къде е този магазин?
Само в Сердика ли има Musette  newsm78

Има и в Мол София.

# 659
  • Мнения: 333

[/quote]
Аз вчера не устоях на намалението там и се сдобих с един дънков панталон, който преди 2-3 седмици се чудех дали да не си купя за 56лв, вчера беше вече 35 и всякакви съмнения отпаднаха Wink))
[/quote]
А пък днес моят приятел като видя, че един костюм, който си беше харесал, му излиза 92 лв., си го купи и той без всякакви съмнения Simple Smile)) Ама на мен нещо дамското не ми хваща окото- имаше само две- три неща интересни, но пък недостатъчно намалени за моите критерии. Поне бебето се сдоби с блузка и гащеризонче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт