За мъжете,техните коли и толерантността...

  • 3 262
  • 56
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Много се чудих как да си формулирам заглавието,
става въпрос за конкретна ситуация:

Действието се развива на паркинга на хипермаркет. Отиваме с количката към колата,и
там виждаме друга кола,спряла перпендикулярно на нашата т.е. ни беше запушила,и на
задния капак на нашата шофьорът се облегнал и си прави мохабет с пътника от дясната страна.
Приятелят ми видимо раздразнен "любезно" се поскара на човека,което пък на мен не ми хареса!
 Можеше и по-културно да го помоли, да се отмести!

Трети ден вече,не ми дава мира,'що толкова навътре го прие? Оправданието му беше,
 (като се прибрахме,не се сдържах...  Rage  )че той не ходел да се обляга на чуждите коли,не искал да се облягат и на неговата...

 
Интересно ми е как бихте реагирали вие?

# 1
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Много се чудих как да си формулирам заглавието,
става въпрос за конкретна ситуация:

Действието се развива на паркинга на хипермаркет. Отиваме с количката към колата,и
там виждаме друга кола,спряла перпендикулярно на нашата т.е. ни беше запушила,и на
задния капак на нашата шофьорът се облегнал и си прави мохабет с пътника от дясната страна.
Приятелят ми видимо раздразнен "любезно" се поскара на човека,което пък на мен не ми хареса!
 Можеше и по-културно да го помоли, да се отмести!

Трети ден вече,не ми дава мира,'що толкова навътре го прие? Оправданието му беше,
 (като се прибрахме,не се сдържах...  Rage  )че той не ходел да се обляга на чуждите коли,не искал да се облягат и на неговата...

 
Интересно ми е как бихте реагирали вие?

Ако ще те успокои - и аз като него щях да реагирам.
Верно е че може и по-споко, ама ако не ми е ден, това ще е най-малкото което ще направя.
Макар че аз не съм много правилен пример - бившата ми жена казваше че имам проблем с агресията Simple Smile
Въпреки това - момчето ти си е напълно право, ако всеки почне да ми се обляга на колата ... нали.
Отделно - колите за нас са нещо много специално.
Почти на нивото на жените ни са - ако някой пък ми се облегне на жената - ще стане страшно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 749
Знам, че мъжът ми се дразни от неща, на които аз не обръщам внимание и обратно. Коментираме на момента и толкова...

# 3
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ами и аз бих се подразнила някой да ми се обляга на колата. Аз ако съм сама не смея да реагирам, че съм 50 кила с мокри дрехи, но когато съм с приятел-мъж (което е 90% от случаите), той би им повишил тон. В зависимост от това с кого точно съм, би варирало от "Ти кво прайш на тая кола, бе? Ходи си се облягай на жена си на колата." (примерно) до леко раздразнено "Извинете, но това не е вашата кола да се подпирате така!".

Иначе доста се дразня също, когато някой минава и изобщо не поглежда към колите, обърсва огледалата, дере колата с кашон, торбичка с боклук или пазарска чанта... Много дивея тогава.....  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 575
Ами и аз бих се подразнила някой да ми се обляга на колата. Аз ако съм сама не смея да реагирам, че съм 50 кила с мокри дрехи,
И аз съм 47кила, ама не им цепя басма. Да смее да ми направи нещо, за какво ми е газовия под седалката. И както каза някой по-надолу- зависи какъв ми е деня. Ако съм в настроение, може да подходя майтапчийски, но ако не ми е ден започвам скандално. Мисля че това се отнася за всяка първична реакция.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като бях дете, на площадката на която играехме вечно висеше една Волга. Нова и лъскава и само някой да се опре на нея или топка да я уцели...  ooooh! Излизаше оня ми ти дядка и крещеше здраво от 8-мия етаж. А му беше печалба от тотото...

Тогава много му се ядосвахме, сега вече го разбирам напълно. Мразя някой да ми докосва колата... даже и половинката внимава с нея...  Laughing

# 6
  • Мнения: 11
Ще ми се подпре ама ще го подпрем със щангата. В моя танк се подпират само малки женски дупета...а и давам на едно свръхсладко чаве да денси на капака Heart Eyes Mr. Green

# 7
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ще ми се подпре ама ще го подпрем със щангата.

Само като знам как за един калник с няколко драскотини и една маска китваме тука последните 3 дни и още си намираме работа и просто като видя някой подпрян на кола вече и ми кипва........... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 458
толерантна...тц..не страдам от тази болест..
слизам и почвам да  викам като селянин на пазар.
Мъжа ми чак се изчервява.

# 9
  • Мнения: 1
толерантна...тц..не страдам от тази болест..
слизам и почвам да  викам като селянин на пазар.
Мъжа ми чак се изчервява.


Браво!

# 10
  • Мнения: 458
толерантна...тц..не страдам от тази болест..
слизам и почвам да  викам като селянин на пазар.
Мъжа ми чак се изчервява.


Браво!

Браво, като поощрение или като порицание?

Жена съм и и съм руса   newsm78

А мъжа ми не иска да кара кола, само се вози..значи ще търпи всякакви шофьорски емоции.

# 11
  • Мнения: 592
Нещо много се вживявате - коли и жени колкото иска човек. Бъдете добри! Защото има къде къде по-големи дертове!

# 12
  • Мнения: 3
Нещо много се вживявате - коли и жени колкото иска човек. Бъдете добри! Защото има къде къде по-големи дертове!

Абсолютно...някой ти се облегнал на колата. След като нищо не и е направил, къде е драмата...Това е все пак просто кола, вещ.

# 13
  • Мнения: 11
..Това е все пак просто кола, вещ.

Toва само една жена може да го каже... Embarassed Просто вещ... Колата е нещо мнооого повече, стига да имаш правилното отношение спрямо нея....  Sunglasses

# 14
  • някъде ...
  • Мнения: 37
..Това е все пак просто кола, вещ.

Toва само една жена може да го каже... Embarassed Просто вещ... Колата е нещо мнооого повече, стига да имаш правилното отношение спрямо нея....  Sunglasses
Бе то правилното отношение е само едно и гравитира около 60 метра в секунда и нагоре.
По друг начин се диша, братко.
Аз лично си умирам за бараката, въпреки че тази година ще става пълнолетна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
( за сметка на което има голямо сърце и много и се тича - все без кнжка си ходя/карам ).

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт