За мъжете,техните коли и толерантността...

  • 3 263
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 51
Аз се обяснявам в любов на моя "мъжкар" Laughing
Казвам му,че много си го обичам и не мога без него Laughing

# 31
  • Мнения: 575
И моите всичките са с имена, Пинки (щото е розова), Пижо (щото е пежо). И аз си им говоря и си им обяснявам, как ше оправя еди кое си , ще сменя еди що си.. Но съм по култ като си говоря с движението- неопределени реплики към неопределни колеги на пътя -"айде сладък, карай" , "сега карти ;и ще фърляме", "да слезна да те бутна" и куп други.. комуникирам си. Дори един слезнах да го питам що спира на зелено, от чисто любопитство.

# 32
  • Мнения: 577
И моите всичките са с имена, Пинки (щото е розова), Пижо (щото е пежо). И аз си им говоря и си им обяснявам, как ше оправя еди кое си , ще сменя еди що си.. Но съм по култ като си говоря с движението- неопределени реплики към неопределни колеги на пътя -"айде сладък, карай" , "сега карти ;и ще фърляме", "да слезна да те бутна" и куп други.. комуникирам си. Дори един слезнах да го питам що спира на зелено, от чисто любопитство.

За спиране на зелено казвам "мента ли чакаш да потече"

# 33
  • Мнения: 165
И моите всичките са с имена, Пинки (щото е розова), Пижо (щото е пежо). И аз си им говоря и си им обяснявам, как ше оправя еди кое си , ще сменя еди що си.. Но съм по култ като си говоря с движението- неопределени реплики към неопределни колеги на пътя -"айде сладък, карай" , "сега карти ;и ще фърляме", "да слезна да те бутна" и куп други.. комуникирам си. Дори един слезнах да го питам що спира на зелено, от чисто любопитство.

За спиране на зелено казвам "мента ли чакаш да потече"
лелеее колко сте културни Rolling Eyes, мен ме фаща срам някой път какви ги къдря  Blush
не псувам  Naughty, но за сметка на това толкова дар слово ми идва зад волана, че...  Mr. Green
пр.: един спря на светофара, аз зад него. светва зелено, но той не тръгва - заблял се някъде.  започват да свирят отзад, а аз се ядосвам и понеже валеше дъжд, така от вътре ми дойде да извикам "айде бе, заплес, манатарки ти изникнаха на капака..." - после две седмици човека, дето беше с мен в колата, ме питаше кога ще ходим да берем гъби hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 16:23 от stealflame

# 34
  • Мнения: 763
Моята е Рене /от Рено и от "ренде", каквото са всички рена, според един приятел/ Blush. Дъщеря ми от два дена ме врънка да сме й били казвали вече "огнен дракон".  Crazy Откъде го е чула, нямам идея.....
Иначе и аз съм от приказливите, ако не подскачаме по светофарите с дъщеря ми и не куфееме на парчетата по радиото, си се обяснявам с хората най-редовно....Най-ми е любимо, когато някой ми се забие зад мен,като искам да паркирам на улицата и съм дала аварийки - редовно го питам "какво сега, да си те водя вкъщи, а?"

# 35
  • Мнения: 575
Най-ми е любимо, когато някой ми се забие зад мен,като искам да паркирам на улицата и съм дала аварийки - редовно го питам "какво сега, да си те водя вкъщи, а?"
Моята Пинки е ренде... много добре се държи , абе французите са доста добри в някой неща, доста са дали на света.
А вчера ми се случи същото. Влизам аз в една уличка, пускам аварийките и хоп място за паркиране. Зад мен един обаче плътно. Спирам аз, за да паркирам на зад , той ми в багажника почти. И нахален нещо ми ръкомаха, виждам в огледалото. Хубаво е , че не бързам. Показах му че искам да паркирам. Седи и не мърда и продължава да ръкомаха и дудне. И така.. 10 мин. Направихме задръстване, но върна назад за да мога да пракирам. Хич не съм толрентна мамка му....Ама аз съм пуснала аварийки, които по принцип не ми дават предимство, но той пък грам кавалерство в него! Вместо да слезе да ми подаре ръка като излизам от колата той ми дзяе...

# 36
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Моята е Рене /от Рено и от "ренде", каквото са всички рена, според един приятел/ Blush. Дъщеря ми от два дена ме врънка да сме й били казвали вече "огнен дракон".  Crazy Откъде го е чула, нямам идея.....
Иначе и аз съм от приказливите, ако не подскачаме по светофарите с дъщеря ми и не куфееме на парчетата по радиото, си се обяснявам с хората най-редовно....Най-ми е любимо, когато някой ми се забие зад мен,като искам да паркирам на улицата и съм дала аварийки - редовно го питам "какво сега, да си те водя вкъщи, а?"
Е как от къде - от зодията ми по китайския ( той и ник-а от там, ама без огненото - то в аватара   Mr. Green ).

А иначе ( имаше подобен виц ) - на който пътува с мен в колата не му е скучно - по пътя има 5-6 магарета, 4-5 малоумника, 2-3 смотаняка, 7-8 олигофрена .. абе все едно карам през зоопарка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пламъче - свежичко  Joy Hug

ПП: Познайте на кой му взеха днес акта, за да му пишат друг  Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 01:09 от ddragon

# 37
  • Мнения: 763
Е как от къде - от зодията ми по китайския ( той и ник-а от там, ама без огненото - то в аватара   Mr. Green ).

А иначе ( имаше подобен виц ) - на който пътува с мен в колата не му е скучно - по пътя има 5-6 магарета, 4-5 малоумника, 2-3 смотаняка, 7-8 олигофрена .. абе все едно карам през зоопарка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пламъче - свежичко  Joy Hug

ПП: Познайте на кой му взеха днес акта, за да му пишат друг  Whistling Whistling Whistling

аааа, ти дъщеря ми с октопода Паул няма да я сравняваш!!! Naughty Mr. Green Знае тя, че и на майка й зодията драконска и с огненото даже....Аз уж много внимавам, какво говоря като карам, щото на два-три пъти ми се наложи без време да обяснявам какво означава тази или онази дума...Ама не си е работа така. Но пък, когато съм без децата, метъл и стружки летят отвсякъде...

# 38
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Е как от къде - от зодията ми по китайския ( той и ник-а от там, ама без огненото - то в аватара   Mr. Green ).

А иначе ( имаше подобен виц ) - на който пътува с мен в колата не му е скучно - по пътя има 5-6 магарета, 4-5 малоумника, 2-3 смотаняка, 7-8 олигофрена .. абе все едно карам през зоопарка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пламъче - свежичко  Joy Hug

ПП: Познайте на кой му взеха днес акта, за да му пишат друг  Whistling Whistling Whistling

аааа, ти дъщеря ми с октопода Паул няма да я сравняваш!!! Naughty Mr. Green Знае тя, че и на майка й зодията драконска и с огненото даже....Аз уж много внимавам, какво говоря като карам, щото на два-три пъти ми се наложи без време да обяснявам какво означава тази или онази дума...Ама не си е работа така. Но пък, когато съм без децата, метъл и стружки летят отвсякъде...

Ми ето - това обяснява много, ако малката иска да я кръсти на теб, или много я обича или колата и напомня по някакъв н-н на теб.
 Mr. Green
И аз се опитвам да внимавам малкия като е вътре, ама не винаги се получава  Whistling
А за метъл-а - на 100%  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 165
мойто какиното го позарязах, както казах вече  Tired, пък трябва да я водя да я преглеждат, ма нямам време нещо тия дни  Crossing Arms вчера моя тайфун ме пита "кога ще ме водиш с колата някъде? ти ще пуснеш моя диск /хелоуийн Mr. Green/ и ще пееш, пък аз ще ти се смея... hahaha" /ноу комент за последното Mr. Green/

офф - малииии с какъв огън съм се събрала тук, то затова жежко стана  Mr. Green ама сте готини дракончетата Hug щото сте вироглави, щури и готини за лаф /пък и за други работи  Blush/

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Българинът по природа не е толерантен. Да не говорим за качеството ни на живот, което допълнително повишава агресията.

Верно, този дето се е облегнал, не е прав. Да се обляга на собствена кола.
Но мен като дама би ме било срам да започна да викам като перачка /както тука някои съфорумки се изтъкнаха, че процедират при подобни случки/.
Има и по-цивилизовани начини да се разбереш във всяка една ситуация.

Ама карай, де. Каруцари по улицата и по пътищата-бол. ooooh!

# 41
  • Мнения: 575
Ама карай, де. Каруцари по улицата и по пътищата-бол. ooooh!

Извинете, ако обичате, така ако може, би ли Ви било удобно, ако не Ви притеснявам и не нарушавам душевният Ви мир и телесният Ви комфорт да бъдете така учтив да се преместите от от движимата ми собственост?Предварително благодаря и простете за безпокойството.
Подкрепено с кършене на пръсти и поглед в земята. После подаване на кърпичка, щото простете ми , колата ми е малко прашна отвън и сте се изцапали....

Уф, това дълго бре... ама аз перачка не съм. каруцарка също! Нищо че на кратко казвам "изчезни ми от колата"

# 42
  • Мнения: 763
Има една приказка: Когато си в Рим, прави като римляните.

Възпитаните хора със сигурност си дават сметка, че колата все пак е вид лична собственост и не виждам какво търсят отгоре й. Аз не посягам в парка към чантата на нечия майка, за са си облегна по-добре кръста на пейката, така че е нормално да се разсърдя ако някой се е разпищолил върху капака на колата ми /да не говорим, че точно от такова облягане горкият ми Рене се е сдобил с нови гадни драскотини, най-вероятно от копчета на яке и то точно отгоре на капака  #Cussing out/.
Сори, ама и аз като Мотивация мисля, че една кратка ясна и недвусмислена реплика върши много повече работа, вместо интелектуално, деликатно и ненатрапчиво отправена молба, придружена от влажен поглед и извинителна усмивчица.
Може би щото и аз не съм перачка, нищо че ме върти центрофугата....Виж за каруцата ме хвана яд, що така съм пропуснала да се науча да карам?! Кон  няма проблем да подкарам, ама каруца- цък, вместо това на ролери се кълча...... Ей, това човек с годините яко изснобява..... newsm78

# 43
  • Мнения: 575
Цитат на: chevroleta
вместо това на ролери се кълча...... Ей, това човек с годините яко изснобява..... newsm78

ОФФ:

Какво е това рано ставане бре хора Simple Smile)
Хайде ролери да караме- аз много ги умея. Малкта и нея зарибих.
А предтсви си някой да ти се обляга на ролерите...колко пиян би бил... newsm78 newsm78

# 44
  • Мнения: 763
Какво е това рано ставане бре хора Simple Smile)
Хайде ролери да караме- аз много ги умея. Малкта и нея зарибих.
А предтсви си някой да ти се обляга на ролерите...колко пиян би бил... newsm78 newsm78
Хммм, за да ми се облегне на ролерите има само един начин - да леко полегнал с ръце пред краката ми, което всъщност е "добро начало на едно прекрасно приятелство"....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ddragon, по повод метъла в колата думите тук са излишни Laughing :
http://www.youtube.com/watch?v=ROoz_-X3rss Mindfunk - Ride and Drive

Общи условия

Активация на акаунт