Против уроки

  • 66 382
  • 160
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 146
Бях вързала червен конец, бях закачила синьо око на количката, бях сложила чесън - много хващаше уроки. Ревеше вечер, та се късаше. Баех му и му минаваше.
Всеки може да вярва, в каквото реши  Peace.
Какво представлява баенето?

# 121
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не съм връзвала конци.

# 122
  • Мнения: 567
всеки ли може да бае

# 123
  • Мнения: 6 274
Ние сме носили и на двете ръце.
Не знам има ли значение.
Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 6 446
Ако баба му го е научила- да, всеки  Crazy

# 125
  • Мнения: 6 274
Ако баба му го е научила- да, всеки  Crazy

Да, то това не е като при гледачките - там се иска дарба.

# 126
  • Мнения: 322
Sarcasm да се включи и да обясни защо само тя от жените в семейството си не е посветена в баяческото изкуство?  Crazy

# 127
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Sarcasm да се включи и да обясни защо само тя от жените в семейството си не е посветена в баяческото изкуство?  Crazy

Дам...не ме посветиха в тайнството,защото се предава преди на момичето да е дошъл първия цикъл...е,мен малко ме позабравиха и то взе,че ми дойде и в крайна сметка не ме научиха...  Tired

# 128
  • Мнения: 6 274
Ооо, да, вярно - и аз съм чувала това за цикъла. Peace

# 129
  • Мнения: 1 633
Никой практикуващ и вярващ в подобни суеверия не бива да се нарича Християнин.
Имам приятелка, която не спира да си мъкне детето по баячки и вякакви шаманим вързала е къде ще има да се върже пие детето някакви отвари ама инече била много вярваща /то е така ама не е ясно в какво/ и толкова държеше да кръстят детето  ooooh!

# 130
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ами не знам доколко може да се нарича християнин,но баба ми е сред най-вярващите хора,които познавам и въпреки това бае.
Още повече едно време това са били традиции,така че не виждам нищо лошо те да продължават да се практикуват.
Трябва да ги анатемосаме ли?

# 131
  • Мнения: 322
И моята баба беше вярваща, но се занимаваше с такива ритуали  Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 6 274
Никой практикуващ и вярващ в подобни суеверия не бива да се нарича Християнин.
Имам приятелка, която не спира да си мъкне детето по баячки и вякакви шаманим вързала е къде ще има да се върже пие детето някакви отвари ама инече била много вярваща /то е така ама не е ясно в какво/ и толкова държеше да кръстят детето  ooooh!

Пфффффффффф.... Tired
А тези, дето се мъкнат и досаждат по вратите на хората и уж вярвали в Христа да не би да трябва да се наричат Християни? Twisted Evil
Ми, съжалявам, ама предпочитам баячките пред тях, колкото и да не им вярвам.
На баячките, не на тия прошляци - тях не щЪ да ги виждам и директно ги гоня от вратата.
  Crossing Arms

# 133
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пфффффффффф.... Tired
А тези, дето се мъкнат и досаждат по вратите на хората и уж вярвали в Христа да не би да трябва да се наричат Християни? Twisted Evil
Ми, съжалявам, ама предпочитам баячките пред тях, колкото и да не им вярвам.
На баячките, не на тия прошляци - тях не щЪ да ги виждам и директно ги гоня от вратата.
  Crossing Arms

Да,определено са много досадни тези "християни"!  Crossing Arms

# 134
  • Мнения: 884
Никой практикуващ и вярващ в подобни суеверия не бива да се нарича Християнин.
Имам приятелка, която не спира да си мъкне детето по баячки и вякакви шаманим вързала е къде ще има да се върже пие детето някакви отвари ама инече била много вярваща /то е така ама не е ясно в какво/ и толкова държеше да кръстят детето  ooooh!

Пфффффффффф.... Tired
А тези, дето се мъкнат и досаждат по вратите на хората и уж вярвали в Христа да не би да трябва да се наричат Християни? Twisted Evil
Ми, съжалявам, ама предпочитам баячките пред тях, колкото и да не им вярвам.
На баячките, не на тия прошляци - тях не щЪ да ги виждам и директно ги гоня от вратата.
  Crossing Arms
Ми аз пък еднакво не предпочитам както едните, така и другите. И определено няма нищо християнско в ходенето по врачки, баячки, леенето на куршуми и пр. Можеш да твърдиш, че вяваш в Бог, да ядеш постно на Бъдни вечер и да месиш козунаци на Великден, но това не те прави християнин (вярващ в нещо може би, но не и християнин), ако не зачиташ повелите на християнската религия. А християнството отрича всички гореспоменати дейности.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт