АВГУСТинчета 2006-тема 5

  • 60 905
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 5 795
 Кое за гардеробите  Mr. Green
  Мерси  Hug
ами какво значи омаслени?  Embarassed  Rolling Eyes изложих се, нали  Blush Laughing
ее, вярно, че Кайли каза, че може да идва...  ooooh! а снимки има ли?

# 631
  • София
  • Мнения: 12 570
 Кое за гардеробите  Mr. Green
  Мерси  Hug
ами какво значи омаслени?  Embarassed  Rolling Eyes изложих се, нали  Blush Laughing

Значи, че ги е боядисала сама в бяло  Grinning

# 632
  • гр.София
  • Мнения: 4 178
Къде видя бяло?! Не е ли с цвета на дървото? Я да видя пак


 Ехаа,щъркелите ни дойдоха!

# 633
  • София
  • Мнения: 12 570
Къде видя бяло?! Не е ли с цвета на дървото? Я да видя пак

На снимките видях бяло, Блан. Гардеробите са чамови и Айла ги е боядисала бели.

# 634
  • гр.София
  • Мнения: 4 178
 Сега видях. Трябвало да върна назад снимките, а аз само напред гледах. Ама видях и една красива спалня  в бяло-това нали е само картинка?!Или не newsm78 Много малоумно,след малко ще поискам информация и за чаршафите Simple Smile

 
 !!!  Докато не е свършила темата да ви предупредя-искам да си почина и да не пускам повече теми,поомръзна ми.Надявам се да се намери мераклия,който и да пообнови малко визията.

# 635
  • Мнения: 1 621
Привет от мен.
Разходихме се из София. Тони с такъв мерак искаше да разгледа експозицията с динозаврите и нямаше търпение. а като отидохме се уплаши и се скри в мен. Останах малко разочарована защото ги бяха сбутали на много тясно място, а те са огромни.
В неделя пихме кафе с Нана докато Тони беше на разходка в зоологическата градина. После още малко игра на вън с Тони и се прибрахме да починем. В понеделник посрещнахме сестра ми на летището и се прибрахме в Пловдив.
Програмата беше много интензивна и се изморихме малко.

Айла, много е хубав апартамента.  

# 636
  • София
  • Мнения: 12 308
  В албума не всичко е от апартамента, понякога има свалени идеи просто.
  А иначе да поръчах си ги чист чам и ги омаслих с масло бяло на осмо. Известно време мязах на бояджия, мъжът ми ми се сърди и не ми говори, имам някои забележки, но като цяло съм доволна Simple Smile Важното е че най-накрая всяка си има отделен гардероб и достатъчно място за нещата си  Simple Smile

# 637
  • София
  • Мнения: 5 795
Ясно, не знаех какво означава  Crazy Blush Бели са, Блан  Simple Smile , аз пък сега ще се връщам да гледам чаршафите  Simple Smile Наистина изглежда да събират доста неща.  Simple Smile Браво и за ентусиазма!  Peace
За темата - не знам дали бих се справила.  Rolling Eyes
Кайли, къде за динозарвите? Ние още не сме се организирали да ходим да ги видим  Crazy По едно време бяха в музея Земята и хората, но разбрах, че са преместени. И от други майки чувам, че са разочаровани, но пък децата ги харесвали. Щом Тони се е уплашил подозирам, че и Ивчо ще го направи, нали е пример за безстрашен Лъв  Mr. Green

# 638
  • Мнения: 1 621
Елфче, динозаврите са в Сити център, точно до музея. Но са разположени доста на тясно. Имат копчета, с които може да ги накараш да ръмжат. Иначе Тони си носеше и неговите динозаври, обаче като видя тези и даде заден ход.

# 639
  • София
  • Мнения: 5 795
А дали пак са безумни цените? Преди смятахме, че за да ги видим с децата ще дадем 20лв  Crazy Заслужава ли си според теб като цяло? Алекс дали ще се изплаши също  Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 634
Айла, много добре са станали! Peace

Аз да се похваля, че Гого е с варицела, сега очаквам опъпчване и от Филип. Лошото е, че от понедленик не е на градина заради малка хрема, а вчера отидохме на РД на едно момиченце от ДГ в Макдоналдс. То е ясно, че ако дори съм подозирала, никога не бих го завела, но ми е много криво от родителите... Confused Всъщност варицелата си е тръгнна от 4-та, 3-та, та и до нашата група стигна.

освен с ментолов спирт с какво да мажа пъпките? Много ми е притеснено да не му останат белези.

# 641
  • Мнения: 1 621
Елфче, цената е 10 лв. за възрастен и 4 лв. за дете.
Личното ми мнение е че не си заслужава. Особено както се набутахме ние 3-ма възрастни и дете и останахме 2-3 мин. Но здраве да е.

Анди, дано да я изкара леко варицелата Гого.

Групата на Тони е под карантина от скарлатина. Вече второ дете се е разболяло. А ние с Тони се разходихме до София и сега е при нашите в Момчилград. Днес ги изпратих да му вземат гърлен секрет за посявка,че го искат от градината. Само се надявам да не се разболее и да носи инфекцията от град на град,че ми е кофти.

# 642
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Ох, тия динозаври са върла тъпня. Още лятото като бяха тук във Варна писах, че това което предлагат не отговаря на цената, която искат, ама пуста реклама. Що народ се излъга...

Миме, апартаментчето се получава супер и се надявам май месец живот и здраве да ми демонстрираш лично постигнатото.

Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!

Анди, не можеш да знаеш душа дали детето ти е вирусоносител - тъпото е, че те са най-заразни когато още не са се изприщили. Не си слагай такива неща на сърцето, щото има милион други. И дет се вика, ха дано мине леко и при Гого, и при Филип и да си минат от реда. Наша Стефунка още не ни е "зарадвала" с такова нещо, но ми се ще да го минем и ние това гайле.

# 643
  • София
  • Мнения: 5 795
Анди, бързо да се оправя Гого!  Praynig Все казват, че е добре да боледуват като малки, ама много ме е страх. Филип, ако още го кърмиш, което предполагам, и ако си карала варицела може и да не се опъпчи. Стискам палци!
Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!
мда, и мен  Blush Peace

# 644
  • София
  • Мнения: 768
Айла супер, много хубаво е станало

Разгледах снимките от тържествата - ей прекрасни са ни децата, а колко са пораснали само...то времето си тече ли тече.....

Анди - според мен Гого си е хванал варицелата още миналата седмица от детската- все пак 3 седмици е инкубационния период, от вчера за днес - е доста трудно да се зарази и да избие веднага...а и Марулка е абсолютно права - най-заразни са когато още не са избили пъпките, така че няма как родителят да знае, освен ако няма информация, че детето му е било контактно. На Митко първата пъпка беше като ечемик на окото и минаха 3-4 дни докато тръгнат другите без температура, всичко мислехме, че е възпаление на окото, а то излезе варицела, така че ние същото имаме вина сигурно за болни деца    Sad , но от групата, тъй като той си беше контактен и не го пускахме с други деца извън нея.
Дано я изкарате леко.

Марулка - отчет, отчет - ама има такива дето са по напред  Laughing. Та аз съм на първа ФМ чак след почти две седмици, тогава може нещо да отчета, ама пол едва ли ще видят тогава - ама аз ще си кажа ....вече искам розови дрешки и да правя прически...ама каквото такова....

Блан - аз съм вързана в ръцете по отношение на правенето на такива неща....за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт