КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 2

  • 31 474
  • 792
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 23 229
Аз ще изпляскам един глупав въпрос  Rolling Eyes
Някоя видна артохоличка да е изследвала ФСХ на втори и трети ден в един цикъл случайно?

# 676
  • София
  • Мнения: 6 232
Шарки,водя,вярно,ама на размери, гледам ги докарваме еднакво и дано,този път се стимулираме за последно. Следващото гонене да е за термин  Laughing
Бамба,признавам си-не съм   Crazy

# 677
  • Мнения: 166
Случвало ми се е да го изследвам в един цикъл без лекарства на 15 и 21 ден, но не и на 2 и 3. Имам подозрения обаче, че може на 2 ден да ми е по-високо от 3 ден. Ти си го изследвала или така си питаш теоретично  Mr. Green

# 678
  • София
  • Мнения: 23 229
Имам една неприятна цифра на 3 ден и като се замислих напоследък все на 2 съм го изследвала заради стимулации.
Затова се зачудих дали на 2 ден би било по-ниско.
Хич не са розови нещата  Cry

# 679
  • София
  • Мнения: 6 232
Бамба,ама аз,всъщност, като се замисля имам изследван и на втори и на трети ден-все ми е 10, но  не е в един цикъл  newsm78

# 680
  • Мнения: 166
Значи, само от една цифра не го мисли чак толкова. На мен ми е от порядъка на 7, но веднъж ми беше 10 и доктора каза, че реално си ми е 7, а завишеното е по-скоро случайно. Случвало ми се е и да видя цифра като 3-4, явно има някакви вариации.

Не мисля, че на 3 ден задължително би било по-високо. Дори може да е обратното.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 079
Шарки,Хриси,стискам палци това да е вашият сполучлив опит! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Момичета,не пиша нищо,защото много ни се отложиха нещата,но за съжаление и доста се усложниха.Моето сладурче с дефектикации 36%,аз мутация 4G/4G,склонност към тромбофилия,занижени В-лимфоцити 6%(РС 6,4-23),анти-нуклеарни антитела(ANA) и това като начало smile3518На последните изследвания ми излезе и дълго спотайвала се хламидия.Лекувала съм хламидии преди 4-5 години,след това всички изследвания ми бяха отрицателни до сега.Започнахме да ги изтребваме с Вибрамицин и тук настава ужаса...Кандида албинакс при положение,че съм взимала противогъбични,цялата ми уста е в гъби и афти,а от долу да не казвам-огромни оттоци,болки при уриниране и огромни рани.Как ще ги лекуваме сега тия гадинки не знам.Спрях антибиотика и сега съм на Низорал таблетки и Дактарин орал.
Гъбите да кажем лесно,ама после пак антибиотик и пак гъбки.
Тази година ми започна кошмарно,моля се само да се обърнат нещата и да стане нещо хубаво,че колкото и да съм силна,май вече ще изпуша Banghead

Съжалявам,че така си излях душицата пред вас,ама знам,че ако някой ще ме разбере това сте вие,а и малко ми олекна.

# 682
  • София
  • Мнения: 866
Здравейте   bouquet
За мен голямото чакане започна   smile3521.Вчера си прибрах едно чудесно  Grinning /според док и ембриолозите/ бебче,разделено на 8....Имам си и една чанта с хапове и чакам 18.02,за тогава са ми и кръвният и пикливият тест.... newsm78,нямам нито на 5ти,нито на 10ти ден.... newsm78,нещо смениха този път тактиката,ама сигурно ще ми е на късмет това  Praynig.
 Hug

# 683
  • Мнения: 613
Аз ще изпляскам един глупав въпрос  Rolling Eyes
Някоя видна артохоличка да е изследвала ФСХ на втори и трети ден в един цикъл случайно?


Аз съм го изследвала при последния си опит.На 2ри ден беше по-високо от 3ти /всичко в рамките на нормата,но не помня стойностите,а и не ми се вдигат сега тежките папки да го търся/Но имай в предвид,че тогава имах задържан фоликул,който се спука 1час преди изследването на 3ти ден! Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 23 229
Моето е 14 като горната граница е 8 и нещо. Май заради него излизат много фоликули напоследък, ама от тях нищо полезно.  Rolling Eyes

chares ,  fingerscrossed

# 685
  • София
  • Мнения: 1 260
Chares,много добре сте се справили.Дано ти мине бързо времето до теста и задължително да ни зарадваш с preggo

# 686
  • Мнения: 613
Лелее,сега като се върнах малко да ви поизчета и какво виждам-още 3 бъдещи мами!
Чарес,Шарки и Хриси smile3501 стискам ви палци и ще ви следя! Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 2 367
Чарес, това ще е твоето човече fingerscrossed
Хриси, Шарки, супер вървят нещата при вас
Зази, кога е деня на теста?
Джул, всичко ще се оправи ще видиш, това е само последното препядствие
Ире, добре е че ни навестяваш, как си ти, тежи ли  коремчето вече?

# 688
  • София
  • Мнения: 6 232
А,chares ,това,вярно нещо ново-на късмет ще да е този път,тогава  Wink
Ире, ама то при теб не остана вече -по-малко от два месеца-лелеее,кога мина  Shocked Много ли сте порастнали?
jul_j ,не ти ли дадоха и нещо за имунитета-по принцип гъби,авти, лепки,като на при мен долу,декември,лекарката каза,че излизали и вследствие на стрес и отслабен имунитет. Thinking
Ще ги изчистите,не се ядосвай,и фрагментациите при спермитата са поправими,важното при теб нещата да се стегнат  Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 3 860
Ха здравейте от мен  Party
Шарки, Хриси браво за многото фукита пожелавам ви на всяка по 2 бебечета от тези фукита  Party
Чеърс - да не се похвалиш с хубаво ЧХГ на 18, а за тактиката и на мен така ми беше казала Савова на трансфера, после като се обадих на моята док и ме викна на 10-ти ден за ЧХГ  Rolling Eyes
Ира как бързо ти расте лентичката  Party
jul_j къде пуска имунология, в Малинов ли  Rolling Eyes интересно ми е какво ще ти кажат за антинуклеарните, че и мойте са повишени  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт