Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Чинче, благодарско за сладката темичка. Успех утре и да насрочите хубава датичка Wink. Моята вече е готова, дано си я спазим. Аз, пък съм в другиден на док.и ще ми бият инжекциите за по-бързо разтваряне на дробчетата на бебо. Все още не съм убедена в необходимостта им, ама щом док. казва, че по-добре да ги сложим, май ще трябва да му се доверя Rolling Eyes. Досега толкова много години сме заедно и никога не ме е подвеждал.

# 16
  • Мнения: 49
Точно така, ЕЛДРА, с вяра и позитивизъм напред  bouquet

ЦВЕТИ, и аз съм така, лошото е, че и две от бременните ми дрехи вече са ми тесни, толкова добре те разбирам! А най-лошото е, че напоследък хич не съм гладна, и въпреки всичко ям- напр. козунаци- не обичам, тая година какво стана, нямам идея, ометах почти цял козунак за 2 дни сам-сама #Crazy Да си призна честно, вече се притеснявам ще си върна ли някога кг, на коята бях последните 15 г. newsm78

# 17
  • Мнения: 38
Е, Кити. Ще си ги върнеш и още как. Обещала съм ти диетичка-само трябва да ме слушаш и изпълняваш.След като три пъти съм сваляла по 40 кг. с нея за около 4 м. значи е възможно. Не го мисли сега, ами си яж. След около месец, два започваме с диетата и тогава....вода, ябълки, вода, домати и по някоя диня за разнообразие, после пак вода... Joy  chef..

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Елдра, като спомена диня - имам чувството, че само да излязат на пазара и моята диета ще е диня, диня, диня, диня....  Laughing

Бюти, да ти кажа, не си далеч от истината, отстрани май така изглеждаше + аз пищяща някой да отвори клетката, че да го метна по-бързо вътре.  Joy
Омазах се с йодасепт, който май е с изтекъл срок на годност, ама нищо друго нямам.

Чин, успех утре на прегледа!!

Аз се чудя - за договорка за раждане кога е време да звъня и какво да кажа на доктора всъщност???

# 19
  • Мнения: 199
Ееееее,Елдра,много тежко ми звучи.... Crazy JoyНе си ни пускала скоро снимчица. Simple Smile
И аз се вдъхнових и се снимах.Утре ще пусна една в албумчето ни.

Оооохххх,Кити,как не го владея това,за което говориш.... Rolling Eyes ooooh!Сигурна съм аз,че си имаш начин да си се оправяш с него,ама много тежко ми идва...Не че много жени не действат по подобен начин... CrazyКазвам ти-гледай себе си и собственото си спокойствие в момента! Heart EyesМалко егоизъм понякога не е излишен. Hug

Шунче,ще стискаме палци за изпита на малката!А,иначе,време беше да ти порасне този корем. WinkСпомняш си как си помислих,че си приятелка на Анелия,която я придружава. Joy

Ваче,много работна си бе жена!  bouquet



Чин,не на последно място-благодаря за хубавата ни темичка!  bouquetКак стои въпроса с меренето на тонове в МД?Питам,защото ми е най-близо.За утре-успех!

# 20
  • Мнения: 1
чинче стиснати палци и от мен за утре:))))))като знам че някои мамщета са с планирано секцио има да си го преживявам с вас Hug
а за мъжо-той работи 4 на 4 и нямам търпение да си дойде-ма поне така не си омръзваме Party
спокойна нощ и да не будувате ей Shocked

# 21
  • Мнения: 9
Ех, имаме си нова темичка,да ни е честита! Simple Smile
Чин,отново си се постарала Hug
Успех на утрешният преглед и от мен стиснати палчета ,всичко да е наред с бебо,както и за всички други мами на прегледи Peace

Кити ,абе той мъжо на майтап ще го е казал,според мен Simple Smile Не му се връзвай толкова да се тормозиш Hug

Ани2 много си готина с червена коса Simple Smile

Албумчето ни е пълно с много хубави коремчета Hug Hug Hug
Аз се отправям към креватчето,сладки сънища мамчета! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро!

Кафенце и закуска от мен




Аз точно изпратих моето момче на летището, замина за 10 дни чак в Индия, сега ми е тъжно и празно и даже не ми се спи Sad

# 23
  • Мнения: 71
Добро утро Simple Smile

Бюти 10x за закуската Simple Smile А тези 10 дни ги уплътни с нещо само за себе си.Сигурно е много гадно,но ще минат толкова бързо,че няма да се усетиш  Hug

Чин разкошна тема   bouquet Перфектна,както винаги Simple Smile Стискам палци за ЖК Simple Smile

Кити  Hug не се впрягай Simple Smile Тегли една на всички и се наслаждавай на последните седмици 2 в 1 Simple Smile Аз имах същите драми,но в един момент просто стигнах до извода,че няма смисъл да си тровя нервите.И без това ми е трудно чисто психически да се справям,само домочадието ми липсва на главата.Кой каквото иска да прави,пак на моето ще стане  Twisted Evil
А за името-онзи ден приятелката ми много ме обиди.Пита ме как ще кръщавам бебе и аз и казвам,при което се обръща и ми заявява как името хич не й харесва.Ама защо всички си мислят,че трябва да се съобразявам с тях?!Аз го нося 9м,аз му треперя,аз ще се мъча-съответно правото да избера име е само мое.Ама ми стана много обидно...  Sad

Цвети май Дани днес е рожденник ... Simple Smile Да ти е жив и здрав,много да ви радва.Да е мноооого щастлив и винаги усмихнат и да има едно много безгрижно детство,изпълнено с много игри и пакости Simple Smile

Аз с тоя сън хич ме няма...ни на ляво,ни на дясно става.По гръб се душа...Добре че остава още малко Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 370
Kъдрокоске, благодаря ти! Аз по някога ви чета през телефона, а съм си изключила картинките че по бързо да ми зарежда и не ги виждам.  Simple Smile Като има линк, после като седна на компа си знам да погледна, но снимка по никакъв начин не ми я отбелязва и после не се връщам да гледам.

Цвети да ти е жив и здрав Дани! Весел празник днес ви пожелавам и да покажеш тортата.
Ние също избрахме тортите вече.

Темата отново е много хубава, да ни е честита!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 14
Христос Воскресе и от мен  Heart Eyes
Дано сте изкарали добре по празниците, аз уж четох, ама спя с едното око и нищо не запомних. Стискайте палци още два дни, очите ми са като палачинки, но днес и утре имам 2 контролни и 1 изпит и прилючвам за сега  Praynig
Само една вметка ще направя - понеже май никой няма връзка с Цвета, Чин, дали си чувала нещо за нея? Дали е родила вече? Извинявам се ако вече си казала, може и да съм пропуснала.

# 26
  • Мнения: 49
ЦВЕТИ, честит рожден ден на Дани, нека расте здраво, щастливо и спокойно дете и да стане най-грижовния батко! Heart Eyes Hug

ВЕЩИ,   bouquet, той моят все си е бил такъв грубиян, ама преди хич не ми пукаше, докато сега #2gunfire

Днес е първият ми ден от болничния  Wink

Хайде, ЧИН, чакаме да чуем най-чаканата дата! Hug Heart Eyes

ЕЛДРА, аз много искам да кърмя, това май не се връзва особено с толкова драстична диета? АНА, как мислиш?

ШУНЧЕ, много неприятна история с тоя заек... Слагам компрес с риванол и крем от арника- много бързо ще зарасте раната!

БЮТИ, съвсем самичка ли оставаш? Ако имаш нужда от компания, аз съм насреща!

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 305
Добро утро,
Моето момченце днес става на 5 newsm59  party023  bigdance2 години, искам да ви почерпя за негово здраве и да ви пожелая съвсем скоро да изпитате и вие най хубавото нещо на този свят, да станете родители и да ви се родят здрави бебчета който да осмислят живота ви, няма такова щастие.
Ани, Вещи, Кити,  Благодаря ви от сърце Hug
Чин с теб сме Hug
Бюти, бързо ще минат 10 дни, не бъди тъжна.

# 28
  • Мнения: 111
Добро утро и от мен!  Да се запиша в новата прекрасна темичка, за което благодаря на Чин Simple Smile
Аз ще ходя днес на док, но няма да ме преглежда най-вероятно , само ще ми пусне болничния.
 Теди, Чин беше писала , че Цвета си лежи все още в МД и ще пита свекито за нея , но общо взето май  са добре с бебките  Praynig

 Аз съм почти 14 кг отгоре  Embarassed За последната седмица доста  ми порасна корема и  килограмите. Трябва да почвам от днес пак разходките.


tzvetihc, честит ти рожденик !!! Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!

Хубав ден  ви пожелавам!!!

# 29
  • Мнения: 36
Добро утро мамчета.
Ние вчера се върнахме от вилата и малко ви позачетох но нямах сили да пиша че бях гроги и си легнах.
Чин браво за темата както винаги е страхотна,имаш стиснати палчета и от мен за днес и дано изберете хубава дата за секцио.
Цвети честит ти рожденик да е жив и здрав дани и много да ви радва.
И аз да ви почерпя че днес моят татко има рожден ден  http://www.cakepicturegallery.com/d/39251-1/Two+tier+light+green … 25d3d4b1215fbbd56

Общи условия

Активация на акаунт