той я пребива, а никой не се меси

  • 20 733
  • 457
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 897
попитах преди няколко поста авторката съпругът и какво мисли по темата- тя не ми отговори/ не че е много важно,просто ме учуди/. Направи просто впечатлние, защото , ако ние имаме познати семейни приятели и знам/в случая чувам/, че жената я бият, все ще спомена на какво мнение сме със съпруга ми. Ще спомена как ние се чудим да помогнем.


Тя никъде не пише, че има мъж. Дори в един от постовете е написала, че тя самата е чукала на вратата им. Отделно едва ли има мъж, който да седи да слуша комшията как млати жена си, докато детето му от страх се крие под одеялото. Колкото и да е непукист...

Мен ми е притеснително това, че и Viktoria@ и Марина изчезнаха след зов за помощ от този тип проблем...

# 391
  • Мнения: 755
Корина така е, но аз се осмелих да изразя не съмнения, а по-скоро недоумение, защото тя не ми отговори/пак казвам , че не е важно само го отбелязвам/ пък и после написа , че се събират семейно. Аз го разбрах в нормалният контекст, не си представях, че се събират тя с детето и съседското семейство. Не че е нередно, но просто първоначално друго схванах. Извиних се на авторката, защото след проявеното нездраво любопитство от моя страна , разбрах пост фактум /може би само аз не съм го разбрала/, че тя всъщност е самотна майка и вероятно темата "съпруг" не и от най-любимите.
Може пък да не е изчезнала, а да и е натоварено ежедневието с работа и дете/надявам се да е така/. Но пак си седи това "усещане" да му се не види, дано си остана само с него. Tired Не знам вече, дано всичко е наред с малтретираната жена и авторката съумее да и помогне. Peace

# 392
  • Несебър
  • Мнения: 195
Последно е влизала на 09.05,но не е писала newsm78

# 393
  • Мнения: 3 659
Какво следене се е заформило. ooooh!
Авторката не е длъжна да информира какво се случва, нито да се обяснява тя ли е жертвата или не е, има ли мъж, няма ли... След като не пише, значи така е решила. Какво само я дебнете кога е влизала, защо не е писала? Егати ....

# 394
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами защото като хвърлиш такава бомба, хората се вълнуват. Нормлно е всички да се питаме и да недоумяваме, и да се съмняваме....
Дано всичко да е наред.....

# 395
  • Мнения: 12 703
Притесняваме се и се надяваме.  А когато искаш да получиш адекватен съвет, е добре да изложиш обстоятелствата.  Това не е тема - да си боядисам ли косата руса.

# 396
  • Мнения: 755
Какво следене се е заформило. ooooh!
Авторката не е длъжна да информира какво се случва, нито да се обяснява тя ли е жертвата или не е, има ли мъж, няма ли... След като не пише, значи така е решила. Какво само я дебнете кога е влизала, защо не е писала? Егати ....
Не става въпрос за това Пепина. Просто погледнах на жената профила, не е забранено за твое осведомление и там видях  по последните и постове, че всъщност е самотна майка.  Боже кво "престъпление" съм сътворила ... та чак и длъжна да ми е. ooooh! TiredНе е длъжна разбира се. Прибягнах до подобно информиране, защото след моят пост се усети начало на неблагоприятна дискусия, а това не ми допада. Затова пост фактум се извиних . Беее кво се обяснявам и аз... Тук винаги накрая се казва на "магарето чуш". Пък и Пепина да ти е хрумвало, че във форума пишат професионалисти по темата и искат да помогнат. За целта обаче им е необходима информация. Ама не да се изкажем хей така.... Tired
Парци права си! Peace

# 397
  • Мнения: 3 659
Не мисля, че е много редно да се ровите в писанията на някого и да ги изтипосате ей така. Грозно е. Пък и почва едно чудене, тая сама ли, защо ли е сама, ровене в личния живот. Едва ли й е приятно на авторката Crossing Arms

 Fortune  Ако има професионалисти едва ли това е начина да се достигне до отговорите, които ги вълнуват. Има лични съобщения, ако ти пък не знаеш. След като авторката не пише в темата, явно си има причина за това, какво я чепкате. Пиши й на лични като си толкова заинтересувана, но е тъпо да се обсъждат лични неща публично.

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 12:18 от Pepina77

# 398
  • Мнения: 12 703
Когато веднъж си изтипосал нещата във форума, те вече не са лични.

# 399
  • Мнения: 3 659
Ама Трещерица, аз разбирам да се притеснявате и да попитате в темата - какво се случва, примерно и да изчакате отговор, ако има желание за такъв.
Ама да седнете да ми обсъждате кой в колко часа е влизал в сайта, защо не е дал информация, а явно и мъж нема, та затова не ходи да бие побойника. Егати и .........
П.С. Кое не е лично??? Че няма мъж ли?

# 400
  • Мнения: 12 703
Ми щом го е писала, изяснява се, че не може мъжът й да го пребие.  А щом е влизала, успокояваме се,  че не пребил и нея.

# 401
  • Мнения: 755
Ааааа супер, Брава Пепина smile3501, ти дискретно поклати пръст. Сега се започва с махленското, ама що, как пък аз, а ти. Ти въобще прочете ли моите постове? /риторично питам, не хаби за отговор/.
Чудо! smile3501

 Форумът Пепина е доста обширен като не ти изнася не влизай в тази пошла тема, където "следим"авторката и и държим сметка,защо не влиза и дали има мъж. Няма да имаш никакви дразнения тогава, просто преодолей любопитството си. Peace

# 402
  • Мнения: 3 659
Аха, вие я извинявате, че мъжът й не може да го пребие, след като сте проверили, че няма такъв...
Успокоили сте се, че не тя е жертвата, но остава въпросът - темата пързалка ли е... ooooh!

форчън, няма да ти коментирам постовете повече... Продължавай да следиш...

# 403
  • Мнения: 755

форчън, няма да ти коментирам постовете повече... Продължавай да следиш...

Избери си друга тема да се дърляш с мен , тук не е удачно.
Защото не оставам длъжна - а провери пак кой следи дорогоя, чакам те в съседната тема да се надхващаме. Laughing

# 404
  • Мнения: 3 659
Аз не се дърлям с никого, просто се опитах да  намекна, че отстрани изглежда много грозно и прилича на любопитство, не на опит за подкрепа. Реакцията ти е меко казано странна, тръгна ти да се дърляш. Аз влизам в темата не заради теб, а за да прочета авторката дали не е написала нещо. Без да я изнудвам и да й вадя постовете от други теми, други форуми и да я обсъждам.

Общи условия

Активация на акаунт