той я пребива, а никой не се меси

  • 20 729
  • 457
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 12 701
Аз не се дърлям с никого, просто се опитах да  намекна, че отстрани изглежда много грозно и прилича на любопитство, не на опит за подкрепа. Реакцията ти е меко казано странна, тръгна ти да се дърляш. Аз влизам в темата не заради теб, а за да прочета авторката дали не е написала нещо. Без да я изнудвам и да й вадя постовете от други теми, други форуми и да я обсъждам.

Ти си нашата Майка Тереза   Hug                         

# 406
  • Мнения: 755
Без да я изнудвам и да й вадя постовете от други теми, други форуми и да я обсъждам.

Абе Пепина що ме дразниш бе жена?!? Най-много се дразня , когато чела недопрочела няколко поста на различни потребители, но запомнила един и се започват някакви генерални умозаключения.
Да клатиш пръст окей, темата залитна в следене, но не от моя милост/т.е. кога влиза и т.н./ . И да понеже  много държиш последната дума да е твоя- а сега поименно да посочиш къде аз съм вадила някакви постове на авторката от други теми и да ги обсъждам. Дори не съм я цитирала, по-скоро имах неблагоразумието забележи да постна личното си впечатление без коментирам въображаемите постове /за които си пишеш хей така лаф да става/. И аре спри да ме дразниш, че оспамихме темата. Егати....

# 407
  • Мнения: 3 659
Хаха ... А аз дали в първия си пост се обърнах лично към теб? Или ти сама си се набута измежду шамарите? Гузен негонен бяга. Лично аз бях подтикната от мнението на Shu Shi. То ми преля чашата, ти си се намърда обаче. Така, че проблема си е твой.

А и не съм имала предвид директно цитиране на постове, надявам се ме разбираш.

И наистина аз спирам, последната дума е твоя  Peace

# 408
  • Мнения: 326
 Я се пребийте една друга, а ние няма да се месим, обещавам  Mr. Green

# 409
  • Несебър
  • Мнения: 195
Хаха ... А аз дали в първия си пост се обърнах лично към теб? Или ти сама си се набута измежду шамарите? Гузен негонен бяга. Лично аз бях подтикната от мнението на Shu Shi. То ми преля чашата, ти си се намърда обаче. Така, че проблема си е твой.
Хайде сега пък аз съм на мушка.Не смятам,че съм се ровила в личното и пространство след като съм погледнала кога е влязла последно!Просто се зачудих,че влиза,а не пише.Какво толкова?А и нека да оставим Марина М да каже кой къде се бърка!

# 410
  • София
  • Мнения: 2 217
Я се пребийте една друга, а ние няма да се месим, обещавам  Mr. Green

 Joy

# 411
  • Мнения: 12 701
Ами да се появи да каже  къде е въпросният. Ще го пребия и още как.

# 412
  • Мнения: 755
Я се пребийте една друга, а ние няма да се месим, обещавам  Mr. Green
Отилия и ти не мъ дразни, щото нал знайш ПМС не прощава. Joy Whistling Joy Днес не миййй широко скроен ден. Crossing Arms
Ама ха... как пък се Адосах. Crossing Arms Crazy

# 413
  • Мнения: 897
Не мисля, че е много редно да се ровите в писанията на някого и да ги изтипосате ей така. Грозно е. Пък и почва едно чудене, тая сама ли, защо ли е сама, ровене в личния живот. Едва ли й е приятно на авторката Crossing Arms

 Fortune  Ако има професионалисти едва ли това е начина да се достигне до отговорите, които ги вълнуват. Има лични съобщения, ако ти пък не знаеш. След като авторката не пише в темата, явно си има причина за това, какво я чепкате. Пиши й на лични като си толкова заинтересувана, но е тъпо да се обсъждат лични неща публично.
Пепина, ама изобщо не си права. Ако някой не иска, ако избива комплекс, че някой ще му рови в постове в ПУБЛИЧЕН форум. Ако някой някъде не му е приятно да го анализират- ТО ТОЙ НЕ ТРЯБВА ДА ПИШЕ ПО ФОРУМИ. Много е глупаво в публичен форум, публична група да се говори за ЛИЧНО! Лични са снимки, които може някой да ми изпрати на мен, а аз да ги разпространя на момичета от тук, за да си избиват комплексите! Ето това е лично нахлуване.
Както казва модератора на един друг форум - "Преди да пишете, мислете! 5-10 мин, ако трябва дни и месеци, а не после да се чудите как да ме молите да трия! Това е форум и живейте с мисълта, че някой може да го прочете. Че някой може да ви критикува, да ви аплодира, да ви се скара!"

Fortune, аз пък искам да поясня, че изобщо не съм тръгнала да те накорявам, че си анализирала, защото и аз преди дни се замислих, аджеба тази жена защо не изпрати мъжа си. А след това рових в старите й мнения, както и на Виктория, за да видя дали не е писала с някого по-лично, да видя дали не е разменяла Фейсбук покани, или написала "Дай ми на ЛС Скайпа си", за да попитам някой за инфо как е.

# 414
  • Мнения: 3 659
Корина ще ти отговоря.
Права си, че това е публичен форум и тн... Обаче според мен не е тук мястото да се анализира авторката. Тя е написала и споделила каквото е решила в друга тема, в друг форум. Ако е искала да го каже и тук е щяла да го напише и да отговори на въпросите защо мъж й не ходи да бие побойника.

И малко офф - аз не бих оставила мъжа ми да се бие. Това може да е много опасно, един такъв индивид може да прибегне и до крайности. Така, че въобще не съм се и замислила защо жената не праща мъжа си. И в крайна сметка това не би било никакво решение. Какво мъж ми ще стои пъдар при всеки скандал ли? Смешно е.

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 23:54 от Pepina77

# 415
  • Мнения: 897
Корина ще ти отговоря.
Права си, че това е публичен форум и тн... Обаче според мен не е тук мястото да се анализира авторката. Тя е написала и споделила каквото е решила в друга тема, в друг форум. Ако е искала да го каже и тук е щяла да го напише и да отговори на въпросите защо мъж й не ходи да бие побойника.

И малко офф - аз не бих оставила мъжа ми да се бие. Това може да е много опасно, един такъв индивид може да прибегне и до крайности. Така, че въобще не съм се и замислила защо жената не праща мъжа си. И в крайна сметка това не би било никакво решение. Какво мъж ми ще стои падар при всеки скандал ли? Смешно е.
Може и да е смешно. Мисля, че си чела историята за съседите на майка ми и баща ми. Смешно, викаш! Добре, че е бил баща ми пъдара да ходи да спасява от зверски бой жената.Нямаше да се е развела и децата й да са толкова щастливи, колкото са сега. Защото щяха да са и те следващите жертви на ритници , тупаници... Ама ти си мисли че е смешно. Баща ми ми е казвал- "Чуя ги , че се затропат и нахълтвах с вратата да я спасявам от този пияница! ". После като е решила да го изгони пак на нашата врата е звъннала. Ако е имало кой да помага на теб... Ако ти си на мястото на тази жена. Щеше ли да се смееш.

За споделянето, ако искам да споделя нещо много лично с теб, то няма да го направя там, където може всеки да го прочете. Не е толкова тънка материя. И аз се ровя в чужди профили, предполагам и ти...

Малко да разведря темата.
Живееха във входа под наем семейство китайци.  Mr. Green Почват едни китайско-женски крясъци, плач се чува, викове... Нещо като "Ай Ай АЙ". Крещи жената. баща ми пръв да я спасява... И тропа по вратата им, вече ще влиза с вратата, отворила жената, плаче. И с една пръчка в ръка. Мъж й се свил на кълбо в коридора, тя плаче и го налага. И се оплаква "Те видя ли го с руса жена, мене лъже! Той лош " . Тя го бие и плаче, извива все едно той нея маризи...  Joy Joy Joy

# 416
  • Мнения: 676
Това пък мъжа ми да ходи да се бие, заради чужди проблеми, изобщо не го разбирам. Първо, за да го направи, означава да падне на нивото на този малоумник. Второ не съм чак такъв алтруист, че да рискувам собственото си семейство, заради чуждото. Трябва да се направи всичко възможно да се помогне на тази жена, но да се рискува собственото семейство и здраве, това е абсурдно.

Корина, евала на баща ти, но това не може и не трябва да бъде правило за решаване на подобни ситуации.

# 417
  • Мнения: 3 659
Корина фенка съм на баща ти ще знаеш. Не съм чела историята на неговите съседи, пропуснала съм  Mr. Green
Имало е ефект, жената се е осъзнала и се е развела. Но пак не си представям цял живот баща ти да нахълтва и да спасява съседката. Пет, десет, двайсет пъти, но това да се превърне в начин на живот - не става. Евала, че сте били насреща и сте помогнали. Както бях споделила, аз само изревах веднъж на двора някой да ми помогне, но само ме гледаха зад пердетата.

А това за китайците е яко, ша знаеш. Развесе ли ме  Joy Joy Joy

# 418
  • Мнения: 897
Аз не знам защо изобщо говорите за бой?. Естествено, че агресията на агресивни не помага, защото ги е предизвикала да стават такива.  ooooh!
Контрирах за "смешното" думите на Пепина "Какво мъж ми ще стои пъдар при всеки скандал ли? Смешно е.". Да седял е баща ми като пъдар. И го е привиквал, и му е говорил... горовил... И като е видял, че нищо не помага са подкрепили с майка ми да изгони насилника. Ако ги нямаше тях? Като на сутринта е винаги по-светло и като се стъмни знаеш, че ще осъмнеш пак?


Стига спамихме.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 00:46 от Корина

# 419
  • Мнения: 897
Както бях споделила, аз само изревах веднъж на двора някой да ми помогне, но само ме гледаха зад пердетата.


нещастници!!!!!!!!!


А това за китайците е яко, ша знаеш. Развесе ли ме  Joy Joy Joy
А, моля ти се. Тя даже и в Китай си го върна човека. Изгони го като куче...  Даже се бъзикахме тогава с един колега да си я вземе за жена срещу 5000 Е, за българско гражданство. Беше навит, макар, че го предупредих, че е агресивна и налига на бой.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 00:48 от Корина

Общи условия

Активация на акаунт