бебеправене

  • 40 664
  • 680
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 425
Пронтоооо мацки  smile3534 Аз пак ли съм най-/не/ранобудната?  Mr. Green

Ох на мен днес ми е доста зле, снощи се понапих сама вкъщи, гледах една сърцераздирателна драма и рев, рев, рев... още съм подута, но се чувствам някак пречистена от лоши емоции  Simple Smile

Пак чета тука някакви депресии, много моля да се освестите  Naughty
След много размишления и самоубеждения се осъзнах, че колкото и да рева, колкото и да се запъвам на сила няма да стане, а и за себе си сякаш прецених, че все пак момента не е най-подходящия и дърпам малко ръчната, поне за 2-3 месеца  Cry
Обичайте хората до себе си и се радвайте на всичко около вас, оставете се и вие да бъдете изненадани, така щастието ще е още по-голямо  Peace

Хайде целувкииии аз отивам на пробен грим и прическа за бала  smile3502

# 631
  • Мнения: 230
Момичета,днес след обяд тръгваме с моя приятел за Браселона Simple Smile Ще се върнем може би след месец,а може и по-рано.Пожелавам ви много  EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP 1stroller

# 632
  • Мнения: 129
Страхотна новина, Shine! Много весело прекарване ви пожелавам и ти да се върнеш с две чертички Simple Smile Хапвайте от вкусната храна в Испания, наслаждавайте се на пътя ... и повече кекс. Чакаме да се обадиш, като се върнеш!

# 633
  • Мнения: 652
shine_ Приятен, лек и безопасен път и да се върнете живи и здрави и за предпочитане бременни Simple Smile    Hug

oceanlab И аз гледах сърцераздирателни неща вчера, че чак ме е яд. Изтормозих се, гледам един сериал и много рева на него.

illusion__ Докато не дойде лелката, винаги има надежда!  Praynig

# 634
  • Мнения: 425
Препоръчвам ви този филм Ask Tesadufleri Sever има го в Замунда, не е типичната турска боза  Naughty
Гледала съм какви ли не драми и романтики, но това ме разтърси наистина. След такъв филм преосмисляш целия си живот...  Cry

# 635
  • Мнения: 230
Благодаря ви милличкииии.Дано пожеланията ви станат реалност.ще пиша като се върна. newsm51 baloni bg

# 636
  • Мнения: 2 237
Абе то за депресиите е ясно че не са позволени. Ама....Притеснява ме фактът, че работя във вредна среда(накратко в радиация). Като почвах ме питаха ще имам ли още деца и аз "Ааа, не, споко". Кой да ти знае какво ще стане. Абсурдно е да се махна от тука, защото няма къде да ида. Отпуска имам дълга през юли. Ето защо, се надявам поне тогава да стане. Така и така ще излезна за малко от среда, може да се отрази добре  Thinking

# 637
  • Мнения: 24
shine_  само положителни емоции ти желая и да ни зарадваш с хубави новини Simple Smile

# 638
  • София
  • Мнения: 973
Изоставих ви малко, че имах доста работа. Стискам палци на всички, които са в очакване!  Praynig И най-важното е да мислим позитивно и да се разсейваме с по-забавни неща, че с тея депресиращи филми, някак си не ми звучи добре идеята  Flutter

# 639
  • Мнения: 652
blizna4e Радиацията наистина не е добре, но ти споделила ли си тези си страхове със доктор?  Thinking

Цветенцето къде изчезна? Няма слънце и то се скри!

oceanlab Мен много филми и сериали са ме накарали да преосмисля целия си живот, но всяко чудо за 3 дни. Ефект никакъв Simple Smile Мисля, че до голяма степен филмите и сериалите изкривяват реалноста и разбирането ни за живота. Не че това ме спира да гледам, напротив...Просто изказвам мнението си Simple Smile

illusion__ Именно  Peace

# 640
  • София
  • Мнения: 3 741
Еха, как й завиждам на shine ако знаете...А пък какви бебета се правят в Барселона!! С вграден испански излизат Laughing
Lillylu, живачни термометри май и тук не продават вече, иначе аз бих предпочела тях. Бе изобщо с тая температура ми е едно такова... Гледам да не занимавам господина и с тази работа и се крия като партизанка. Сутрин само го чакам да звънне часовника и да отиде да прави кафе...
Аз се чувствУвам прекрасно- нито ме боли, нито ме сърби. Толкова ми е добре, че направо ми се реве Laughing Вероятно и този месец ще е фал. Но и аз имам планувани почивки в чужбината, така че добре дошло детето, ако е решило полиглот да цъфне.
Хайде, горе тиквите и много усмивки!

# 641
  • Мнения: 615

Цветенцето къде изчезна? Няма слънце и то се скри!

Здравейте прекрасни  Heart Eyes. shine_  хайде лек път и да се върнеш с положителен тест  Heart Eyes
Хей какви са тези черни мисли, депресии и т.н.
Хм хайде и аз да се включа в групата  Tired, ходих днес на лекар - ами нищо не се видя, само удебелена лигавица. Лекарката каза, че е още рано имайки предвид по-късната ми овулация и, че е нормално да не си види нищо, но мен си ме гложди  Tired

# 642
  • Мнения: 2 250
Абе девойки оставих ви от вчера,че съм болна и ми е зле и вие какви са тези депресии по никое време  Laughing
Цветенце ще видиш,че всичко ще е наред,не се притеснявай  Hug
shine_  лек път и прятно прекарване и дано да е много резултатно пътуването  Peace

# 643
  • Мнения: 2 237
Момичета, пак аз. Исках само да кажа, че аз и този месец ще трябва да забравя за бебе. Нали си взех вчера изследването и гъбички нямам. Но имам бактериална вагиноза и предписаха лечение с Флажил и Низорал. До сега четох в интернет за вагинозата и ето какво установих: при лечение с Флажил е желателно да не се забременява. Вагинозата може сериозно да увреди плода и да предизвика аборт. Ето защо опитите за забременяване трябва да се прекратят докато вагинозата не отшуми и флората не се възстанови. Желателно е по време на лечението да се прави секс с презерватив. Това са изводите които прочетох аз. Аз от утре ще почна да пия Флажил-а. Този месец ще пия всичко което трябва, ще се прочиствам и тн. Другия ще отида на контролен преглед и ако всичко е ок и вагинозата е отшумяла, чак тогава мога да подновя всякакви опити за бебе. По-интересното е че това лекарката ми го беше спестила, и пак щях този месец да съм с празни надежди  ooooh!
Написах всичко това, защото реших че може да е полезно.
Поздрави и успех поне на вас този месец !  Hug


# 644
  • Мнения: 652
А пък какви бебета се правят в Барселона!! С вграден испански излизат Laughing
Гледам да не занимавам господина и с тази работа и се крия като партизанка.
Хахахахахахахахаа  hahaha Ох направо ме разби, до сега съм се хилила!
Аз и да исках, не мога да се скатая. Особено през уикенда, аз съм тази дето става първа и пуска кафетата и прави закуските. Аз за сега ще му се доверя на моя термометър, май не ме е излъгал, точно си вървят нещата както показват температурите Simple Smile
*Цветенце* еее, недей такаааа, вместо да подскачаш от радост, ти се сдухваш. Дръж фронта, ти си нашата двучертичкова гордост Hug

blizna4e Ааа, това е важно. Много ти благодарим Simple Smile Стискам палци да оздравееш по-бързо и другия месец с нови сили. Тамън сега ще си починеш малко и надявам се поуспокоиш.

Прегръщам ви всички  Hug и отивам да готвя за вечеря, че мъжо се обади, че се прибира вече Simple Smile И докато ме няма, без повече сдухвания! Пуснете си някой забавен филм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт