Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 111

  • 31 221
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 280
Цитат
това развитие го чакаме сигурно от 10-15 епизода. Мазохисти сме  

Младите нямате търпение, ние с повече житейски опит знаем, че хубавите работи стават бавно. Hug  Hug  Hug

то е ясно, ама чак пък толкова мотане. Е, поне сега знаем колко ще се мотат- още точно 6 еп  Laughing
Аз вече не съм убедена, че остават толкова епизоди. Ако той признае, че я обича, какво друго можем да очакваме?  Peace Евентуално сватба и успеха на нов албум.  newsm78

еее, чакай. Той може да я обича, но нали не мислиш, че Несрин ще се даде лесно  Laughing

# 676
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 spam2 spam2 spam2 spam2 spam2 spam2

Във филма които започна тази вечер и участва Умут Курт има и още едно познато лице, малката Ася /"Аси"/.


# 677
  • Мнения: 3 484
Цитат
Аз вече не съм убедена, че остават толкова епизоди. Ако той признае, че я обича, какво друго можем да очакваме?   Евентуално сватба и успеха на нов албум.

И аз вече цели 5 минути мисля над този въпрос, Уси. Laughing
Остават още 5 епизода - един да оженим Накието, един за Балчичек и Джафер, един да сдобрим всички изпокарали се, един за албум, един за сватба на Хасрет и Мурат. Докарах ги. Joy hahaha
Е, не можах да оженя Левент и Джерен. Mr. Green

# 678
  • Мнения: 2 157
еее, чакай. Той може да я обича, но нали не мислиш, че Несрин ще се даде лесно  Laughing
Аз не очаквам той да се съобрази с Несрин. Нали затова изчезна от къщата, защото е наясно, че при нея промяната ще е много трудна. Ако Хасрет обаче реши да се съобрази с мнението на Несрин, тогава може да се забавят нещата.

# 679
  • Мнения: 2 116
Аз лично мисля, че изненадите, точно в тези последни 6 епизода са най-малко предполагаеми, което ги прави и по-вълнуващи и чакани... Peace

# 680
  • Мнения: 3
с 2 думи развитие на действието очакваме в еп. 52  Peace

Това го знаем  Joy Joy JoyДействието винаги е в следващия епизод hahaha hahaha hahaha


Досега винаги са започвали с картинка от следващия ден , без всякаква връзка между епизодите, просто сме върха на последователността.Дали има друг такъв сериал? Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 2 157
Цитат
Аз вече не съм убедена, че остават толкова епизоди. Ако той признае, че я обича, какво друго можем да очакваме?   Евентуално сватба и успеха на нов албум.

И аз вече цели 5 минути мисля над този въпрос, Уси. Laughing
Остават още 5 епизода - един да оженим Накието, един за Балчичек и Джафер, един да сдобрим всички изпокарали се, един за албум, един за сватба на Хасрет и Мурат. Докарах ги. Joy hahaha
Е, не можах да оженя Левент и Джерен. Mr. Green
На мен малко множко ще ми дойде сватба за Джерен и Левент. Той до вчера влюбен в Хасрет, и сега изведнъж ще я забрави и ще се ожени за Джерен.  #Crazy Ами обидно ще бъде и за Джерен.

# 682
  • София
  • Мнения: 7 895
Ако са 56 епизода остават още шест HugНали така  Joy Joy Joy
Е има с какво да се запълнят.Трябва да се изпоженят сума народ , а и развод да няма ,  докато се стигне до съществената сватба.

Дориана , няма семеен сериал така да почва.Ама те го карат по американски стандарт .Всяка серия сама за себе си  Joy Joy Joy И тук таме препрадки.

# 683
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 684
  • Мнения: 2 157
с 2 думи развитие на действието очакваме в еп. 52  Peace

Това го знаем  Joy Joy JoyДействието винаги е в следващия епизод hahaha hahaha hahaha


Досега винаги са започвали с картинка от следващия ден , без всякаква връзка между епизодите, просто сме върха на последователността.Дали има друг такъв сериал? Joy Joy Joy
Като знам, че тези епизоди в която и страна да ги дават, ще ги нарежат на по малки части, комай няма значение как ще започват и как ще свършват епизодите.  newsm78 Да не би АСИ да го даваха в оригинални епизоди? Или Пламъкът на сърцето? За другите филми не знам как са ги рязали, но знам колко минутни са епизодите  почти в цял свят.

# 685
  • Мнения: 2 116
Уси, голямата любов е последната любов...
И често клин, клин избива...
А и я виж как се разбират и си се забавляват...

# 686
  • Мнения: 2 157
Ама те го карат по американски стандарт .Всяка серия сама за себе си  Joy Joy Joy И тук таме препрадки.
Е, значи са новатори. Нали хората стачкуваха, за да се доближат до европейските и американските стандарти. Па ако си издействат да снимат цял филм, че тогава да го продават, ще направят още по добре.  Peace Поне на мен така ще ми е по удобно.

# 687
  • Мнения: 2 157
Уси, голямата любов е последната любов...
И често клин, клин избива...
А и я виж как се разбират и си се забавляват...
То затова ли мъжете като влезнат във втория си пубертет изживяват голямата си любов.  hahaha

# 688
  • Мнения: 2 116
Не виждам никакъв проблем от къде ще започне следващия епизод....стига да се направи логична връзка със следващата сцена.Това не означава винаги...продължение на сцената, която е била предходна...
В сериала често вървят паралелно няколко линии на развитие на действие и случка.
Така на пръв поглед началото на всеки нов епизод  няма връзка с последно акцентираната сцена/ линия...но, е продължена друга предходна... Peace

# 689
  • София
  • Мнения: 7 895
Ама те го карат по американски стандарт .Всяка серия сама за себе си  Joy Joy Joy И тук таме препрадки.
Е, значи са новатори. Нали хората стачкуваха, за да се доближат до европейските и американските стандарти. Па ако си издействат да снимат цял филм, че тогава да го продават, ще направят още по добре.  Peace Поне на мен така ще ми е по удобно.

Точно така и не само да го продават ,  а и тогава да го излъчват. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт