Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 111

  • 31 229
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 661
  • София
  • Мнения: 7 895
с 2 думи развитие на действието очакваме в еп. 52  Peace

Това го знаем  Joy Joy JoyДействието винаги е в следващия епизод hahaha hahaha hahaha

# 662
# 663
  • Мнения: 4 535


Просто не мажах да се въздържа, да не ви пльосна това творение в розово Grinning Авторът явно е по зле от мен, поне три чифта розови очила е ползвал Joy Joy Joy

# 664
  • София
  • Мнения: 30 281
с 2 думи развитие на действието очакваме в еп. 52  Peace

Това го знаем  Joy Joy JoyДействието винаги е в следващия епизод hahaha hahaha hahaha


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy това развитие го чакаме сигурно от 10-15 епизода. Мазохисти сме  hahaha hahaha hahaha

# 665
  • Мнения: 3 485
Цитат
Това го знаем    Действието винаги е в следващия епизод
Аааа, както е известно, в следващия епизод се забърква началото на ново евентуално действие. hahaha

# 666
  • Мнения: 4 535


Е, вече и колаж с думите "Обичам те", нямат спиране Joy Joy Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 7 895
Аааа, както е известно, в следващия епизод се забърква началото на ново евентуално действие. hahaha

Е вече сме облагодетелствани крайния брои епизоди  е ясен  newsm78, колко да се мотат още.Само месец .На фона на всичко това е никакъв срок Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 21:47 от Shatzi

# 668
  • Мнения: 2 157
Уси, не си спомням как се казваше сериала, но крайната актриса в ляво игра там, и ти го гледаше. Аз също понякога го гледах и беше смешен. Дали не е на същият режисьор?
Надин, познах я артистката, голям образ беше. Филмът е Пламъкът на сърцето, а режисьорът е бил много известен. Това го знам от интервютата с артистите.

Кали, много ми хареса клипа.  Hug Смях се от сърце. Чудесна хрумка на феновете.  Peace

Цитат
това развитие го чакаме сигурно от 10-15 епизода. Мазохисти сме  

Младите нямате търпение, ние с повече житейски опит знаем, че хубавите работи стават бавно. Hug  Hug  Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 30 281
Цитат
това развитие го чакаме сигурно от 10-15 епизода. Мазохисти сме  

Младите нямате търпение, ние с повече житейски опит знаем, че хубавите работи стават бавно. Hug  Hug  Hug

то е ясно, ама чак пък толкова мотане. Е, поне сега знаем колко ще се мотат- още точно 6 еп  Laughing

# 670
  • Мнения: 2 157
Цитат
Това го знаем    Действието винаги е в следващия епизод
Аааа, както е известно, в следващия епизод се забърква началото на ново евентуално действие. hahaha
Този режисьор е учил в класа на професор......., та затова така си изгражда епизодите.
Мерджан е учил политология, а там най важното е - как да излъжем масите. Е, човекът е добър манипулатор, прави грешки, но умее да ги замаже.  Peace

# 671
  • Мнения: 584
В анкетата гласувах с друго Хасрет ще тръгне с Джихан, но сама ще се убеди, че мастото не и е там и сама ще се прибере.

Оле, здравей! Hug

Има логика...може би така ще завърши епизода... newsm78 как Хасрет все пак тръгва...
Предполагам, че ще има среща с Несрин на Мурат  и  Хасрет...и мисълта, че застава между майка и син, че е причина за разрива в отношенията на Несрин и Мурат...Хасрет ще приеме да тръгне с Джихан...
Хасрет не би позволила Мурат да плати тази цена за любовта си към нея...да остави и обърне гръб на майка си...

Несрин...от своя страна ще оцени това поведение на Хасрет...
Хасрет се връща...и...
И така се наместват нещата...никой не се загубва в образа си, ограничава се само в настъпващите промени, които са нормални и приемливи...
Марги, много пъти съм мислила и добри неща за Несрин, но тя всеки път ме опровергава с лошотията си. Може би най-накрая ще ме изненада приятно.
Мечтая си за един заговор между нея и Саиме с цел събиране на Хасрет и Мурат.
Тогава както казваш ти или някой друг ....ще ми падне дъното..., но от кеф.

# 672
  • София
  • Мнения: 30 281
Цитат
Това го знаем    Действието винаги е в следващия епизод
Аааа, както е известно, в следващия епизод се забърква началото на ново евентуално действие. hahaha
Този режисьор е учил в класа на професор......., та затова така си изгражда епизодите.
Мерджан е учил политология, а там най важното е - как да излъжем масите. Е, човекът е добър манипулатор, прави грешки, но умее да ги замаже.  Peace

ооо, може да е учил политология, ама повечето от училите при професори не могат да му стъпят и на малкия пръст  Peace

# 673
  • Мнения: 2 157
Цитат
това развитие го чакаме сигурно от 10-15 епизода. Мазохисти сме  

Младите нямате търпение, ние с повече житейски опит знаем, че хубавите работи стават бавно. Hug  Hug  Hug

то е ясно, ама чак пък толкова мотане. Е, поне сега знаем колко ще се мотат- още точно 6 еп  Laughing
Аз вече не съм убедена, че остават толкова епизоди. Ако той признае, че я обича, какво друго можем да очакваме?  Peace Евентуално сватба и успеха на нов албум.  newsm78

# 674
  • Мнения: 4 535


Виното и ШОКОладът са полезни за вашия мозък

http://health.actualno.com/news_345342.html

Хубаво, че попаднах на тази статия преди малко, поне да не се чудя, защо от една година съм станала по умна Joy Joy Joy Като знам само тук, колко много гледаме ШОКОлад, направо сме си за Нобелова награда hahaha

Общи условия

Активация на акаунт