Любители на кучета-21

  • 46 979
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 603
Ясно, разбрах сега, мерси! Значи ще трябва да се следи повечко време. Аз си мислех, че веднага става работата, явно не съм разбрала нещо  Laughing

# 91
  • Мнения: 106
Gugito този конюнктивит от морето и пясъка ли е?
Ние от началото на юли сме на море и водя вътрешна борба дали да си го взема с мен или да мина да го оставя на майка ми и на връщане да си го взема. newsm78
много ще ми липсва, обаче той много трудно понася жегите, като излизаме последните дни едвам диша, така че да го водя на плаж абсурд. Ако го оставя във хотела не знам какви ще ги свърши беладжията, а и като влязат да чистят... , пък и хотели които приемат кученца трябва да търся... сложно.
 а и ти сега като казваш за този конюнктивит съвсем ме уплаши.
вие къде бяхте , че ви разрешиха с нея?

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ванас,не е сигурно,че точно от морето го е хванала конюктивита,сигурно може и в града да се случи,ние като отидохме се започна, ама може и оттук да се е заразила,още повече,че сега се сетихме с мъжа ми,че точно преди да тръгнем, на някоя от разходките предните вечери, при среща с някое от кучетата по улиците, но не помним с кое, стопаните казаха,че нещо му има на очите,знам ли може и от него да сме го прехванали.
А, иначе ние бяхме в един доста мизирен хотел в Сарафово/обикновенно там ходим,когато мъжът ми е по работа в Бургас,не бих си го избрала за почивка/, в който каквото пипнеш се разпадаше,но поне беше чисто и служителите бяха много любезни и понеже бяхме за две нощувки и не омазахме кой знае колко,сутрин предупреждавахме да не влизат да чистят,под предлог,че кучето се страхува, а по скоро аз се притеснявах да не и направят нещо.
Няма да е от пясъка и водата,защото очичките започнаха да сълзят още преди да я заведа на плажа, а иначе нашата също не издържа грам на жегата, нещо страшно е,дори в колата,при включен климатик на макс, само от слънцето,което напича през прозорците и става лошо, явно е типично за породата newsm78
Няма да описвам до преди 5 минути каква битка водихме докато сложа капките, а котето горкото дето ни лук яло,ни лук мирисало и то в кюпа,че и търпи всички мои интервенции, а това малко зло цялата ме изпохапа, така се хвърляше,че имах чувството,че може да си счупи гръбнака,не ми се мисли как ще я караме така, трябва да слагаме капките поне 7 дни, 3-4 пъти дневно, как звучи, а Crazy

# 93
  • Мнения: 33
На морето ние отсядаме в Приморско, имаме си едно хотелче към центъра, даже на страницата им пише, че приемат домашни любимци. 2 години вече, но септември и/или юни, че черньо и той не понася жегата. Но морето обича, да тича по мокрия пясък, после лапите са все едно е ходил на спа - педикюр- ноктите оформени, възглавничките мекички  Party

# 94
  • Мнения: 27 524
Като пишкат кучетата съхне ли тревата?  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 117
Доколкото знам - да, съхне. newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 360
Три кучета съм имала само на двора - две мъжки и едно женско - НЕ, не съхне. Поне моята. Но последното ми направи пътечки от тичане. Единствено чимширите изсъхват ако ги препикае мъжкото, но те пък не маркираха в двора, а само навън.

Да ви се оплача: в неделя сутринта на мерих Рита умряла в къщичката си. Cry Много ми е мъчно, беше само на 2,7 години. Докторът каза, че най-вероятно е получина превъртане на стомаха, макар, че на мен нещо не ми се вярва.

# 97
  • София
  • Мнения: 11 155
О, горката Рита, съжалявам...  Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 360


Това беше Рита...
Отдавна не съм се появявала, но толкова ми е мъчно, че ще полудея. До сега ден не съм живяла без куче или две, а сега е пусто...

# 99
  • Мнения: 27 524
Съжалявам за Рита, разбирам колко ти е мъчно  Hug

# 100
  • Мнения: 389

Съжалявам, красиво куче е била.

Аз пак имам здравословни главоболия с Инди и нейния чувствителен стомах. Тъкмо я бях закрепила. Смених й препарата против паразити, уж с по-хубав, двойно по-скъп и получи зверско разстройство и пак отслабна много ...  Tired

# 101
  • София
  • Мнения: 360
Благодаря ви момичета!

# 102
  • Мнения: 27 524
Днес ще купя къщичка на моето куче и заминава да живее навън, докато е хубаво времето.  Twisted Evil Тя от ден на ден става все по-нахална  #Cussing out

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 5 756
Много съжалявам, че Рита си е отишла.
Напълно разбирам как се чувстваш. Мога само виртуално да те подкрепя.           
Милата душичка. Била е красавица, а сигурно и много добро момиче.                                                                                               

# 104
  • София
  • Мнения: 11 155
Днес ще купя къщичка на моето куче и заминава да живее навън, докато е хубаво времето.  Twisted Evil Тя от ден на ден става все по-нахална  #Cussing out

С какво те ядоса толкова ?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт