Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Майденли, честита ви месечинка!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 366
ЧИН, благодаря отново за хубавата тема   bouquet Видях новите снимки на Никола. Много е пораснал и е станал още по-хубав Heart Eyes Струва ми се че вече не прилича толкова само на теб, другите му черти също започват да изпъкват Simple Smile
По принцип ми прави впечатление, че в началото бебчовците много приличат на единия си родител, след като пораснат малко пък на другия, а след време вече приличат на себе си Simple Smile
МЕЙДЪНЛИ, честита ви месечинка Hug Да расте като гъбка малкия Виктор. И да ни покажеш колко е пораснал, да му се порадваме Hug
АНИ, как е главата ти днес? Надявам се че вече си добре Hug Дано нямаш повече такива проишествия Praynig
БРЕМЕНИЛКИ, нещо всички сте се наточили да грабнете приза Mr. Green Ама и аз няма да се откажа, да знаете Joy Hug
Моите контракции си продължават. Днес са на около 6 мин, но вече са много дълги и много болезнени. Едва си поемам въздух понякога. Не ми е лесно нито да ходя, нито да спя... болката ме изтощава много. Ако можеше, сигурно бих си поискала да ми предизвикат раждането Rolling Eyes

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Мейдънли, честита месечинка! Simple Smile

Василиса, абе ти да не си родиш вкъщи?  newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Василиса, абе ти да не си родиш вкъщи?  newsm78
В най-лошия случай, се надявам да е в линейката Mr. Green Joy

Ти по-добре ли си сега? Тресе ли те още?

ОРИКС не се е отчитала днес. Дано се появи с добри новини Hug

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Добре съм целия ден, само сутринта си обух панталони, но не е като снощи.
А ти по-добре отивай към болницата, щом въздух не можеш да си поемеш вече, явно скоро ще е срещата с девойката Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 370
Василиса, днес главата ми е добре, само ме боли цицината. А вчера докато ми се виеше свят се бях притеснила да не би децата да останат без майка, а мъжа ми ме успокояваше,че ще им намери майка!  Mr. Green
После се притесних да не би да се повредя нещо, а той ме успокои че повече нямало накъде, най много да се оправя.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1
Привет, Дами!:)

Чинче, супер тема!   bouquet   Hug   Дано да се окаже, че всичко е наред с банката! Стават доста грешки с тия пос-терминали!

Ани, голямо премеждие! Радвам се, че всичко е наред! Браво на чувството ви за хумор - и на теб, и на мъжа ти! И за бодрия ви дух!   bouquet   Hug

Василиса, успех!!!  Hug

Мейдънли, честита ви месечинка!   bouquet

Шунче, Бюти, това са някакви следродилни състояния - случват се при много хора...

# 37
  • Мнения: 90
Хайде,мамчета,има ли още чакащи?  Hug Бързо да свършвате с тая работа,та да сме пълен състав вече!
Шунка,много често ми се случва да ме тресе,а като си измеря Т. е нормална...  с тая разлика,че аз много трудно се потя,усещам само тръпки,хем ми е горещо,хемм студено.По принцип при недоспиване винаги ми става така...  ooooh!
Роси,моето Наде също си движи очите доста хаотично,прави разни физиономии с устичката,веждите.Доколкото знам е нормално,все още не могат да контролират мимиките  Crazy
Ние имаме проблем с храненето,заради онези ужасни болки в корема се наложи да спра да я кърмя,само веднъж дневно,ама то и толкова имам кърма вече  Confused През другото време я храня с Аптамил,но акото й мирише ужасно на вкиснало  Rolling Eyes Иначе няма разтройство.Някой знае ли какво мможе да е?Личната реши да ни праща да се тестваме за АБКМ...само че на мен ми се вижда малко крайно,само заради това да я водя да я боцкат  newsm78
Разгледах снимките,ммного са пораснали всички бебчета!   bouquet сладките те! И ние се отчетохмме с 1 снимка...
На всички бебчета -  Hug На чакащите мами - много стиснати палци!   bouquet
Василиса,ти верно ще вземеш да родиш у вас  Mr. Green Я заминавай да те видят,в неделя се раждат късметлийчета!  Hug

# 38
  • Мнения: 49
МЕЙДЪНЛИ, честита месечинка!

АНИ, ужасно неприятна история!

КЪДРОКОСКЕ,  Hug

# 39
  • Мнения: 338
Здравейте момичета. Реших да вляза и да честитя на родилите бебенцата. Ама не очаквах такъв фонтан. smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 Доста сте се събрали. Да са ви живи и здрави бебенцата. Да ви носят само радости. На тия, които още не са родили пожелавам много леко раждане и скоро да гушните вашите бебоци

# 40
  • Мнения: 141
Ейй супер тем,Чин благодарско Simple Smile
Мисля,че това ще е последната ни тема в НЕродени : ))
На всички съзтезателки стискам палци  Hug

Марти днес е много спокоен и послушно си спи след всяко хранене,чак сега дойде и бодуването...снощи детето спа от 10:30ч та чак до 4:30ч.. пу пу обаче и ние се наспахме и днес направо си починахме.Малкия вечер сам си прави почивки от яденето по 5-6-7 часа дори,но за сметка на това през деня яде на 2ч или 2,30ч.
А момичета да ви питам...как обличате бебоците навън ? Аз вече ще се побъркам с тва претопляне или изстудяване. ooooh! Сега май е претоплен,че има едно обривче на ръката,а вкъщи го държим по боди с къс ръкав и голи крака....не знам колко повече да го съблека...а така на климатик ме е страх да седим...голяма обърквация...

Чин,за картата ти си мислех да не си попаднала на банкомат с камера  Confused Криеш ли си пин-а като теглиш?
Maidenly айде честитоооо...голям човек е вечее,да е жив и здрав  Hug

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета
Влизам само да кажа че днес ни изписаха и с малката Рая сме много добре утре ще пиша повече.
Ще гледам да наваксам и с четенето че имам цяла тема за четене.
Честито на мамите сдобили се рожбички, не съм вярвала че е такова чудо newsm51

# 42
  • Мнения: 2 837
Здравейте!
Чинче, чакаме утре да кажеш какво е станало с тази карта - дано е някаква грешка  Praynig

Ани, радвам се, че си по-добре днес. Искрено се забавлявах на диалозите с мъжа ти  hahaha

Кити, много се надявам с Пламен да намерите общ език - да цункаш много прекрасната Дара  Hug

Зизу, мамаАнелия, Августа, Ваче...да не продължавам - отчетете се  Hug

Пао, 7 часа ми се виждат много голяма пауза за вашата възраст, дано не се отразят на лактацията  newsm78 Кога сте на консултация?

Мейдънли, честита месечинка на Виктор!

Дидолинката, АБКМ много страшно ми звучи, това си е сериозна диагноза  newsm78 Но по-добре да тествате и да знаеш, за да не излагаш бебето на зверски диети само по предположение. Много съжалявам, че така се е получило с кърменето. Болките отшумяха ли? Бих могла да ти предложа да се опиташ да релактираш  - минали са само 13 дни след раждането, все още има шанс да увеличиш количествата, ако решиш да изцеждаш достатъчно често, както и ако предлагаш гърда. Ако те интересува, пиши ми, можем да обсъдим какви са вариантите  Hug
Явно засега всички бременелки продължават състезанието Mr. Green. Села_ви не е писала нещо скоро...

Гарли, добре дошла  Hug Целувки на Рая и чакаме снимки Simple Smile

Ние сме без баткото за няколко часа - викнаха го у една приятелка, за да си поиграят децата, та аз дори подремнах с Явор.
Хубава вечер!

# 43
  • Мнения: 14
Записвам се с колики.... и безсънни нощи.
Утре ще идва консултант по кърмене вкъщи да види как се справям. Зърната ми все се разраняват, все още ставам на буци и се налага да поцеждам с помпата. Ама тя цеди само от празните канали и буците седят. Все въртя главата на Дидка в обратната посока и днес така разбих една голяма буца. И след кърмене гърдите ми ме болят като пребити. Ани, нормално ли е? А колко време ще е нужно да се урегулира кърмата? Вече 10 дена направихме, а все ми е много кърмата.. Помпя колкото да облекча голямото напрежение, никога до край, да не стимулирам прекалено.

# 44
  • София
  • Мнения: 13 221
Леле, не мога да ви дочета...
Аз вчера цял ден се влачих като парцал, главата ме боли вече и аз не знам защо. Днес ми е по-добре. Цял ден се гушкахме с Раличка в моето легло, дремах, кърмих я така легнала и така цял ден  Crazy Днес живнах...

Шунче и мен ме тресе яко на 5-6 ден. От кърмата е това нещо. Предния път пак имах такава треска.

Вече забравям какво искам да ви пиша...  newsm78
Ралица има много суха кожа по крачетата и телцето. Взех на СебаМед лосиона. Абе как може медицинска козметика да мирише толкова силно  Sick Все едно някоя баба съм напомадила.. отвратително!  Sick Е, поне попива хубаво, ама...

Аз да ви се оплача от пъпа на Раличка. Преди 2 дни като сменях памперса се откъсна, висеше съвсем леко. Сега, обаче има някакво кървене, лекичко, само колкото да се отбележи на памперса. Притеснява ме тоя пъп  Rolling Eyes страх ме е да бръкна вътре с клечката за уши и спирта и само капя да влезе навътре и слагам топоцин. Няма зачервяване на самата кожа, ама се чудя нормлано ли е да зацапва по малко. Чак във вторник ще ходя да я записвам при педиатър и тогава мога да питам.

Василиса бягай в болницата  Grinning
Орикс наистина я няма май  Rolling Eyes
Стискам палци на всички 2 в 1  Hug


Общи условия

Активация на акаунт