Лято в Албена 2011 (тема5)

  • 42 356
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • В.Търново
  • Мнения: 6 756
Искате да кажете, че няма да ни помислят за откачени като си влезем в хотела с туба вода?

Сигурна ли си, че в твоя хотел не се предлага минерална?
Както stefaniika писа, в диспенсърите зареждат различни марки. В фоайето на Калиакра например има две хладилни витрини с бутилирана вода, да си вземеш за навън или за стаята. Ако в твоя хотел това не се предлага и няма и диспенсъри, тогава има смисъл да си носиш туба.
Кой ти е хотела?
Калиакра е изключение,може и във Фламингото да е така.По другите хотели си е с диспенсъри.

# 706
  • Мнения: 299
Това за бутилирана минерална вода е само за Калиакра.Във Фламинго няма никаква вода,само в ресторанта по време на хранене,и то в кани. В минибара в студиата-по 2 бутилки 0.500л.Фламинго нали не е инклузив,напитките се заплащат.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Искате да кажете, че няма да ни помислят за откачени като си влезем в хотела с туба вода?
Я спокойно си влизайте от където искате, да не сте я крали, че да се криете от това, че си носите вода Crossing Arms.
В Магнолия имаше диспенсари, но въпреки всичко ние си носихме един стек с 1,5л бутилки. Като ни се препие вода в стаята няма да слизам по никое време до лоби бара Peace, и да се разкарвам с по 5 чаши вода(те няма и да ни стигнат де)...

# 708
  • Мнения: 9 162
Ние предварително си купихме 3 стека мин. вода розов девин (по 1.5л), от Метро, засега сме изпили половината едва, а си тръгваме вдругиден. Из хотела има диспенсъри, с чаши до тях, но има и надписи да не се пълнят бутилки.
Иначе водата долу по ивицата си е сума...3лв. е Банкя литър и половина, на плажа до Номад Crazy

# 709
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ние предварително си купихме 3 стека мин. вода розов девин (по 1.5л), от Метро, засега сме изпили половината едва, а си тръгваме вдругиден. Из хотела има диспенсъри, с чаши до тях, но има и надписи да не се пълнят бутилки.
Иначе водата долу по ивицата си е сума...3лв. е Банкя литър и половина, на плажа до Номад Crazy
Аз винаги си нося една 10 л бутилка за стаята, а през деня използваме тази в диспенсърите, но честно казано не обичаме изстудена вода, предпочитаме такава на стайна температура.

Здравейте, пиша ви от Албена. Знаете за притесненията ми относно Оазис. Оказаха се напълно излишни. Много съм доволна от хотела, от храната също, а персонала е мил и любезен. За мое щастие и румънците са съвсем малко, така че атмосферата е напълно цивилизована без блъсканици и грабене.
Дори и да е имало проблем, към момента той е отстранен и по мое мнение всичко е ок Simple Smile

Явно са влезли във форма към края на сезона. Миналата година по това време и аз бях с такива впечатления. Гледам и на страницата на фейса са се появили няколко похвали за тях, че и от чужденци!

# 710
  • София
  • Мнения: 5 320
Ние сме резервирали за може би най-малко споменавания хотел - Добруджа - и понеже сме с малко дете току ми хрумват какви ли не глупости и детайли  Joy

# 711
  • Мнения: 133
На нас лично Добруджа ни хареса, но не сме почивали там. Ще се радвам по-късно да споделиш мнение.  Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 6 616
За водата - ние заради бебето (а и не само) носим розов Девин, и понеже имаме място в колата, а не ми се плаща двойно, пък и го и няма навсякъде, та си носихме 2 тубички от 3 л и още 4-5 шишета от 1.5 л. никой не ни е гледал като извънземни.  Mr. Green Ние винаги си носим, щото на морето съм търсила веднъж и оттогава ми е обеца на ухото.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 824
Виждали ли сте някъде в София да се продава албенския ябълков сок (или крушовия)? Ние си купихме от албена две кутии, но свършват и се чудя дали го няма и в София.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 181
Виждали ли сте някъде в София да се продава албенския ябълков сок (или крушовия)? Ние си купихме от албена две кутии, но свършват и се чудя дали го няма и в София.
По принцип го има в Пикадили, но за момента нямат Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 14:47 от galq4

# 715
  • Мнения: 30
някой да се е върнал от хотел Оазис,впечатления  ......мисля да резервирам, хем е в центъра,хем по близо до плажа..

# 716
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
някой да се е върнал от хотел Оазис,впечатления  ......мисля да резервирам, хем е в центъра,хем по близо до плажа..
Прочети назад в темите. Има много и от тази и от миналата година. А и преди страница има едно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=597835.msg19490406#msg19490406

# 717
  • Мнения: 9 162
На предишната страница, ако не се лъжа, има положително мнение за Оазис, а и на тази страница Мегелинка е коментирала Simple Smile

Ние си тръгваме довечера (ще пътуваме нощес, заради детето, че сме цирк и половина иначе) - не знам как се изтъркулиха 10 дни, все едно вчера дойдохме Simple Smile Сега. когато почивката ни приключи, мога отново да споделя само положителни впечатления за хотел Компас - всичко беше прекрасно и ако догодина почиваме в Албена, с удоволствие пак ще избера този хотел. Единственият по-сериозен проблем, който въНикна още в началото (писах за това), беше с ужасните опашки по време на обяд и вечеря, които се дължаха на гостите на Панорама. Но проблемът беше решен бързо, като отвориха още един салон за хранене (там се храним от тогава) на долния етаж под ресторанта - така не стават километрични опашки, всеки се нахранва спокойно и всички са доволни и щастливи.
Почистването беше на ниво през цялото време - всеки ден смяна на хавлии, почистване основно. Целият хотел свети, въпреки старата на места база. Постоянно кръжат с мопове и кърпи и препарати Simple Smile
Персоналът - на ниво отвсякъде.

Имам обаче 2 сериозни оплаквания, но те не зависят от никого - румънците и стоножките Sick То не съм много сигурна това последното стоножка ли е, но...нахлуват в стаята ни незнайно откъде, виждам ги и навън по други места, а мен много ме е страх от такива твари...За първите пък какво да кажа - ужасена съм колко е голям процентът на невъзпитаните румънци, от общия брой румънци, които почиват тук. Никакви обноски, никаква съобразителност - прибират се нощем цели семейства, врещят и пищят по коридорите, в морето пък се държат сякаш не са виждали такова, няма спокойствие никъде, където са те Confused Иначе други диваци не видях, честно казано, може би мъничка част руснаци, и то деца - държат се и те като разпасани, но бяха единични случаи. От българите съм приятно очарована, от германците също. Но всичко това е много, много относително, зависи в кой момент на какво ще попадне човек, и какви изводи ще си направи от това Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 207
Аз бях на Златните за 8 дни в хотел в който за първи път работи с румънци и българи,иначе са само скандинавци.
Ами същото е,румънците са най-големите бай Ганьовци.Отвратителни са.
Скандинавците с много деца и много тихи родители.
И от 3-4 бълг.семейства се държаха много добре.
Имам наблюдения,защото вечер малкия играеше в ресторанта(от 18.00-22.00) и аз трябваше да си стоя на масата. Tired

# 719
  • Мнения: 1 844
Момичета, понеже след няколко дни и ние тръгваме за Албена, живот и здраве  Grinning, имам няколко конкретни въпросчета:
За колко време се стига пеша от Вита Парк до плаж Хавана?
Ако до плажа се ходи с кола има ли места за паркиране?
Прочетох, че в Албена има медицински център- до кой хотел ориентировъчно се намира, денонощно ли има лекар в медицинския център?
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт