ДЕКЕМВРИйската дружина първа бебка вече има

  • 37 051
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 113
Лара, недей за такива работи да се разстройваш. И на мене ми стана жал за паешкото семейство.

За ваничките: ние имаме от щерка вана с подвижна стойка. Самата вана е анатомична  - с преградка дето минава между крачетата.....и е наклонена от едната страна (леле, страшно обяснение бацнах). Много е удобна, защото бебка не се плъзга. И има чучур за изтичане на водата.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6677&cat=59

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте мацки! От доста време не съм писала. Вече ходя бавно и много се изморявам. Та нали все си намирам работа вкъщи иначе ви следя. Днес хванах На кафе и то в края на училището в Мола на Цариградско. Много исках да отида, но уви пак се успах. Нещо ставам в 9,30 10,00ч. и не мога да си го простя. Много ми хареса предаването днес. Мамите най-вече. И презентацията на ботушките и палтенцата. Днес съм сама цяла нощ и ще прочета за видовете упойки при раждане, да събера малко повече инфо. Иначе не се притеснявам от раждането, от упойките малко, че съм чувала разни страховити неща. На доки, който и ще ме изражда съм казала, че ако видя зор- с упойка, но до 4 см. разкритие, после не можело. Ако пък съм секцио няма как с упойка. Приятен ден и усмивки.   newsm51

# 647
  • Мнения: 18
На доки, който и ще ме изражда съм казала, че ако видя зор- с упойка, но до 4 см. разкритие, после не можело. Ако пък съм секцио няма как с упойка.

 newsm78  newsm78  newsm78 Как така не може след 4 см и със секцио?

# 648
  • Мнения: 34
и ние взехме анатомична на Neo Nato , много е голяма и ми се струва , че доста дълго ще се ползва. Има си за оттичане и канче за поливане  Simple Smile абе като цяло съм много доволна от придобивката  Simple Smile

http://www.bebe-best.com/neonato-anatomitchna-vanitchka-surf-col … 2010-p-18011.html

ей тая е нашата  Simple Smile

# 649
  • Мнения: 473
Представете си това нещо в стаята на новороденото ви бебе.

# 650
  • Мнения: 34
Представете си това нещо в стаята на новороденото ви бебе.

 Lara8 ужасно е с  тия насекоми , и мене ми се е случвало една огромна богомолка се беше качила по някакъв незнаен начин  на терасата и е ужасно...... в къща като е човек са още по голяма напаст......

# 651
  • Мнения: 13
На доки, който и ще ме изражда съм казала, че ако видя зор- с упойка, но до 4 см. разкритие, после не можело. Ако пък съм секцио няма как с упойка.

 newsm78  newsm78  newsm78 Как така не може след 4 см и със секцио?
Извинявай ама това са пълни глупости мен щяха да ме вкарат за секцио при 9см разкритие, доктора ми каза ако до 30 мин не направя 10см разкритие ме вкарва на масата, при това бях с епидурал, та това са глупости за сплашване от страна на твоя доктор Wink

# 652
  • Мнения: 18
Представете си това нещо в стаята на новороденото ви бебе.

Мн неприятно с този гаден паяк..мразя паяци,тръпки ме побиха като го видях на снимката...Въобще не ми идва от вътре да кажа "горкото паяче" , а по-скоро "гадина мръсна,изкарал акъла на горката бременна жена"...доста съм жестока  Laughing не ме хулете ,знам че паячето не е виновно за потресаващия си външен вид,сигурно и ние хората му се струваме ужасни на него...ноо не ги жаля въобще насекомите.

# 653
  • Мнения: 13
Горкото паяче, отидоха му децата  Cry
Laughing и аз това си помислих,
аз бих грабнала метлата, а не препарата! Но и да си вдишала малко голяма работа нищо няма да стане на бебо и на теб.... бъди спокойна

# 654
  • Мнения: 103
Марина,прекрасна си!
За бебефоните - Нашият е на Angelcare. Беше най-скъпият, но смятам,че е доста надценен. Има много по-добри и на по-ниски цени. Сега бих си взела на Филипс, какъвто подарих на брат ми за детето му преди 3 години. Около 150 лв. беше цената - супер е, досега винаги при пътувания го ползват. Бертони също са споделяли приятели, че са доволни много.
tani4ka111, такава ваничка ще купя и аз - НеоНато, с Катето ползвахме такава ваничка на едни приятели. Трябваше още тогава да си купим, но те настояха.
Лара, то може и да те е страх, но това е хубава поличба! Не се притеснявай!
Една нощ докато Катето беше още бебе на 2-3 месеца видях хлебарка по леглото й - изпаднах в ужас, събудих мъжа ми и се почна едно търсене, после слагане на отрови. Мразя, ненавиждам хлебарките, а от други гадини страх нямам. За мен това са изключително мръсни животни, както и плъхове и мишки.
Отивам, че ще готвя вкусотии на най-голямата ни кака-обещала съм й! Понеже тя може да си каже какво иска и тя избира за останалите Wink

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 72
На доки, който и ще ме изражда съм казала, че ако видя зор- с упойка, но до 4 см. разкритие, после не можело. Ако пък съм секцио няма как с упойка.

 newsm78  newsm78  newsm78 Как така не може след 4 см и със секцио?
Извинявай ама това са пълни глупости мен щяха да ме вкарат за секцио при 9см разкритие, доктора ми каза ако до 30 мин не направя 10см разкритие ме вкарва на масата, при това бях с епидурал, та това са глупости за сплашване от страна на твоя доктор Wink
най-вероятно не съм обяснила правилно. до 4 см. ще ме пита дали искам упойка после ставало невъзможно или поне аз така разбрах. аз предпочитам нормално, но ако се наложи ще съм  секцио.

# 656
  • Мнения: 473
Представете си това нещо в стаята на новороденото ви бебе.

 Lara8 ужасно е с  тия насекоми , и мене ми се е случвало една огромна богомолка се беше качила по някакъв незнаен начин  на терасата и е ужасно...... в къща като е човек са още по голяма напаст......

Лошото е, че това е вече втори вид паяк който виждам за пръв път и паниката идва най-вече оттам, че незнам дали са отровни. Мисълта че всички тези малки паячета ще станат големи колкото този и ще са някъде наоколо направо ме убива. Незнам но на пролет трябва да мислим решение за проблема с насекомите, ще пръскаме ли какво ще правим незнам просто, няма идея. И Двора въобще не е малък. Ако има мами които са имали или имат подобни проблеми нека споделят.

# 657
  • Мнения: 28
Лара, недей за такива работи да се разстройваш. И на мене ми стана жал за паешкото семейство.

За ваничките: ние имаме от щерка вана с подвижна стойка. Самата вана е анатомична  - с преградка дето минава между крачетата.....и е наклонена от едната страна (леле, страшно обяснение бацнах). Много е удобна, защото бебка не се плъзга. И има чучур за изтичане на водата.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6677&cat=59

Нашата ваничка е същата, млечно розовата. Няколко дни след като я купихме викам на моя човек "Ами ако е момче, трябваше да вземем бяла", а той вика "Няма нищо, и аз нося розови тениски"  Laughing

Аз също изпитвам ужас от всякакъв вид гадинки и сигурно и аз щях да реагирам така  Sick

# 658
  • Мнения: 133
Лара, недей за такива работи да се разстройваш. И на мене ми стана жал за паешкото семейство.

За ваничките: ние имаме от щерка вана с подвижна стойка. Самата вана е анатомична  - с преградка дето минава между крачетата.....и е наклонена от едната страна (леле, страшно обяснение бацнах). Много е удобна, защото бебка не се плъзга. И има чучур за изтичане на водата.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6677&cat=59

Нашата ваничка е същата, млечно розовата. Няколко дни след като я купихме викам на моя човек "Ами ако е момче, трябваше да вземем бяла", а той вика "Няма нищо, и аз нося розови тениски"  Laughing
Нашата ваничка е същата, но беше на много по-ниска цена като я купувахме преди 4 години за каката. Червена е нашата, ама то няма значение.

# 659
  • Мнения: 31
Доживях!За първа страница 100% мъж

Общи условия

Активация на акаунт