ДЕКЕМВРИйската дружина първа бебка вече има

  • 37 061
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 865
От комсед съм купувала само "оцветявки за големи", но тук до нас в CSS-то май има само играчки.

# 631
  • Sofia
  • Мнения: 113
Тези Комсед хубави и качествени неща ли имат или?? Чудя се дали си заслужава да се разхождам до Билла да ги гледам или не. Не съм ги чувала досега и нямам никаква идея какъв тип/стил са им дрешките/играчките...

Ние няма да взимаме бебефон, т.к. нямаме отделни стаи в апартамента и където и да съм ще чувам бебето през цялото време. А и си мисля, че е по-добре да свиква да заспива на шум, защото иначе ако свикне на пълна тишина, после ще се буди от най-малкото нещо
Ами лично аз го предпочитам пред Джъмбо. По-скъпо е, но играчките им са качествени. Предствители са и на Лего и така. А за бебета....имат внсони и бг дрешки, и всякакви аксесоари. Не е супер заредено, но доста неща предлагат.

# 632
  • Мнения: 48
an4eto Ние също живеем в къща и определено ще имаме нужда от бебефон, така че си взехме на Бертони . Не е скъп 50 лева струва в сравнение с цените който гледах в нета направо ми се видя без пари. Може да се включва в тока , а също така може и да се ползва на батерии. Обхвата му е 100 метра . Ние го пробвахме като едното устройство беше на единия етаж, а другото на другия и се чуваше идеално. Общо взето това е инфото , което мога да ти дам дано съм ти помогнала  Hug

# 633
  • Мнения: 34
за дрешки и аз не бях забелязвала да имат , но имат  най-различни играчки и дрънкулки , примерно доста неща предлагат на Fisher Price та искрено се надявам , че това дето съм го купила вече , няма да го имат , че много ще ме е яд ако го видя на половин цена  Crossing Arms

# 634
  • Мнения: 444
Бебешките неща са им на -1 ниво, може затова да сте ги пропуснали Wink

# 635
  • Sofia
  • Мнения: 113
niksha, благодаря за инфото.
А за Комсед - може би не във всички техни магазини имат дрехи. Ние пазаруваме в този на Тодор Каблешков срещу Била (на България).

# 636
  • Мнения: 723
Хммм, аз реално за дрешки бих отишла основно да разгледам, дано имат, ще мина през Биллата в Младост в петък да видя какво имат. Дано нямат и от тези люлки, каквато взехме на по-ниска цена, че и мен ще ме хване яд  Crazy
А си мислех също и за Домко и дали случайно няма шанс да имат разни хубави бебешки одеалца там - ще взема и това да проверя като тръгна да ги гледам тези Комсед

# 637
  • София
  • Мнения: 85
Ние така или иначе си бяхме набелязали този уикенд за пазар за малкото, така че става идеално. Аз в събота трябва да отида да ми прегледат очите, реших, че искам и очила с някакви яки рамки да си поръчам. С нощните ставания и лещите трудно ще се разберем. Та в събота с таткото отиваме на очен лекар и после - Комсед. Отделно за измерване на налягането на очните дъна ме пращат някъде около Ботев и Опълченска - лазарна клиника било май, за да разберем как ще раждам.

# 638
  • Мнения: 0
 Hug

Здравейте, гледам, че осъждате бебефоните http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=35 , аз ще си взимам на Bertoni, не ми е необходим по-скъп, но всеки си знае ...
Хубава вечер на всички!

# 639
  • София
  • Мнения: 217
Момичета, да ви питам на какви ванички се спряхте? Има много видове и хич не са ми ясни  Thinking

# 640
  • Мнения: 723
Ваничката е едно от нещата, което все още не сме взели. Аз мисля, че най-практични са тези, които имат подвижна допълнителна стойка за новоредно вътре, която може да се махне като порасне малко бебето и да си се ползва като обикновена ваничка.... сега ще потърся линк с подобна за онагледяване  Simple Smile
Нещо подобно, което се слага в нормална ваничка: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7610&cat=59

# 641
  • Мнения: 473
Мами, преживях нервна криза.  ooooh! Бях отворила външната врата за да видя дали не е заваляло, тъй като имам дрехи на простора. И какво да видя, ето това нещо отвънка отстрани на вратата.  
http://www.photaki.es/foto-arana-lobo-hogna-radiata_373406.htm
  Първоначално се изплаших и влязох да търся препарата против насекоми. Когато тръгнах да го пръскам изведнъж започнаха да се разпръскават и да изпопадат малки паячета от него, бяха стотици (беше си като във филм на ужасите).  Shocked Бях като втрещена и докато гледах какво става, съвсем забравих, че не трябва да дишам препарата за насекоми. Почнах да си представям как тези паяци плъзват навсякъде, после се притесних, че на бебка може да истане нещо от препарата и ме обзе такава паника и като ме хвана кризата и се разревах. Обадих се на мъжа ми и сигурно от реване поне една минута не можех да му обясня какво стаба. Той милия така се притесни. Казах му да се прибира по-скоро. После влязох в интернет и прочетох, че този вид не е отровен и че женските носели малките на гърба си, докато намерят подходящо място, където да се настанят. Толкова ми е депреcирано в момента.  Sad

# 642
  • София
  • Мнения: 865
Горкото паяче, отидоха му децата  Cry

# 643
  • Мнения: 0
Относно бебефоните много се колебая. Ние също живеем в много голяма и масивна къща. Бях чела, че не всички бебефони имат обхват. При нас понякога дори и мобилните телефони нямат обхват, а какво остава за бебефона. Сестра ми използва на Бертони и е доволна. Мисля да го взема и да пробвам дали ще ни свърши работа и чак тогава да купя.
Честно казано бях се замислила да купим камера и да я сложим над леглото  Blush и да следя младежа от таблета, когато съм в друга стая.

# 644
  • Мнения: 473
Горкото паяче, отидоха му децата  Cry

Инстинкт за самосъхранение, какво да правиш.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт