Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Наденце, благодарности и от мен   bouquet
Ние сме добре. Ядем, спим, пълним памперсите, спокойно и добро детенце е. Със второто всичко е много по-лесно, спокойно и приятно. Само радост, без никакво напрежение и притеснения.
Нямам търпение да ми спрат лохиите и да ходим на плаж, без бебето естествено.
Да Ви се похваля, вчера ни падна пъпа  Simple Smile
Спокойна нощ на всички родили и очакващи юнки  Hug

# 31
  • Мнения: 708
здравейте мамита,

Наденце, благодаря ти за темата   bouquet

На родилите мами, завиждам благородно, а на тези с послушни бебоци, още пове4е  Mr. Green
На мен ми се из4ака 4акалото в буквалния смисъл на думата. Дано поне тази нощ да успея да се наспя, 4е днес така недоспала бях много зла  Mr. Green

Как последна тема бе хора, аз не се виждам да родя в тази  Rolling Eyes
Както и да е, ужасно ще ми липсва теми4ката ни, но пък в от4етните родили е също много приятно  Hug

Лека нощ на вси4ки  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!Благодарности на Надето за темичката и усилията за нея!  bouquet

# 33
  • Мнения: 3
Хайде и аз в новата темичка!!!  bouquet
 smile3525 smile3525НАДЕНЦЕ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ТРУДА smile3525 smile3525
Аз съм още с тумбак, прескочих си термина /09.06/ и това си е. Днеска пак на тонове.
Стискайте палци да е скоро защото вече се изнервих много яко.
Слънчев и спокоен ден на всички и ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ НИ БЕБЕШОЦИ И ТЕХНИТЕ МАМИ!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 31
Сием ,  и Юлето си прескочи термина.... явно беб4етата сами искат да си решат кога и да ви изненадат. На мене термина ми е в петък.. нооо днес ще видим какво ще каже докито.

Доминика, аз исках само да ти кажа да не се самонавиваш за нищо, няма по коварно от това... и мен в понеделник ми казаха 3 см разкритие, ослушвай се тея дни незнам си какво и от толкова ослушване ето 4е пак е понеделник и пак ще си ида на преглед и НИЩО не се случва.. а това ме изнервя адски мноого. Когато те навият за нещо и запо4на да се ослушвам - днеска утре днеска утре.. има ли тапа няма ли тапа те4е ли мми не ми ли те4е ееееегати  ooooh! Много по бавно ми минава времето когато "чакам" и постоянните въпроси - кво става айде няма ли да раждаш ве4е и подобнииии просто полудявам. Все едно аз не го искам...  Whistling

Хайде лек ден от мен стиснати пал4ета на СИЕМ и на вси4ки които като мен и нея днес са на преглед и на тонове    bouquet

# 35
  • Мнения: 3
Калимера благодаря за палчетата. Сега става още по кофти защото сигурно всеки ден ще трябва да се влача до болницата а в тия жеги няма живот. Тия мойте деца са опасни докато ги задържа и износя зор, а после с раждането пак зор. Каката я преносих 12 дни и накрая ми включиха системи че се беше запънала като магаре сега и това е същото диване.

# 36
  • Мнения: 0
Добро утро!
Наденце благодаря за хубавата тема Hug
И аз съм в очакване още, утре ще ходя пак на тонове и да ме видят за разкритие smile3506 - много неприятна процедура.
На неродилите пъпчето изпъкна ли ви навън, мойто от няколко дена е изпъкнало и дрехите не го прикриват #Crazy.

# 37
  • Мнения: 63
Минавам между храненията да ви стисна едни палчета. Успех момичета!

# 38
  • Мнения: 0
честито на всички които вече си видяха слънчицата.... аз си чакам и ходя всеки ден на тонове ииии така

# 39
  • Мнения: 300
Здравейте момичета

Връщам се от тонове, много са добре тоновете на бебо, но аз накарах док да ме види за разкритие, че доста често имам контракции, особено следобяд и вечер.  Та и аз съм в отбора с 3-4см разкритие и ми казаха, че  ако ме сложат на системи и ще родя. Мъжът ми е готов даже да ме кара вече в Тутракан като чу, ама аз си мисля да почакам, Както каза и Калимера мога да стоя така една седмица още знам ли  newsm78. А ако реша да вляза в болницата да раждам утре, дали бебето ще иска да се роди пък точно утре, може да му е писано на друга дата...

Доминика, надявам се да успееш да родиш нормално и да не се налага да те режат в последния момент, щом Минчева е решила че може да стане значи вероятно може, нали знаеш че те все гледат да се застраховат, едва ли ще те пробва нормално, ако има риск.

Сеим и аз стискам палци за вас, дано всичко мине скоро и да е леко!

# 40
  • Мнения: 0
Еха само един ден не съм влизала и има толкова много бебчета, че и нова тема даже  #Crazy
nadenceto благодаря ти много, че си намерила време за новата тема, прекрасна е както винаги  Hug   bouquet
adelinche благодаря ти на теб за страхотното заглавие   bouquet Hug
Честити бебчета на мами peteto2006, mimi6onka, kateto_85, Merlinski, Margaritkata и roro81! Да са ви живи и здрави! Да слушкат и радват цялото семейство! На мамите бързо възстановяване!
Стискам палци  fingerscrossed на всички маминки, които са на преглед днес, чакаме да се отчетете  Hug
На мамите за които днес е големия ден пожелавам много успех и безболезнено раждане  Hug
Усмихнат ден от мен   bouquet

# 41
  • Мнения: 398
 Привет на всички ,

първо честито на всички мами.Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват.

Аз нямах време много да пиша ,че заради земетресението при нас не работеха градините и баткото си беше у дома или по-точно висяхме с него по улиците.Днес вече е по-спокойно и детето е на градина , а аз имам малко време да посвърша задачки.

Нещо от три дни бебо се смъкна още по-ниско и сега не мога да седя , да лежа и направо е тежко особено вечер, но по-добре да изкараме още време 2 в 1.

Хубав ден от мен и много хубави новини да валят в темата.

# 42
  • Мнения: 4
Здравейте маминки  Hug Hug
Честито на Роро81 за малкото съкровище - много да я радва!  smile3525
И аз да се оплача ... вече 3-ти ден след термин и няма помен от разкритие или контракции ...  Weary
Сием
и при мен изнервянето е голямо, особено след като днес доки ми каза, че е време май за секцио....не искам секцио, ноо  Weary smile3518
Според вас има още време нали...при положение, че бебка е добре на тоновете, само дето всеки ден едно и също... Thinking  Cry
Наденце благодаря за хубавата тема....дано ми е на късмет и в нея да се похваля и аз с бебче   bouquet Hug

# 43
  • Мнения: 3 399
Ето ме сега с обещания разказ, предупреждавам, че ще е дълъг, сега е момента да прескочите този пост   Wink   Laughing
Тъй... започваме от там, че на 5ти при поредната лоша урина с доки се разбрахме на 6ти в 6 ч. да съм на линия за предизвикване на раждането, тъй като бебка е готова и няма смисъл да пия повече антибиотици. Цял следобед и вечерта вълнения, цяла нощ страхове и притеснения. Синът си спа при баба му, аз си поплаках, съпругът ме успокояваше, а трепереше и той като мен  Crazy Цяла нощ не мигнахме, а трябваше, но... емоции! Та в 5 станах, взех душ и малко от тапата падна. В 6 звъннах в родилно отделение, знаеха за уговорката, приеха ме, прегледаха ме /1см. разкритие/ и в 7 включиха системата. Първоначално не усещах нищо, а в последствие тръгнаха леки болки /като при цикъл/. До обяд се родиха две бебчета със секцио и едно - нормално, при това за нула време  Rolling Eyes Завиждах на майката и се молех и аз да родя бързо. Вдигах телефона на сина си, лъжех го къде съм, на съпруга се обаждах да му казвам как вървят нещата - разкритие, болки и т.н. опитвах се да е в течение, за да се чувства малко по-спокоен. Дори на майка си вдигнах между контракциите и я излъгах хладнокръвно, че съм гола, влизам да се къпя и ще й звъннна по-късно  Mr. Green Следобяд болките сатанаха по-силни, доки ми спука и водите. Надвечер вече дойде най-трудния и болезнен етап от моето раждане, който разбира се ще пропусна. В 9 без 20 на бял свят се появи моето малко ангелче. И всички усилия си струваха,не съжалявах за нито една болка... По регламент ме закараха с инвалидна количка до стаята, но аз се чувствах добре и час по-късно отидох да се изкъпя  Simple Smile На сутринта бебка дойде при мен и станахме неразделни - хранех я, сменявах й памперсите, дори ходех вечер да гледам докато я къпят - с малко нахалство от моя страна и добрина от страна на акушерките, естествено. Изписаха ни на 9ти и сега ядем, спим и пълним памперсите Heart Eyes
Стискам палци на всички, които все още са 2в1 - бързо и безпроблемно раждане  Hug

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 177
Айде сега, тези, които вече минаха по реда си като Мерилински, да кажат колко време минава от момента, в който болките станат нетърпими до момента на появата на бебчето. Ей така за психическа нагласа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт