Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 123
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Добрич
  • Мнения: 22
Зевзекова, чудесно решение. На децата им е необходимо пространство, докато една спалня се ползва предимно за едното спане. Ние направихме същото разместване преди два месеца и съм много доволна от избора си, макар че спалнята стана доста по-тясна.
Колкото до цветовете, аз също предпочитам по-светлите и съм се спряла на кремави стени, бяла ламперия и  бели мебели. За последното вече се ядосвам, още преди да сме я подредили окончателно стаята. Много се цапат тия белите плоскости, целите стават на отпечатъци, въпреки че не е някой лъскав мдф, ами си е пдч с дървесна шарка. Както и да е, то се е видяло, че ще търкам мебели до полуда.  Laughing
Стаята стана много светла, но все още не е в подходящо състояние за снимки. Simple Smile

# 151
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
....На малкия ми син в стаята, ползваме от 1 година два матрака "Simple".
Доволни сме, пък и не са  скъпи.......

Нашият син спи на такъв матрак от вече около 3г. Изключително доволни сме.  Peace
Ето линк на фирмата-производител - http://www.genomax.eu/brands.php?brand=1&cat=39&product= … content=2261#anc0
На дъщеря ни също ще е такъв матрака, живот и здраве като им направим детската стая.... щото нали обущаря ходи бос, та още не сме им направили обзавеждане на стаята им от много мислене....  Wink

Зевзекова, ние направихме същия избор преди години. Спалнята ни е мъничка, но сме я обзавели с легло, гардероб и библиотека.  Peace

# 152
  • Мнения: 35
Момичета, попаднаха ми интересни идеи: http://artcafe.bg/40-idei-i-vdhnoveniya-za-detski-stai/
Може да си харесате нещо.

Честито на всички малки щастливци!

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Зевзекова, и аз да кажа браво за решението! Ние също сме сложили децата в по-голямата стая, нека да си имат повече място, още повече като са разнополови, ще имат нужда от лично пространство.
Макар че от друга страна това (нашето) двуетажно легло хич не предполага към лично пространство.  Laughing

# 154
  • Мнения: 6 714
Прекрасни стаи, момичета, много са хубави всичките, поздравления! Peace

Благодаря момичета, аз си измислих обзавеждането с малко помощ и ми е много любима.
Inanna погледни снимките ми от стр 8 и ако искаш ми пиши, ще ти дам координати, доволна съм, една фирма ми прави обзавеждането на цялата къща.

Здравей mds, ако може и на  мен да ми пратиш координатите на фирмата, благодаря предварително. Peace  bouquet

В старата тема писахме за Мдф и шарени  #Crazy  стаи, бях обещала да покажа тази, на малкия ми син.

А тези стикери откъде са поръчвани?

# 155
  • Мнения: 448
Благодаря ви момичета, радвам се, че и вие сте съгласни с мен  Hug

Децата са разнополови, а и чакаме трето. Иначе и аз се зачудих дали да не им обособя различни кътове отделени с библиотечка. Стаята също го позволява, защото имаме 2 дълги прозореца близо един до друг, вместо 1 и точно там може да се падне разделителната линия. Или пък другото е да направим двуетажно легло, от тези разчупените не стандартните и останалото място да се остави за игра  newsm78
Но пък сега се сещам, че и третото трябва да 'сврем' вътре така, че отделни 3 къта много ще станат за 15 квадрата, ех  Whistling

А и сега понеже играчките са им в хола (още не сме се преместили) и много ми досадява разхвърлянето и дигането на шум до като играят ми се ще тяхната стая да става и за игра.

Чудех се и за настилката. Малкия много пада и хвърля. Ако сложим паркет, съм сигурна че много скоро ще е в окаяно състояние. Ламинат пък не обичам. Та днес ходихме да изберем някакъв свеж мокет, мислех да е нещо в млечно зелено, а стените да са в лека лила. Но намерих само лилав мокет, всъщност имаше и зелен но ни идва доста скъпо. Също имаше е хубав оранжев, хич не беше ярък, но не можах да преценя в какво да боядисам стените ако го вземем. Вие какво ще кажете? Като, че ли си представям или опушени цветове или съвсем нежни, млечни, но както казах това не ми е дарба  Laughing

# 156
  • Мнения: 22 867

Стори ми се забавно, иначе е предложение за тези, при които мястото за игра на пода е малко, пък и считат, че децата обичат да се катерят, крият и това е хубав вариант да си полежат,  постоят или да се скрият в такива места. Peace

# 157
  • Мнения: 1 350
Зевзекова,
само като цветова компинация нещо във тоналностите, които искате:
http://forum.dibla.com/index.php?topic=8479.0
не знам на какво оранжево сте попаднали, де.

като стените може да са пепеляви наистина в опушени цветове, а акцентът да се създава от детайлите, например ярко оранжеви възглавнички на пода за сядане или цветен пъзел на стената като за възрастта на децата Wink

# 158
  • Мнения: 18 542
Бе само на мен ли ми се струва, че има нещо нередно в пропорциите на тая снимка  Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 1 350
Бе само на мен ли ми се струва, че има нещо нередно в пропорциите на тая снимка  Rolling Eyes
hahaha
на мен би ми било интересно да видя как тоя лабиринт продължава надолу и надясно, че виждам има повдигнат под (ако това е той), линк към снимката, да видим и други, ако има, може ли, labrex

# 160
  • Мнения: 22 867
.................линк към снимката, да видим и други, ако има, може ли, labrex

Момичета, няма други снимки, за съжаление, получавам го като абонамент, ето линк към страницата. Аз го приех като направено на една стена. newsm78

# 161
  • Мнения: 448
Преди малко взехме ключовете, е направо се втрещих. Няма един нормален ъгъл, все чупки Crazy и никъде достатъчно място за модул. Направо си развалих настроението!

# 162
# 163
  • Мнения: 448

Съвсем на време и много полезно. Благодаря ти   bouquet

# 164
  • Мнения: 1 035
привет и от мен! Simple Smile
страхотни стаи сте показали, със здраве да се ползват Wink
аз сега съм на тема ламинат и латекс...
искам стените да са синьо и розово... 2х2... но да са наситени цветовете, не бледи. мн ли ще е по-скъпо ако ми тонират цвета какъвто искам да е? в смисъл ако отида с част от ПДЧто от което ще са мебелите ще  могат ли да ми направят същия цвят и мн по-скъп ли ще е от вече готовите цветове? а може ли да ми препоръчате евтин и покривен латекс? Simple Smile  нещо като тези цветове:

и др ми питанка е относно ламината... мислех си за нещо дървесно и светло като цвят... но дали няма мн да се цапа...? а ако пък е някакво тъмно кафяво, няма да пасва на стените...  Thinking
прозореца и щорите ще са бели... тавана също.

Общи условия

Активация на акаунт