Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 582
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
а какво е това каял-молив или очна линия, в новия каталог гледам един каял-кафеникав на цвят, нали на клепача се поставя

и да кажа за лилавата серия-крем за ръце,душ-гел и рол-он, беше на последната стр. в последния каталог,поръчах го за подарък,заедно с подаръчна чантичка от същата серия....викам си - е,орифлейм ще пише все пак на продуктите,а не неизвестна марка от козметичен магазин...ама на
Да си призная разочарована съм, очаквах силен ,приятен аромат,а то дори не може да се усети на какво мирише...сложих си малко крем на ръката за проба и пак не усетих никакъв аромат. Доста се чудех да го подарявам ли,друго ли да купувам...е,подарих го в крайна сметка,дано дамата да не остане много разочарована.
Друг път ще купувам от магазин,за да проверя ароматите лично преди това.  /може би трябва да вметна,че като избирах продукта,страницата беше ароматизирана и миришеше много хубаво, затова го избрах...но сега , от самия продукт никаква миризма не се усещаше... #Cussing out/

Здравейте.
И аз мисля да си поръчам лилавата серия, а сега малко се чудя след този коментар.
А каялът представлява нещо като мек молив за очи, размазва се по - лесно.
Нанася се странично, да не се затъпи върхът, тъй като е под формата на конус.

# 691
  • Мнения: 7
Luffchy а стават ли за правене на контури - дали придават по-тъмен нюанс на кожата там където се поставят?   bouquet  

Принципно могат да придадат малко по-тъмен нюанс - примерно съквартирантката ми беше с много светла кожа и с няколко нанасяния на едно място точно такъв контур и се получаваше. Аз съм също със сравнително светла, но на мен ми се получава максимум леко златист контур, но не и чак много по-тъмен. Говоря за тия по-розовите перли. Другите не съм ги изпробвала, които са по-скоро златисти и кафяви в опаковката.

# 692
  • Мнения: 1 111
Здравейте.
И аз мисля да си поръчам лилавата серия, а сега малко се чудя след този коментар.
А каялът представлява нещо като мек молив за очи, размазва се по - лесно.
Нанася се странично, да не се затъпи върхът, тъй като е под формата на конус.

Благодаря ти за каяла, а за лилавите продукти - дано се включи още някой,който си ги  е поръчал,за да даде мнение,въпреки че и да каже,че миришат хубаво,това няма да  е гаранция,че няма да попаднете на такива като моите-без аромат .А ги поръчах именно защото харесах аромата от страницата Confused

# 693
  • Мнения: 100
а какво е това каял-молив или очна линия, в новия каталог гледам един каял-кафеникав на цвят, нали на клепача се поставя

и да кажа за лилавата серия-крем за ръце,душ-гел и рол-он, беше на последната стр. в последния каталог,поръчах го за подарък,заедно с подаръчна чантичка от същата серия....викам си - е,орифлейм ще пише все пак на продуктите,а не неизвестна марка от козметичен магазин...ама на
Да си призная разочарована съм, очаквах силен ,приятен аромат,а то дори не може да се усети на какво мирише...сложих си малко крем на ръката за проба и пак не усетих никакъв аромат. Доста се чудех да го подарявам ли,друго ли да купувам...е,подарих го в крайна сметка,дано дамата да не остане много разочарована.
Друг път ще купувам от магазин,за да проверя ароматите лично преди това.  /може би трябва да вметна,че като избирах продукта,страницата беше ароматизирана и миришеше много хубаво, затова го избрах...но сега , от самия продукт никаква миризма не се усещаше... #Cussing out/


Много е хубав комплекта, с нежен и фин аромат, не се натрапва. За мене е идеален. Но ако ти обичаш силни и ярки аромати, може би не е твоята миризма. По принцип Орифлейм винаги правят деликатно ароматизирани продукти, което и показва по-виското качество. Ако миризмата на продукта е твърде силна, има опасност от дразнене, както и "прикриване" на опасни вещества чрез аромата и др., а освен това е и проява на лош вкус от страна на производителя.  Wink

# 694
  • Мнения: 1 111
да,наистина аз обичам да се усеща аромата,а не само да се загатва...
но с риск да се повторя,пак казвам,че на комплекта,който аз получих дори и загатване на аромат нямаше, а страницата си миришеше доста добре и ненатрапчиво

fruit_cocktail, ако искаш поръчай си само едно нещо-било крема,било душ -гела и си прецени за себе си

# 695
  • Мнения: 45
Luffchy мерси   bouquet

# 696
  • Мнения: 7
Няма проблем, затова сме тук Wink

# 697
  • Мнения: 97
Аз ли не виждам миникаталога в сайта или от днес  само поръчките, а ще го качат утре?
Не че не са правили и друг път така...

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Аз си поръчах само крема за ръце от тази новата серия Силк, но чакам майка ми да го препрати. Във вторник ще го получа, така че мога да кажа дали моя е ок откъм миризма или просто аромата на серията си е такъв.

vessit, аз също не виждам никакъв мини каталог нито в сайта, нито на мейла съм получила "известие".

# 699
  • Мнения: 2 839
Мини каталога ще е в продажба от понеделник.

# 700
  • Мнения: 97
Аз получих мейл, че мини-то е в продажба от днес и никаква друга информация. Ама то часове има до утре:)

# 701
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
http://bg.oriflame.com/products/catalogue/flyer.jhtml?prodCat=&a … flyer=21705_bg_BG май това е мини каталога, но се вижда само за представители за сега. В подраздел Полезна информация - Актуално е.  Peace

# 702
  • Мнения: 4 111
http://bg.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml?id=FF-11731

сигурно това е мини каталога

# 703
  • Мнения: 2 839
Аз пак нищо не си харесах от мини каталога ...

# 704
  • Мнения: 4 428
Е, аз този път може и да пусна поръчка. От 100 години не ми се е случвало  Crazy Но за 1-2 неща не ми се занимава. Сега несесерчето, което го исках е намалено на 5лв и ще си купя най-накрая  Wink

Общи условия

Активация на акаунт