Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 592
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 839
Рол/оните от тази серия цапат ли дрехите http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=23725 ? Разликата между тях само аромата ли е?
Помагайте кой да си избера?  Praynig

Аз ползвам точно този сивия и съм много доволна,не ми цапа дрехите,ползвам и същия дезодорант.Взимала съм и дезодоранта със зелената капачка,не че не ми хареса,но предпочитам сивия Simple Smile

# 676
# 677
  • Бургас
  • Мнения: 255
Рол/оните от тази серия цапат ли дрехите http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=23725 ? Разликата между тях само аромата ли е?
Помагайте кой да си избера?  Praynig
Л-и-я и аз току-що го поръчах,точно този сивия,не съм го ползвала досега,но много са ми го хвалили
най-вече за това,че не оставя петна

# 678
  • Мнения: 25
Рол/оните от тази серия цапат ли дрехите http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=23725 ? Разликата между тях само аромата ли е?
Помагайте кой да си избера?  Praynig

Аз ползвам точно този сивия и съм много доволна,не ми цапа дрехите,ползвам и същия дезодорант.Взимала съм и дезодоранта със зелената капачка,не че не ми хареса,но предпочитам сивия Simple Smile

  Изхаих два точно такива ролона, много съм доволна, не оставя бели петна Simple Smile

# 679
  • Мнения: 45
Lucky Plam мерси   bouquet
Може ли някой да даде отзиви за Минерален коректор GG до колко добре се справя със сенките, защото се двоумя между него и от другите  newsm78

# 680
  • Мнения: 4 428
Lucky Plam мерси   bouquet
Може ли някой да даде отзиви за Минерален коректор GG до колко добре се справя със сенките, защото се двоумя между него и от другите  newsm78

Аз го ползвах преди време. Приятен беше, но е лек, в смисъл не е особено покривен  Wink

# 681
  • Мнения: 45
veselina_s_p мерси  Simple Smile Значи, не е това, което търся.
Утре мисля да отида до ЦО в София за да се консултирам за някои от продуктите, защото имам доста въпроси.
Lucky Plam, а там към кого трябва да се обърна или като отида ще се ориентирам Simple Smile Питам, защото никога не съм ходила.

# 682
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Много ви благодаря.   bouquet
Значи ще е сивия,а какъв аромат има?

# 683
  • Мнения: 2 922
Lucky Plam мерси   bouquet
Може ли някой да даде отзиви за Минерален коректор GG до колко добре се справя със сенките, защото се двоумя между него и от другите  newsm78

Аз го ползвах преди време. Приятен беше, но е лек, в смисъл не е особено покривен  Wink

Да, същото мога да кажа и аз за коректора. Лек, не добре покривен  Peace

# 684
  • Мнения: 45
baby_doll мерси   bouquet А доволна ли си от някой от техните коректори, в смисъл по-добре да покрива, но да не седи като наслоено, ако се разбира какво питам?  newsm78

# 685
  • Мнения: 4 111
Благодаря ви за мненията, поръчах изглаждащия дневен крем на Ecobeauty, но за фдт избрах матиращия.

# 686
  • Мнения: 45
baby_doll мерси   bouquet А доволна ли си от някой от техните коректори, в смисъл по-добре да покрива, но да не седи като наслоено, ако се разбира какво питам?  newsm78

Също - bronzing перлите, които се предлагат те лъщящи ли са?

# 687
  • Мнения: 7
Перлите са с лек, ненатрапващ се блясък. За мен са доста приятни Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 111
а какво е това каял-молив или очна линия, в новия каталог гледам един каял-кафеникав на цвят, нали на клепача се поставя

и да кажа за лилавата серия-крем за ръце,душ-гел и рол-он, беше на последната стр. в последния каталог,поръчах го за подарък,заедно с подаръчна чантичка от същата серия....викам си - е,орифлейм ще пише все пак на продуктите,а не неизвестна марка от козметичен магазин...ама на
Да си призная разочарована съм, очаквах силен ,приятен аромат,а то дори не може да се усети на какво мирише...сложих си малко крем на ръката за проба и пак не усетих никакъв аромат. Доста се чудех да го подарявам ли,друго ли да купувам...е,подарих го в крайна сметка,дано дамата да не остане много разочарована.
Друг път ще купувам от магазин,за да проверя ароматите лично преди това.  /може би трябва да вметна,че като избирах продукта,страницата беше ароматизирана и миришеше много хубаво, затова го избрах...но сега , от самия продукт никаква миризма не се усещаше... #Cussing out/

# 689
  • Мнения: 45
Luffchy а стават ли за правене на контури - дали придават по-тъмен нюанс на кожата там където се поставят?   bouquet  

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт