Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 582
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 169
Здравейте!
Във ФБ страницата на Орифлейм предлагат да се регистираме безплатно, и аз се чудя дали да не стана един консултант.
Имам няколко въпроса да ви питам, пък после ще реша:
 - има ли някаква минимална сума или БТ, който трябва да имам на месец, наказателни такси ако не ги достигна?
 - ако искам да се откажа, какви са условията?
 - подписвам ли договор, за колко време?
 - има ли задължителни събирания или пък нещо друго на което трябва да присъствам?


Здравей  Simple Smile  Няма никакви минимални суми или БТ, които трябва да направиш, няма и наказания. Ако искаш да се откажеш просто не пускаш поръчка, те автоматично ще те изтрият. Договор не подписваш, относно срещите те са по желание, но има полза да ги посещаваш - най-малкото може да разгледаш продуктите  Peace

# 721
  • Мнения: 2 839
Единственото,което ще плащаш е 3 лева за доставка до пощата и каталози,ако искаш допълнителни освен 1ния безплатен.

# 722
  • Мнения: 556
С финансовата част как стои въпроса?
Някой иска да си поръча нещо от мен, аз пускам поръчката по интернет.
След това парите за продукта по банков път ли се превеждат, за мен какъв е примерния процент от продажбата която съм направила?

# 723
  • Мнения: 2 839
С финансовата част как стои въпроса?
Някой иска да си поръча нещо от мен, аз пускам поръчката по интернет.
След това парите за продукта по банков път ли се превеждат, за мен какъв е примерния процент от продажбата която съм направила?

23% е директната печелба,фактурите се плащат по банков път,като в Пощенска банка не ни взимат такса за превода.За всяка поръчка се плаща такса-доставка,освен ако нямаш определен брой БТ (бонус точки).Доставката до пощата е 3 лева.

# 724
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам дали това червило 3 в 1 може да се ползва като червило и балсам едновременно, т.е. хем да оцветява устните, хем да се избягва напукването им зимата?

# 725
  • Мнения: 3 034
Да, може. То това е част от идеята му. Peace

# 726
  • Мнения: 3 675
А доволни ли сте от него и на такива по-тъмнички с кафяви очи какъв цвят бихте препоръчали, аз се колебая между два - експлозив пинк и равишинг роуз, освен това прочетох някъде, че не е със същите цветове като в каталога.Една позната ми прати суочове, но пак се колебая, но като цяло повече клоня към по-лилавеещото.

Ето от тук видях нюансите, може на някой от вас да е от полза сайта

http://makeupandbeauty.com/oriflame-triple-core-lipstick-review-swatches/

# 727
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Поръчах си пяната за вана "Коледна магия". Не мирише "коледно", както очаквах. По-скоро на някакъв ретро парфюм. Иначе е хубава, но определено очаквах различен аромат.

# 728
  • Мнения: 0
Крема за ръце на Орифлейм от серията Силк е много хубав, прави ръцете ми меки и придава един такъв нежен аромат ... аз лично съм доволна и го препоръчвам Simple Smile

Подкрепям. Току що си го взех и се намазах веднага щом се прибрах. Аромата не е никак лек за крем за ръце, не е и силен, но определено се усеща. Много ми хареса консистенцията му, като масло направо. Нанася се страхотно и омекотява кожата добре. С две думи - доволна съм.

Мерси. Simple Smile
Ще си поръчам серията в комплект.
Дано да имат налични продуктите, че се забавих с поръчката този път.

# 729
  • Мнения: 97
Този каталог мисля да не бързам с поръчката.
Има много хубав продукт заместващ такса обработка, въпреки че доста неща ми се насъбраха и е вероятно да мина 100 бонус точки.

Заместващият такса обработка продукт върви към изчерпване. 18341 начисляваха първата седмица, но вече е окончателно изчерпан. Вчера ми начисли 18342, но не пуснах поръчка понеже чакам да се появи закачалката за бижута. Днес вече ми дава 18343 - това е последният от трите кода на този вид сенки.

# 730
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
А доволни ли сте от него и на такива по-тъмнички с кафяви очи какъв цвят бихте препоръчали, аз се колебая между два - експлозив пинк и равишинг роуз, освен това прочетох някъде, че не е със същите цветове като в каталога.Една позната ми прати суочове, но пак се колебая, но като цяло повече клоня към по-лилавеещото.

Ето от тук видях нюансите, може на някой от вас да е от полза сайта

http://makeupandbeauty.com/oriflame-triple-core-lipstick-review-swatches/

При мен Равишинг роуз е леко убито розово нещо като пепел от рози.Отговаря на цвета в цветната карта.Не разчитай на ефекта 3 в 1.Като цяло не е лошо червило но не е и чудо на чудесата.

# 731
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Аз съм ползвала червило  3 в1, цветът не беше наситен, но именно ефекта 3 в 1 ми допада най- много, защото овлажнява и прави устните много приятни.

# 732
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Аз съм ползвала червило  3 в1, цветът не беше наситен, но именно ефекта 3 в 1 ми допада най- много, защото овлажнява и прави устните много приятни.
Подкрепям!

# 733
  • Мнения: 3 675
Аз не очаквам чудо, но предполагам, че ще е по-хубаво от това което си взе майка ми - http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22526, тя не е доволна от него, изобщо не е покривно и трайно.Аз съм клиент от доста години, от 2004-2005 и мисля, че старите им продукти бяха в пъти по-добри, говоря за тези серии като онези матовите червила с имена на актриси, както и предишното хидра колор червило.

Иначе съм доволна от това червило, бях го купила за себе си, но нещо не ми хареса цвета и го подарих на майка ми - http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=17095

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 14:16 от gitadam

# 734
  • Мнения: 10
Ползвал ли е някой червило Giordani Gold - "Бижу", код 22753 Honey Chestnut? Моделът на стр.6 от К17 е  гримиран с това червило, но изглежда много по светло на устните, от колкото цвета указан в каталога на стр.8. Трябва ми червило точно като на модела.

Общи условия

Активация на акаунт