VIP Brother България - 4 сезон - 9 тема - ФИНАЛ

  • 159 504
  • 5 312
  •   1
Отговори
# 5 010
  • Мнения: X
Като говорим за филми, пожелавам на Къци все пак да си намери спонсорите за филма, които е търсил, и да си го направи. Поне чрез тази трибуна повече хора са разбрали за това. И дано пък стане хубав филм.

Дано, и аз това му пожелавам, или да води някое предаване, може да замести Румен Луканов примерно.  Laughing
Къци ми беше фаворит, след него Орлин, така, че съм доволна. Спечели интелигентен, талантлив и възпитан мъж.

# 5 011
  • Мнения: 10
Ники обеща, че ще нарисува картината - Семейство бели нахут и си изпълни обещанието. Това е забавна шега и не е обидно. Къци се прегръщаше с всички и се забавляваше без да е сърдит на никого. Филма за него свърши и това си го казаха с Фънкаря, само вие сте още във филма.
Да, мега забавно е, ако не изобразяваше точно семейството на Къци с трите му деца.
На вас кое точно ви беше забавно, като я видяхте, посмяхте ли се и на кое?

Ще се радвам, ако ми отговориш лично ти.

Мани бе... дори боклукът Юлиан рече на боклука Николай: "Все пак Къци има три деца, да не го излагаме." Николай: "Ми да не ги е правил!" И още: "Не може да не изневеряваш на жена си" - все в духа на останалите "анти-къци" "семейни мъже" като Фънки...

# 5 012
  • Мнения: 306
Имам чувството, че Орлин не знае как да се държи! Сякаш се чувства неудобно, че е спечелил! Зарадвай се, бе човек!
Е нормално Орлин е още в шок от това че спечели Вип Брадър 2012.Ще му трябва време за да го осъзнае

# 5 013
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Къци ми беше фаворит, след него Орлин, така, че съм доволна. Спечели интелигентен, талантлив и възпитан мъж.

И мое мнение, имаше 3ма простаци в това шоу и те не спряха да го показват до КРАЯ, включая и изгонените на първи ред. Прости, прости та чак изгнили от простотия.

# 5 014
  • Мнения: 11 785
Феновете на Къци гласуваха за Орлин.

# 5 015
  • Мнения: 150
Много съм доволна от развоя тази вечер! И двамата финалисти ми бяха фаворити. Heart Eyes

# 5 016
  • На морето!
  • Мнения: 5 796
Като говорим за филми, пожелавам на Къци все пак да си намери спонсорите за филма, които е търсил, и да си го направи. Поне чрез тази трибуна повече хора са разбрали за това. И дано пък стане хубав филм.

На Фънки му пожелавам да е здрав и да успее да слезе под 100кг, както иска. Той за мен показа накрая точно това, което виждах у него - че е душа човек и колкото мизантроп, толкова и пълен с обич.

На Орлин - повече песни, по-малко риалитита, защото има много интересен глас и е по-добре да го използва максимално, докато е млад.

На всички - благодаря за интересната тема и както казваше един победител в едно друго риалити: "Успех в живота!" (:
Присъединявам се към пожеланията!
Добавям и едно към мен и нас- като форум- следващата тема да е по-позитивна, да не се преживяват толкова лично и сериозно участниците и случките в шоуто и феновете на възпитаните, сдържани, културни, усмихнати и пр. мъже да са започнали да подражават поне малко на кумирите си!

# 5 017
  • Мнения: 11 607
Имам чувството, че Орлин не знае как да се държи! Сякаш се чувства неудобно, че е спечелил! Зарадвай се, бе човек!
Е нормално Орлин е още в шок от това че спечели Вип Брадър 2012.Ще му трябва време за да го осъзнае

Хайде, Гост.....Откога те чакаме за да почерпиш.......Честито!!!!!


Орлин не се даде на Венета......Обаче......Какво каза - Напиването на Багата не е било толкова страшно, Къци е отишъл във фитнеса, защото другите са хъркали, всичко е било спокойно, с усмивка на уста. Орлин го е крепяло това,че всичко е филм и това за него е една роля.(което ми напомни думите на Мариана, че това е било само още 1 работа за нея). Имал е самодисциплина, не е очаквал,че Мариана ще е толкова емоционална, не харесва определени изцепки на Ласкин и така.......Не е имал стратегия. Познава се с Миро(нищо,че не се сети за името му) и харесва Коцето от предните победители на ББ....И постоянно вмъкваше в разговора,че ВБ е бил само един филм и не трябва да се взима сериозно...И другото, което повтаряше - не знам какво са давали, не знам как е излязло....Искал да се прибере в къщи, но нямало как....Венета предложи да го закара с колата си....Орлин не е бил шофьор. Искаше да си събуе и кецовете, но уви - не може му каза Венета....... - Това е в общи линии, което се сещам от Горещо - за тези, които не са го гледали.

# 5 018
  • Мнения: 11 785
Мама Цоцоланка, утре ли ще има нова тема? Simple Smile Simple Smile
Предположения кой ще влиза в къщата?

# 5 019
  • София
  • Мнения: 7 895
Гледах "Горещо" , е клоун с равни бели зъби  Joy Не го харесвам, но като го избрал народа какво да кажа  Joy Joy Joy освен "Бравос."
Друго щеше да е ако е някой които наистина участваше в шоуто, като Къци или Фънки, а не спящия човек  Crazy

# 5 020
  • Мнения: 4
А Фънки не пропусна възможността до края да доказва колко е ограничен, инфантилен и комплексиран.Тъжна картинка е да гледаш как се излага един 50-годишен мъж.t:


Комплексираните хора никога не се шегуват със себе си. Въобще им липсва чувство за хумор.
Такива хора като Фънки се шегуват със себе си, за да изпреварят другите, които искат да се гаврят с тях.




Такива хора като Фънки когато уж се самоиронизират и казват на всеослушание -
"Глей какъв съм тъпак", винаги чакат някой отстрати да им каже - "Не бе, не си, готин си!"
Як комплексар е Фънки, както си искате ме убеждавайте, че не бил
. Laughing

Супер точно,подкрепям те и ти споделям мнението на 100%
Или "Няма да спечеля , Орлин ще спечели " - с надеждата да е точно обратното.
Много се радвам че Орлин спечели , свърши по най-добрия начин

# 5 021
  • Мнения: 1 266
Много се радвам за Орлин, той беше и моя фаворит.

Веднъж избора да бъде правилен, логичен и положителен за съжаление без реална награда.
Не бяха казали, че играта ще е с благотворителна насоченост.За следващия Биг Брадър на всички реалити звезди също не трябва да има награда, за да се постъпи коректно.

След него класирам Къци.Радвам се, че хората не избраха просташкото и злобно поведение на Фънки, наречено чувство за хумор.

Когато изкараха Багата чак не повярвах-от Нова тв са решили да опровергаят слуховете, чудно ми е и как дотук стигна.Но така е като не играят парите и са решили да направят един път правилния избор.

Никой не съжалява, че не е той победител, просто защото победителя е поставен наравно с всички останали участници.Изложиха се с този плакет!!!!!!!!!!!!!!

Откъде имате информация, че всеки медальон носи парична стойност 10 хил. лв? Това кой го е обявил?
Или са само предположения?

# 5 022
  • Мнения: 0
Ники обеща, че ще нарисува картината - Семейство бели нахут и си изпълни обещанието. Това е забавна шега и не е обидно. Къци се прегръщаше с всички и се забавляваше без да е сърдит на никого. Филма за него свърши и това си го казаха с Фънкаря, само вие сте още във филма.
Да, мега забавно е, ако не изобразяваше точно семейството на Къци с трите му деца.
На вас кое точно ви беше забавно, като я видяхте, посмяхте ли се и на кое?

Ще се радвам, ако ми отговориш лично ти.

Мани бе... дори боклукът Юлиан рече на боклука Николай: "Все пак Къци има три деца, да не го излагаме." Николай: "Ми да не ги е правил!" И още: "Не може да не изневеряваш на жена си" - все в духа на останалите "анти-къци" "семейни мъже" като Фънки...
Мани бе..., Laughing права си напълно, но аз чакам този отворко dido1302 и други мислещи
като него да ми отговорят на този простичък въпрос по-горе, ако могат.
Rolling Eyes

Едно е да кажеш "Най-хубавото е, че от утре Фънки няма да го има",
съвсем друго е да се изявяваш като някой член на Ку Клус Клан и да размахваш
портрети и картини с врага си, преминавайки нормалните човешки граници на общуване.
Не мега готино, а мега тъпо, най-вече, че се втълпява от екрана на хората,
че си БУНТАР, а не обикновен простак. Пък тинейджърите да се кефят на това,
щото и те се чувстват "бунтари" и да цъкат sms-и.  Rolling Eyes
Оф, много се ядосах на някои работи тази вечер, основно на бившите съквартиранти. Embarassed
Радвам се, че победи Орлин, добре е че пак е от златната среда. Peace

# 5 023
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка, утре ли ще има нова тема? Simple Smile Simple Smile
Предположения кой ще влиза в къщата?

Предположения никакви.

Нова тема - в понеделник, за кафето.......

# 5 024
  • sofia
  • Мнения: 3 706
В началото Ники Пънчев обяви, че всеки медальон се равнява на 10 000 лева. Освен, ако междувременно не са се обезценили. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт